Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Sanatın, Teknolojinin ve Finansın Buluştuğu San Francisco'da Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi Almak Mümkün...

Amerika San Francisco’nun En İyi Dil Kursu St Giles Dil Okullarında Uygun Fiyata İngilizce Dil Eğitimi Alın !

St. Giles International Dil Okulu – San Francisco

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra San Francisco’daki St. Giles dil okuluna geldi… Amerika’da dil eğitimi almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir şehir olan San Francisco’da bulunan St. Giles az kişili sınıfları ve öğrenciyle özel ilgilenen eğitmenleriyle dünya çapında onlarca milletten gencin tercih ettiği bir okul.

İsterseniz haydi gelin bu okulu ve San Francisco’yu masaya yatıralım…

Sıcak Bir Ortamda, Özel İlgiyle Eğitim Almak İsteyenlerin Tercihi St. Giles

San Francisco’da bulunan dil okulları arasında St. Giles öğrencilere gösterdiği özel ilgiyle biliniyor. Maksimum 12 kişiden oluşan sınıflarında adeta özel ders alarak İngilizce öğreniyorsunuz. Sınıfların az kişili olması eğitmenlerinizin sizinle bire bir ilgilenmesine olanak sağlıyor. Eğitmenler az kişilik sınıflarda öğe4ncileri daha yakında tanıyor, onların eğitim ihtiyaçlarını anlıyor, eksik kaldıkları noktaları çok daha hızlı saptayabiliyor. Ayrıca St. Giles’in eğitim politikaları gereği yönetim ve eğitmenler öğrencilerin her türlü sıkıntısında Güleryüzleri ve akılcı çözümleriyle yanlarında oluyor. Bu da okulda sıcak bir atmosferin oluşmasını sağlıyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Platinum Kurs, Teacher Training programları açılıyor. Genel, yoğun ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Teacher Training programları ve CELTA eğitimine de büyük ilgi gösterilmektedir. Bu alanlarda da kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye edebiliriz. San Francisco, Amerika’nın en kozmopolit ve hareketli şehirlerinden biridir. Sınırlarında dünya çapında lider ve saygın üniversiteleri, dünyanın en iyi markaları ve şirketlerinin merkezlerini barındıran şehirde pek çok milletten insan yaşar. Bu sayede yoğun ve hareketli bir hayata sahiptir. Çok kültürlülüğün etkisini şehrin her yanında görmek mümkün. Bu çok milletli nüfus şehirdeki kültür sanat ortamının da hareketli olmasını sağlıyor. Zaten Silikon Vadisi’nin bu şehrin sınırları içerisinde bulunmasından dolayı teknoloji ve finans alanındaki hareketliliğin altını çizmeye gerek bile duymuyoruz. Son yenilikleri, dünya piyasalarına yön veren bir sistemi yakında görmek isteyenler için San Francisco harika bir gözlem alanı… Kariyer odaklı olan her öğrenci için San Francisco’yu gözümüz kapalı tavsiye edebiliriz.

Bu hareketli yaşama adapte olmak tabi ilk başlarda kolay olmuyor fakat bu noktada St. Giles devreye giriyor. Öğrenciler için hazırladığı etkinlik ve aktivite programlarıyla okuldaki öğrencilerin kaynaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayan okul pek çok ilgi çekici aktivite düzenliyor. Okulun şehrin merkezinde konumlanması, turistik yerlere yakın olması da ayrıca sosyalleşmeyi kolaylaştıran bir durum. San Francisco’nun en ünlü caddelerinden olan Market Street ‘te bulunan okul tarihi bir binanın 4 katını kaplıyor. Modern bir şekilde restore edilen okulun, Amerika’nın en güzel alışveriş ve yeme-içme caddesine yakın olması öğrencilerin keyifli bir çevrede yaşamasını sağlıyor. Union Square’e ve Çin Mahallesi’nin girişine yürüme mesafesinde olan okul; finans dünyası çalışanlarını da yakından izleyebileceğiniz bir noktada.

Konaklama

Hemen hemen her okulda olduğu gibi St. Giles’de öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama sunuyor. San Francisco diğer şehirlere göre bir nebze daha pahalı olduğundan ev kiraları cep yakabiliyor. Rahatına düşkün bir kişiliğiniz varsa ve ev kiralayıp kendi evinizde kalmak istiyorsanız San Francisco’yu size önermeyiz. Bize göre en iyisi yurtta veya aile yanında konaklayarak bütçenizde tasarruf yapmanız olacaktır. Tasarruf yaptığınız parayla şehirde daha fazla etkinliğe katılabilir ve kendiniz farklı konularda geliştirebilirsiniz. Aile yanı konaklamalar okula otobüs ile 35-50 dakika mesafededir. Yurtlar ise yürüyerek ya da otobüsle 10-30 dakika arası sürer.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım