Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Regent English London

Regent English London Hakkında

Regent, Birleşik Krallık'ta açılan ilk İngilizce dil okulları gruplarından biridir. İlk okul olan Regent English London, düzgün öğretmenler ve düzgün kurslarla düzgün bir okul işletmek isteyen tutkulu British Council öğretmeni David Mariano tarafından 1964 yılında kurulmuştur.

Regent'in ünü bu güçlü eğitim liderliğinden kaynaklanmaktadır. David, öğrencilerden ve personelden oluşan bir topluluk yaratmanın öneminin farkındaydı ve okulun ortak odalarını bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlayacak şekilde düzenledi. Öğrencilere ilham verebilecek parlak, canlı öğretmenleri işe aldı. Öğrenci özerkliği oluşturmaya yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayıncılık şirketi kurdu.

Regent'in tarihi, öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965'te kuruldu; 1972'de küçük grup kursları (6 katılımcı) oluşturuldu; 1995'te benzersiz bir evde eğitim programı başlatıldı; 2010'da birebir koçluk içeren English World kursu ve çığır açan Knowledge for a Global Community programı başlatıldı.

Bugün öğretmenler hala, ilham verme yeteneklerine göre işe alınmaktadır. Regent’te insanlar her zaman önemli görülmüş ve bu önem, eğitime ve gelişime derin bir şekilde yerleştirilmiştir. British Council Baş Müfettişlerinden English UK'nin önceki Başkanına kadar Birleşik Krallık ELT endüstrisinin birçok lideri Regent'ten gelmiştir.

İngilizce hakkında bilgi sahibi olmanın yeterli olmadığını, önemli olanın İngilizceyi hayatta kullanabilmek olduğunu biliyoruz. Öğrenciler, topluluğumuz içinde değer görerek hedeflerini ve isteklerini daha net belirlemeye, kendilerine daha fazla inanmaya ve mümkün olduğunu düşündüklerinden daha fazlasını başarmaya çalışırlar. Bunu yaparak öğrencilerin kendilerinden beklentilerinin ötesine geçmelerine yardımcı oluyoruz. 

Regent kursları, İngilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilen ve Instill Education'a ait olan okullarda gerçekleşir:

 • Londra - kurslar Regent English London tarafından yürütülmektedir,
 • Regent at Stowe - kurslar OISE Young Learners tarafından yürütülmektedir.

Kurslarımızdaki 18 yaşından küçükler de dahil olmak üzere tüm öğrencilerin refahını çok ciddiye alıyoruz ve öğrencilerimizin güvende olmalarını ve harika bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Personelimizin ve ev sahibi ailelerin geçmişlerini kontrol ediyoruz ve her okulda bir dizi ilk yardım görevlisinin yanı sıra 7/24 acil durum telefonu bulunuyor. Ayrıca yaşa uygun sosyal program etkinlikleri de sunuyoruz.

Okul, toplam 50 öğrencilik kapasitesiyle ciddi bir çalışma için donatılmış son derece rahat bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Okul ekibimiz, her öğrenciye ödüllendirici bir öğrenim deneyimi ve değerli bir konaklama imkânı sunmaya kendini adamıştır.

Güzel bir şekilde çağdaşlaştırılmış ve eskiden ünlü günlük yazarı Samuel Pepys’e ait olan 300 yıllık okul binamız Londra tarihinin bir parçasıdır. Londra'nın kalbinde yer almaktadır. Trafalgar Meydanı, Covent Garden, Leicester Meydanı ve Londra Theatreland sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Devamını Oku

Neden Regent English London Dil Okulu

Regent ile bir kurs hayatınızı değiştirebilir: işinizde başarılı olmanıza, bir terfi veya üniversitede bir yer kazanmanıza yardımcı olacak ikinci bir dilde bilgi, beceri ve performans sağlar. Hedefiniz ne olursa olsun, bunu başarmanıza yardımcı olurken, kendinize daha da zorlu hedefler koymanız için sizi zorluyoruz. Benzersiz kurs tasarımımız, son derece etkili yöntemlerimiz ve pozitif, profesyonel öğretmenlerimiz dinamik bir öğrenme ortamı yaratmaya yardımcı olur.

Merkezi bir konuma sahip olan okulumuz, İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde donatılmış rahat ve samimi bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Şehrin canlı ve kozmopolit merkezinde yer alan okul, kapısının önünde çok sayıda güzel ve tarihi cazibe merkezine sahiptir.

Kurslarımız net öğrenme çıktıları ile yapılandırılmış bir yaklaşımı sürdürmektedir. Markamızın olmazsa olmaz değerleri şunlardır:

Kapsayıcılık: Öğrencilerimiz, personelimiz ile samimi bir topluluk haline gelir. Öğretmenler ve ofis personeli, eğitim programıyla bağlantılı olan sosyal faaliyetler ve etkinlikler programımıza katılmaktadırlar. Bu öğrencilerimizin kendilerini tanınmış, değerli ve ait hissetmelerine yardımcı olur.

Pozitiflik: Öğrencilerimizin kendileri hakkında olumlu inançlar geliştirmelerine destek olunurken, hedeflerine ulaşma yolunda dilsel olarak ve diğer şekillerde gelişmeleri için çaba gösterilir. İlerlemelerini hem kendilerine hem de toplumdaki diğer kişilere görünür kılmak için koçluk teknikleri kullanılır.

Sonuç odaklılık: Öğrencilerimizin hayatlarında veya kariyerlerinde bir sonraki aşama için ihtiyaç duydukları sonuçları elde etmelerine yardımcı olunur. Birçoğu IELTS, Linguaskill veya Cambridge Sınavlarına girmektedir.

Regent English London girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Regent English London Kursları

Her Regent kursu, hedeflerinize ulaşmanız ve başarabilecekleriniz konusunda kendi beklentilerinizi aşmanız için sizi zorlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yenilikçi kurs yapımız, sınıf arkadaşları ve öğretmenlerle bağlantı kurma fırsatları yaratır. Sistemimiz pratik ve performans odaklı bir yaklaşımla İngilizce ile etkileşim kurmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Öğretmenlerimiz, özgüveninizi geliştirebileceğiniz ve hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir öğrenme ortamı elde etmek için çeşitli beceri ve teknikler kullanır. Potansiyelinize ulaşmanız için size meydan okumaktan korkmuyoruz. Kurslarımızın, temel dil becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra başkalarıyla bağlantı kurma becerilerini geliştirmenize yardımcı olduklarında daha ilgi çekici ve yararlı olduğuna inanıyoruz. İngilizce'de özgüveninizi ve akıcılığınızı geliştirmenin hayatınızı önemli ölçüde daha iyi hale getirme gücüne sahip olduğunu biliyoruz.

Regent English London English World Kursu

English World Kursu programı en fazla 6 kişilik küçük çalışma grupları ile, öğrenciye İngilizceyi uluslararası bir dil olarak kullanırken güvenle ve başarıyla çalışması için gereken araçları sağlayan oturumlar içerir:

Teknik Geliştirme oturumları yazma, dinlediğini anlama ve okuduğunu anlama pratiği sağlar. Bu oturum, kelime dağarcığının geliştirilmesini ve akademik ya da profesyonel amaçlar için yazılı bir çalışmanın nasıl yapılandırılacağını içerir.

Dilbilgisinde Doğruluk oturumu, temel dilbilgisi becerilerini mükemmelleştirir ve yaygın hataların ortadan kaldırılması üzerinde çalışır. Oturum içeriğini hazırlamak için öğrencilere oturumdan önce bireysel hazırlık süresi verilir.

Dil Odaklı Çalışma oturumu, akademik makaleler veya yazılı raporlar ya da iş amaçlı e-postalar gibi özgün bağlamlarda okuma, yazma ve kelime kullanımı geliştirilir. 

Özgüvenli Konuşma Etkinliği oturumunda, öğrenci çeşitli konuşma durumlarında özgüven ve becerilerini geliştirir.

English World Kursu, haftada 20 saatlik bir çalışmadan oluşmaktadır. Bu, çok yönlü becerilerinizi geliştirmenizi sağlamanın yanı sıra belirli ilgi alanlarına özel olarak odaklanmanıza da olanak tanır. Ders saatleri dışında öğrenciler, hazırlık çalışmaları veya bağımsız çalışma yapmak için sessiz alanlardan yararlanabilirler.

Giriş seviyesi: Başlangıçtan ileri seviyeye

English World Kursu Zaman Çizelgesi Örneği

09.00 - 10.00

Teknik Geliştirme

10.00 - 10.15

Ara

10.15 - 11.15

Dilbilgisinde Doğruluk

11.15 - 11.30

Ara

11.30 - 12.30

Özgüvenli Konuşma Etkinliği

12.30 - 13.30

Öğle Yemeği

13.30 - 14.30

Dil Odaklı Çalışma

Kursa dahil olanlar:

 • Kurs dersleri
 • Tüm harçlar
 • Tüm kurs materyalleri
 • Çay ve kahve dahil olmak üzere okul tesislerinin kullanımı
 • Kurs sonu sertifikası

Sonuçlar

 • Artan güven
 • Yazılı ve sözlü olarak daha doğru daha fazla etkileşim/iletişim kurabilme

Sertifika

Kursun sonunda her öğrenci, ulaştığı seviyeyi gösteren bir başarı sertifikası alır.

Kültürel deneyim

Londra'nın merkezinde ve çevresinde görülecek yerler ve yaşanacak deneyimler hakkında öneriler sunuyoruz. Ayrıca hafta sonlarınız için Londra dışına günübirlik geziler hakkında bilgi ve tavsiyeler de sunabiliriz.

Konaklama

Yerel ev sahipleriyle aile yanında konaklama imkânı sunuyoruz. Buna tek kişilik oda ve günde iki öğün yemek (kahvaltı ve akşam yemeği) dahildir.

Varışta transfer

Varış noktanızdan Londra'nın merkezine nasıl seyahat edeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz. Ya da sizin için özel bir taksi karşılama hizmeti ayarlayabiliriz.

Tarihler

Kurslar her Pazartesi başlar ve herhangi bir sayıda hafta sürebilir.

Nasıl rezervasyon yapılır?

Lütfen kurs başvuru formunu doldurun ve info@regent.org.uk adresine gönderin. Kurs kayıt ekibi, başvurunuzun alındığını bildirecek ve herhangi bir sorunuz olması halinde sizinle irtibata geçecektir.

Kurs kaydınız işleme konulduktan sonra, kurs onayı ve kurs ücretleri için bir fatura alacaksınız Kursbaşlamadan önce kurs ücretlerinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

Regent English London IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS, İngilizcenin ana iletişim dili olduğu yerlerde eğitim almak isteyen kişiler için tasarlanmış Uluslararası İngilizce Dil Sınavı Sistemi’dir. IELTS sınav sonuçları İngiltere, ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve tüm dünyadaki üniversiteler, kolejler ve meslek kuruluşları tarafından tanınır. IELTS size 1'den (hiç bilmeyen) 9'a (uzman kullanıcı) kadar İngilizce beceri düzeyiniz için genel bir puan gösteren bir test raporu verir.

Sınav Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma olmak üzere dört bölümden oluşur. Konuşma testi, sertifikalı bir Sınav Görevlisi ile yüz yüze yapılan bir mülakattır. Toplam test süresi 2 saat 45 dakikadır ve şunlardan oluşur:

 • Akademik Okuma: 3 bölüm, 40 soru, 60 dakika
 • Akademik Yazım: 2 görev: 150 kelime ve 250 kelime, 60 dakika
 • Dinleme: 4 bölüm, 40 madde, 30 dakika
 • Konuşma: 11 ila 14 dakika

Kursumuz şunları yapmanıza yardımcı olur:

 • Sınavın tüm yönleriyle başa çıkma konusunda öz güven kazanmak,
 • Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi akıcı bir şekilde ifade etmek,
 • Genişletilmiş bir kelime ve ifade yelpazesi kazanmak,
 • Dilbilgisi ve sözdizimini etkili bir şekilde kullanmak,
 • Yoğun sınav pratiği ile sınav kaygısının üstesinden gelmek.

Sınava girmek

Kursunuzun sonunda sınava girmek istiyorsanız, sınava kaydolmanıza yardımcı olabiliriz. Londra'nın merkezinde çeşitli sınav merkezleri bulunmaktadır. Sınav tarihleri genellikle ayda birdir, bu nedenle kurs sürenizi sınav tarihlerine uyacak şekilde planlayabilirsiniz. Sınav tarihleri ve sınav yerleri hakkında bilgi almak için size yardımcı olabiliriz.

Kurs içeriği

IELTS Hazırlık kursumuz, sınava hazırlık ve sınav becerilerine yönelik dersler de dahil olmak üzere haftada 20 saatlik İngilizce dil becerilerinden oluşmaktadır. Kursa haftanın herhangi bir pazartesi günü başlayabilirsiniz. IELTS kurslarımız, öğrenmeyi destekleyen ve ilerlemeye rehberlik eden güçlü bir kurs yapısı etrafında inşa edilmiştir.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu Zaman Çizelgesi Örneği

09.00 - 10.00

Teknik Geliştirme

10.00 - 10.15

Ara

10.15 - 11.15

Dilbilgisinde Doğruluk

11.15 - 11.30

Ara

11.30 - 12.30

Özgüvenli Konuşma Etkinliği

12.30 - 13.30

Öğle Yemeği

13.30 - 14.30

Sınav Odaklı Çalışma

Regent English London Cambridge Sınav Hazırlık Kursu

Cambridge İngilizce sertifikaları, dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi'nin bir bölümü tarafından verilmektedir. Her yıl iki milyondan fazla kişi tarafından alınmakta ve dünya çapında 6.000'den fazla üniversite, işveren ve göçmenlik makamı tarafından tanınmaktadır. Sertifikalar dinleme, konuşma, okuma ve yazmayı kapsar ve dil becerilerinizi doğru bir şekilde kanıtlar.

Bir Cambridge sertifikasına hazırlanmak, İngilizceyi gerçek dünyada kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz becerilerde ustalaşmanıza yardımcı olur. Sertifikalar, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırması ile uyumludur.

B2 Bağımsız 

B2 First (FCE), bir dizi yazılı ve sözlü iletişim durumuyla güvenle başa çıkma becerinizi test eden bir üst orta seviye sınavıdır.

C1 İleri Düzey

C1 Advanced (CAE), iş veya eğitim amaçlı İngilizce'de güvenle iletişim kurma becerinizi test eden ileri düzey bir sınavdır.

C2 Yeterlilik

C2 Proficiency (CPE), yüksek düzeyde dil becerilerine ulaşmış öğrenciler için çok ileri düzeyde bir sınavdır.

Kursumuz şunları yapmanıza yardımcı olur:

 • Sınavın tüm yönleriyle başa çıkma konusunda öz güven kazanmak,
 • Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi akıcı bir şekilde ifade etmek,
 • Genişletilmiş bir kelime ve ifade yelpazesi kazanmak,
 • Dilbilgisi ve sözdizimini etkili bir şekilde kullanmak,
 • Yoğun sınav pratiği ile sınav kaygısının üstesinden gelmek.

Giriş seviyesi: Orta - ileri seviye

Kurs içeriği

Cambridge Sınav Hazırlık Kursu, küçük gruplar halinde haftada 20 saat eğitim (sınıf başına en fazla 6) + özel sınav revizyonu ve uygulaması için haftada 5 saat bire bir eğitimden oluşmaktadır. Kurs, öğrenmeyi destekleyen ve ilerlemeye rehberlik eden güçlü bir kurs yapısı etrafında inşa edilmiştir.

Cambridge Sınav Hazırlık Kursu Zaman Çizelgesi Örneği

09.00 - 10.00

Teknik Geliştirme

10.00 - 10.15

Ara

10.15 - 11.15

Dilbilgisinde Doğruluk

11.15 - 11.30

Ara

11.30 - 12.30

Özgüvenli Konuşma Etkinliği

12.30 - 13.30

Öğle Yemeği

13.30 - 14.30

Dil Odaklı Çalışma

14.30 - 14.45

Break

14.45 - 15.45

Sınav Odaklı Çalışma

Regent English London Çocuklar ve Gençler için Yaz İngilizce Kursları

Yatılı İngilizce yaz okulumuz, öğrencilere öğrenme ve kişisel gelişim için harika bir ortamda ömür boyu sürecek bir deneyim sunar. Okul, Londra ve Oxford'a yakın mükemmel bir konuma sahiptir. Okul, Londra Heathrow Havaalanı'na 40 dakika ve Londra Gatwick Havaalanı'na 80 dakika uzaklıktadır. Spor tesisleri arasında oyun alanları, kapalı spor merkezi ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

50 kişi kapasiteli yaz kursumuz, 11-12 yaş aralıklı ve 13-17 yaş aralıklı ayrı olmak üzere maksimum 8 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Küçük sınıflarda verilen haftada 20 saatlik İngilizce derslerini içerir. Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel dil becerilerini gözden geçirir ve pratik yaparlar. Küçük sınıflar, her öğrencinin öğretmenlerden yakın ilgi görmesini sağlar. Genç öğrencilerin, kendilerini desteklenmiş hissetmelerini sağlayan ve hızlı ilerlemeye yol açan bir öğretim tarzı benimsenmiştir. Her öğrenci kursun sonunda bir başarı sertifikası alır.

Kurs, öğrencinin becerilerini ve özgüvenini geliştirerek İngilizce anlayışlarını güçlendirmelerini ve İngilizceyi kullanırken kendilerine daha fazla güvenmelerini sağlar. 

Etkinlik ve gezi programı

Londra ve Oxford gibi yerel ilgi çekici yerlere haftada bir tam günlük gezi düzenlenmektedir. Öğrenciler gezilerinde gözetim altında tutulmakta ve şehrin ünlü simge yapılarını keşfetmeleri için öğretmenleri tarafından yönlendirilmektedir. Ayrıca her öğleden sonra tam denetimli bir spor, oyun ve aktivite programı düzenlenmektedir. Akşam etkinlik programında hobi kulüpleri (drama, müzik, vb.) ve moda gösterileri ve drama prodüksiyonları yer almaktadır.

Kampüste yaşam

Okul çok güvenli ve emniyetli bir ortamdır. Odalar tek kişilik ya da paylaşımlıdır. Kızlar ve erkekler ayrı ayrı konaklamaktadır. Paketli öğle yemeklerinin verildiği gezi günleri dışında tüm yemekler Okul Yemekhanesinde alınmaktadır. Personel yatılıdır ve 24 saat gözetim ve bakım sağlamak için öğrencilerle birlikte tesiste yaşamaktadır. 

Kampüsteki Tesisler:

 • Spor merkezi
 • Kapalı yüzme havuzu
 • Sanat bloğu
 • Oyun alanları
 • Drama ve dans olanakları
 • Oditoryum
 • Toplantı ve transfer hizmeti

Transferler

Öğrencilerimiz için büyük havalimanlarına (Londra Heathrow, Londra Gatwick) karşılama ve transfer hizmeti sağlıyoruz.

 • Her öğrenci terminalde bir seyahat personeli tarafından karşılanır.
 • Varışta, öğrencilere ileriye dönük transferlerinin zamanı hakkında bilgi verilir.
 • Varış günü saat 18:00'de havalimanlarından bir servis otobüsü kalkmaktadır.
 • Kalkış günü saat 11:30'da havalimanlarına bir servis otobüsü vardır.

Varış günü

Öğrenciler, servis kalkışından 90 dakika önce inen/gelen bir uçuş/tren seçmelidir. Ayrıca ne kadar erken varırlarsa havaalanında/istasyonda o kadar uzun süre bekleyeceklerini bilmelidirler. Öğrencileri karşılamak ve yardımcı olmak üzere bir temsilci servisin kalkışından 5 saat önce havaalanında veya istasyonda olacaktır. 

Kalkış günü

Öğrenciler, yukarıdaki varış saatlerinden en az 2 saat sonra kalkacak bir uçuş veya tren seçmelidir. Ayrıca, uçuş ne kadar geç olursa bekleme süresinin de o kadar uzun olacağının farkında olmalıdırlar.

Bir temsilci, kalkış kapısından geçmeyi beklerken yardımcı olmak üzere servis aracının varışından 5 saat sonra havaalanında veya istasyonda kalacaktır. 

OISE Shuttle Service tarafından hizmet verilen saatlerin dışında bir saatte veya tarihte transfer hizmetine ihtiyaç duyan öğrenciler için OISE, öğrencinin doğrudan taksi sağlayıcısıyla kişisel bir taksi buluşma hizmeti ayarlayabilmesi için yerel bir taksi hizmetinin iletişim bilgilerini sağlayacaktır.

 • İngilizce - Senior

Maksimum Sınıf Büyüklüğü: 8

Yaşlar: 14-17 yaş

Haftada 20 saat İngilizce dersi + her gün öğleden sonra ve akşam etkinlik programı.

Kursumuz dersler ve eğitici aktivitelerle doludur. Öğrenciler her gün, tüm gün İngilizce ile iç içedir. Kurs, öğleden sonra ve akşam denetimli eğitim ve boş zaman etkinliklerinden oluşan günlük bir program içerir. 

Bu kurs temmuz ayı boyunca sunulmaktadır.

 • Haftada 20 saat İngilizce dersi
 • Haftada 1 tam günlük gezi
 • Dinamik öğleden sonra spor ve aktivite programı
 • Oyun ve etkinliklerden oluşan akşam programı
 • Ders Kitapları
 • Kurs sonu sertifikası
 • Tüm yemekler
 • Okul rezidansında tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
 • İngilizce - Junior

Maksimum Sınıf Büyüklüğü: 8

Yaşlar 11-13 yaş

Haftada 20 saat İngilizce dersi + her gün öğleden sonra ve akşam etkinlik programı.

Kurs, öğrencilerin sürekli öğrenmelerini sağlayan dersler ve eğitim faaliyetleriyle doludur. Kurs, denetimli spor, boş zaman ve akşam etkinliklerinden oluşan günlük bir program içermektedir. Kurs her hafta 20 saat ders içermektedir. Eğitim programı ve boş zaman etkinlikleri özellikle gençler için tasarlanmıştır.

 • Haftada 20 saat İngilizce dersi
 • Haftada 1 tam günlük gezi
 • Dinamik öğleden sonra ve akşam spor ve aktivite programı
 • Kurs sonu sertifikası
 • Tüm yemekler
 • Okul rezidansında tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Regent English London Genel Yaş ve Ulus Dağılımları

Regent English London olarak okulumuzda genellikle 20 ya da daha az öğrenci bulunmaktadır. Bu öğrencilerin birçoğu 19-35 yaş aralığındadır. 

Regent English London farklı kültürlerden gelen öğrencilere ev sahipliği yaparak, uluslararası bir atmosferde öğrenim görme fırsatı sunar. Okulumuzda birçok ulustan öğrenci bulunmaktadır. Kursumuzu en çok tercih eden uluslar arasında Fransa, İsviçre, İspanya, Arjantin, Japonya ve Çin bulunmaktadır. Türk öğrenci sayısı genellikle %10’dan daha düşük olmaktadır.

Regent English London Sosyal Aktiviteleri

Londra'nın North Bank bölgesinde Thames Nehri'nin yanında yer almaktayız. Öğrencilerin şehri tanımalarına yardımcı olacak öneriler sunuyoruz. Önerdiğimiz etkinliklerden bazıları:

 • Ulusal Galeri ve Ulusal Portre Galerisi'ni ziyaret etmek için Trafalgar Squre'e 3 dakikalık bir yürüyüş yapın. Regent Street ve Oxford Street'e ulaşmak için yürümeye devam edin.
 • Tate Britain sanat galerisine ulaşmak için Parlamento Binası'nın önünden yürüyün.
 • South Bank'i keşfedin ve Tate Modern sanat galerisini ziyaret edin.
 • Knightsbridge ve South Kensington'a giden bir otobüs veya metro trenine binerek Natural History Musuem ve Victoria and Albert Museum'u ziyaret edin.
 • Brick Lane ve Spitalfields'daki Pazar pazarlarını ziyaret ederek vintage kıyafetler ve sokak yemeklerinin muhteşem karışımını görün.
 • Big Ben'den Tower Bridge'e kadar nehri takip ederek South Bank boyunca yürüyün. Londra'nın en ikonik ve önemli binalarından ve anıtlarından bazılarının yanından geçin ve Londra'nın en iyi yemeklerinden bazıları için Borough Market'i ziyaret edin.
 • Victoria ve Albert müzesinde hem eski hem de yeni modayı görün
 • Londra'nın en uzun sokak pazarı cumartesi günleri şık Notting Hill'den başlayan Portobello Pazarı'nda kuruluyor
 • Greenwich Park'taki tepeden Londra'nın en iyi manzaralarından bazılarını göreceksiniz. Greenwich'e Nehir Teknesi ile seyahat edin ve Denizcilik Müzesi ile Greenwich Pazarını da keşfedin.

Regent English London Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama imkânımız öğrencilere yerel bir evde sıcak bir ortam sağlamaktadır. Yerel halkla birlikte yaşamak size derslerinizde öğrendiklerinizi uygulama ve yerel kültürü deneyimleme fırsatı verir. Aile yanında konaklamaya bir oda, kahvaltı ve her gün bir akşam yemeği dahildir. Ensuite Aile Yanı konaklamada da aynı şeylerin yanı sıra özel banyo bulunmaktadır.

Yerel bir ev sahibi ile kalmak, İngiliz yaşamına dair otantik bir deneyim edinmeniz ve İngilizcenizi sınıf dışında pratik etme şansı bulmanız anlamına gelir. Tümü okula kolayca ulaşım imkânı olan, standart veya ebeveyn banyolu oda seçenekleri sunuyoruz.

Rezidans

Bir rezidansta kalmayı tercih ederseniz, size tavsiye ettiğimiz rezidanslardan bazılarını önerebiliriz.

Oteller

Bir otelde kalmayı tercih ederseniz, size önerdiğimiz otellerden bazılarını önerebiliriz.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Regent English London Fiyatları

Regent English London maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Türk Öğrencilere Sağlanan İmkanlar ve Burslar

Regent English London’da şu anda Türk öğrenciler için herhangi bir burs imkânı bulunmamaktadır. Ancak burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konularda detaylı bilgi almak ve bu fırsatlardan yararlanmak için, öğrencilerin ve ailelerin Global Vizyon ile iletişime geçmeleri büyük önem taşımaktadır. Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca ihtiyacınız olan rehberliği sağlayacak, burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız için size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım