Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Sakin ve Güvenli Şehir San Diego'da Sınav Garantili Eğitim Alabilirsiniz...

İleri Seviyede İngilizce ve Sınav Garantisi İsteyenlerin Tercihi Embassy English!

Embassy English – San Diego

Amerika’da dil eğitimi almak isteyenler için karış karış her şehri ve okulu size tanıtmaya devam ediyoruz. San Diego’da tanıtacağımız sıradaki okulumuz Embassy English… Yurtdışındaki dil okullarını araştırdığınızda sıkça karşınıza çıkacak olan Embassy English’in dünyanın pek çok ülkesinde ve şehrinde şubeleri bulunmakta… En bilinen dil okullarından olan Embassy English’in San Diego şubesinde eğitim alan arkadaşımız Sinem okulu size yakından tanıtacak. Haydi şimdi Sinem’in gözünden Embassy English San Diego’yu keşfedelim.

İleri Seviyede İngilizce ve Sınav Garantisi İsteyenlerin Tercihi Embassy English!

Amerika’da dil eğitimi almaya karar verdiğimde güvenli bir şehre gitmek benim için en önemlisiydi. New York, Los Angeles gibi kalabalık ve karmaşası bol şehirlerdense daha sakin ve güvenli bir şehir de eğitim almak istiyordum. Bu noktada arayışlarıma başladım ve San Diego’nun benim için cazip bir alternatif olduğunu keşfettim. San Diego’nun diğer şehirlere göre yaşam masrafları konusunda biraz daha iyi olduğunu da görünce bu şehirde okumaya kesin olarak karar verdim.

San Diego’yu seçtikten sonra okul arayışlarım başladı. Şehirde pek çok dil okulu bulunuyor zaten şehirdeki uluslararası öğrenci nüfusu bu nedenle epey fazla. Bu öğrenci nüfusunun yoğunluğu şehri hareketlendiriyor ama bu konuya yazının ilerleyen kısımlarında değineceğim…

Okul seçimimi nasıl yaptığıma dönersem; zincir bir okulda eğitim alma konusunda da kararlıydım. Yurtdışında adı bilinmeyen bir okulda eğitim alıp İngilizce seviyem hakkında kuşku duymak ya da özgeçmişime yazmaktan çekinmek istemiyordum. Özgeçmişimdeki dil kursunun adı benim için önemli bir faktördü… Tüm dil okullarını araştırdıktan sonra Embassy English’de karar kıldım. Bunun pek çok faktörü var ama en doğrusunu söylemek gerekirse kendimi bu okula yakın hissettim. Okulun merkezi konumu beni toplu taşımadan kurtaracaktı, okul binası ve sınıfların ferah olmasını sevdim, 22. Kattaki okuldan San Diego manzarasını sevdim, okulun dünya çapında ödüller aldığını öğrenip, eğitmen kadrosunu da incelediğimde bu iş benim için tamamdı, Embassy English’de eğitim alacaktım.

Embassy English’in yönetimi ve eğitmen kadrosu öğrencilerin kendilerini rahat hissetmesi ve stres altında olmaması için ellerinden geleni yapıyorlar. San Diego’da yaşamaya başlamamın ilk zamanlarında pek çok kez kapılarını hem eğitimim hem de kişisel yaşantımla ilgili çaldım. Her seferinde büyük bir içtenlikle yardımcım oldular.

En önemli konu olan eğitim kalitesine değinmem gerekirse; ben çok memnun kaldım. Biraz mükemmeliyetçi ve her şeye kolay ikna olmayan bir yapım olduğundan kafamda çok fazla acaba ile İngilizce öğrenmeye başladım. Eğitmenlerin işlerini çok iyi şekilde yapmaları ve kullandıkları farklı eğitim metotları kısa sürede onlara inanmamı ve gelişim gösterebilmemi sağladı. Zaten dünya çapında pek çok mükemmeliyet ödülü alan bir okuldan da böyle kaliteli bir eğitim beklenirdi. Ben iyi ki Embassy English’i ve San Diego’yu seçmişim diyorum. Şu an çok akıcı bir şekilde, hiçbir konuda gerilmeden İngilizce konuşabiliyorsam bunu okuluma ve eğitmenlerime borçluyum. Bir de İngilizcenin yanı sıra sosyal hayatımda da gösterdiğim iyi yönde gelişmeler oldu bunları da yazının ilerleyen bölümlerinde anlatacağım.

Son olarak genel ilerleyişten bahsedersem… Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir test yapılıyor ve gelişiminiz kontrol ediliyor. Eğer 5 haftadan az kursa katılıyorsanız pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak gelişiminiz raporlanıyor.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programlarıyla biliniyor. Sınav skoru elde etmek istiyorsanız Embass English’i öneririm çünkü bu konuda çok iddialılar. Dünyanın dört bir yanından öğrenci TOEFL ya da Cambridge Test skoru için bu okulu tercih ediyor. Genel İngilizce ve Akademik İngilizcede en başarılı okullar arasında olan Embassy English’in iddiası o kadar büyük ki öğrencilerine para iade garantisi veriyor. Okul gerekli tüm sorumlulukları yerine getiren öğrencinin belirlenen haftalar içerisinde hedefine ulaşabileceğini söylüyor. Öğrenci tüm sorumluluklarını yerine getirmesine rağmen ilerleme göstermezse para iadesi yapılıyor. Sorumluluklarda öyle çok büyük değil; derslere katılım, ödevleri zamanında yapmak, sosyalleşmeye çalışmak, pratik yapmak gibi basit sorumluluklar… Bu sorumlulukları yerine getirdiğinizde kur atlayamamak, İngilizce öğrenememek gibi bir şikâyetiniz olamaz. Derslere zaten kendi isteğinizde bayılarak giriyor ve katılım gösteriyorsunuz. Yazımın ilk başında da bahsettiğim gibi ben hep sakin ve güvenli bir şehirde eğitim almak istedim… Karmaşa dolu sokaklar, koşturmaca pek benim tarzım değil. Böyle bir ortamda strese girip gelişim gösterebileceğime inanmadığımdan San Diego’yu seçtim. San Diego sakinliği ve güvenliğiyle beni hemen içerisine çekti. Şehrin fotoğraflarına baktıkça o huzurlu havasını hissetmek benim için yeterli oldu.

Size böyle bahsederken yaşlılar yurdu gibi bir yer aklınıza gelmesin! San Diego aslında oldukça hareketli ve eğlenceli bir şehir. Sadece metropol havasından uzak ve güvenli bir şehir. Suç oranı düşük, trafik karmaşası yok, korna sesi, puslu bir havası yok… Yılın çok büyük bir bölümü hep güneşli ve sıcak. Bu yüzden burası outdoor aktivitelerin merkezi diyebilirim. Sahil yürüyüşleri, sörf kursları, dalış kursları, su sporları, Latin dans geceleri, kaliteli caz ve Latin müziği, eşsiz lezzetteki tacoları, sıcak insanları ile San Diego bir öğrenci için bulunmaz bir güzellik… San Diego’da yaşadığım süre boyunca kendimi pek çok açıdan geliştirdim, bu şehir ve bu süreç benim hayatımdaki dönüm noktalarından oldu.

Hayatımda hiç olmadığım kadar sosyalleştim çünkü okul sosyalleşmenizi ve İngilizceyi günlük hayata taşımanızı istiyor. Bunun için birçok aktivite ve etkinlik düzenliyor. Bunlar spor müsabakaları da olabiliyor sinema geceleri de ya da şehir dışı turlar da… Eğer yurtdışında dil eğitimi diye çıkıyor fakat sınıftaki pratik haricinde günlük hayatta İngilizceyi kullanamıyorsanız gelişemezsiniz. Sokakta, kafede, restoranda, barda, kursta, yarışmada, futbol maçında, taco sırasında ana dili İngilizce olan insanlarla çekinmeden konuşmaya başlamışsanız o dili kapmışsınız demektir. Ben kendimdeki süreci ve ilerlememi adım adım izledim diyebilirim. Ne zaman sosyalleşmeye başladım o zaman İngilizce konuşma özgüvenimi kazandım. Bu sebeple San Diego gibi uluslararası öğrenci nüfusunun fazla olduğu ve eğlenceli hayata sahip olan bir şehirde eğitim almak benim için faydalı oldu. Son kez iyi ki San Diego ve iyi ki Embassy English’i seçmişim diyorum.

Konaklama

Okul; aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Ben bir aile yanında yaşamaktansa kendi yaşıtlarımla bir arada olmayı tercih ettiğimden yurt konaklamasını tercih ettim. Çok memnun kaldım. Kendi sorumluluğunuzu almayı öğrenmek önemli bir nokta oluyor. Kendi temizliğinizi yapmak, çamaşırınızı yıkamak, yemeğini yapmak, kendi kararlarınızı verebilmek hepsi geliştirici süreçler. E bir de kendi yaşınızdan, farklı milletlerden arkadaş edinmek var ki en güzeli. İtalyan ve Koreli arkadaşlarımın hepsiyle hala görüşüyoruz. Sınıf arkadaşlarım arasında aile yanında konaklayanlar da vardı onlar da çok memnundu. Biz kendi yemeğimizi yaparken onlar ailelerin hazırladıklarını yeme lüksüne sahipti. Tabi ana dili İngilizce olan insanlarla sürekli temas halindeydiler, bizim gibi sürekli arayışa girmek zorunda değillerdi. Bence karakterinize göre hangi konaklama size uygun geliyorsa onu seçin.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım