Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Oxford International Oxford Dil Okulu

Oxford International Oxford Hakkında

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere kaliteli İngilizce eğitimi vermeye adanmış önde gelen bir kurum olan Oxford International English Schools'a hoş geldiniz. İngiltere, ABD ve Kanada olmak üzere üç önemli ülkede faaliyet gösteren Oxford International, küresel öğrenme ve kültürel alışverişin en sağlam örneklerindendir.

Oxford International'ın kültürünün merkezinde, İngilizceyi güvenle öğrenme inancı yer almaktadır. Kurum, her öğrencinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Temel Genel İngilizce kurslarından özel seçmeli derslere kadar, öğrencilere dil becerilerini geliştirmeleri ve bireysel öğrenme hedeflerine ulaşmaları için geniş fırsatlar sunulmaktadır.

Ancak Oxford International bir İngilizce okulundan çok daha fazlasıdır. Bir topluluktur. Öğrencilerin sadece dilsel olarak değil, aynı zamanda kişisel ve kültürel olarak da dönüştürücü bir yolculuğa çıktıkları bir yerdir. Okulun Londra, Oxford, Brighton, San Diego, New York City, Vancouver, Halifax ve Toronto gibi ikonik şehirlerdeki stratejik konumları, öğrencilerin canlı kültürlerle iç içe olmalarını, ufuklarını genişletmelerini ve küresel perspektiflerini zenginleştirmelerini sağlar.

Oxford International'ın kendini işine adamış ve deneyimli personeli, öğrencileri akademik çabalarında desteklemek için yorulmadan çalışmaktadır. Bu bağlılıkları, okulun eğitime bütünsel yaklaşımını deneyimlemiş olan öğrencilerin olumlu görüşlerine de yansımaktadır. Son teknoloji çevrimiçi sınıflardan etkileşimli e-kitaplara kadar, kurum benzersiz bir öğrenme deneyimi sunmak için modern araçlardan yararlanır.

Sonuç olarak, Oxford International English Schools sadece bir eğitim kurumu değil; küresel fırsatlara, kişisel gelişime ve dil ustalığına açılan bir kapıdır. İster temel bilgileri kavramak isteyen bir acemi, ister akıcılığı hedefleyen ileri düzey bir öğrenci olun, Oxford International tam size göre. 

Oxford’a Genel Bakış:

'Düşleyen Kuleler Şehri' olarak bilinen Oxford, İngiltere'nin en güzel ve dikkat çekici şehirlerinden biridir. Tarih ve çarpıcı mimariyle dolu bu şehir, yüzyıllardır öğrencilere ilham kaynağı olmuştur. İngilizce konuşulan dünyanın en eski üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford şehri, en iyiler ve en parlaklar için bir merkez haline gelmiştir ve dil okulumuz, öğrencilerimizin kendilerini kültürün içine çekmelerine olanak tanıyan şehir merkezinde gururla konumlandırılmıştır.

Oxford İngilizce dil okulumuz şehrin kalbinde büyüleyici bir binada yer almaktadır. İngilizce konuşulan dünyanın en eski üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford, tarih, kültür ve dolu olduğu için her anınızda size bir şeyler katar. Aynı zamanda öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerine olanak tanıyan hareketli bir kozmopolit şehirdir.

Dil okulumuz, kendine ait avlusu olan, büyüleyici bir binaya sahiptir. Yeni Westgate alışveriş merkezine yakın ve merkezi konumdadır. Öğrencilere sıcak ve samimi bir atmosfer sunar. Yurtlar, bisikletle gidilecek kadar yakın mesafede olup, sık sık pub geceleri, fish and chips ve uluslararası yemek geceleri düzenlenmektedir. Londra Brighton, Ashmolean Müzesi, Blenheim Sarayı, Pitt Rivers müzelerine geziler düzenlenmektedir.

Dünyanın en eski üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan, modern, hareketli ve kozmopolit bir şehirde bulunan Oxford International Oxford; özellikle farklılık ve çeşitlilik barındıran eğitim ortamıyla dikkat çekiyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için Oxford International Oxford’u seçen öğrenciler hem sınıf içinde hem de sınıf dışında İngilizce dil kursunun sağladığı sayısız destek yönteminden faydalanıyorlar. Oxford International’ın kalite güven standartlarına uygun, sahip oldukları kişisel ve profesyonel yeteneklere göre seçilen başarılı öğretmenleriyle tanınan Oxford International Oxford öğrencilerine, sınıfta öğrendikleri bilgileri gerçek dünyada kullanma şansı veriyor. Eğitimlerin başlangıcında seviye belirleme sınavına ve mülakata giren öğrenciler, seviyelerine uygun programlara yerleştiriliyorlar. Eğitim boyunca sürekli olarak test uygulanan ve geri bildirim alan dil okulu öğrencileri, böylelikle İngilizce konusunda ne kadar geliştiklerini izleyebiliyorlar. 

Yurt dışı dil eğitimi almak için Oxford International Oxford’u seçen öğrencilerin faydalanabildikleri olanaklardan diğerleri ise her hafta verilen akademik destek oturumları ve online eğitim platformları. Konularında uzman öğretmenler tarafından verilen destek eğitimlerinde hafta boyunca alınan eğitimler üzerine ekstra çalışmalar yapan dil okulu öğrencileri, 7/24 erişebildikleri online eğitim programları sayesinde öğrendiklerini pekiştirme şansına erişiyorlar. Yalnızca genel İngilizce değil, IELTS, Cambridge ve iş İngilizcesi programları için de online eğitim materyallerini kullanabilen öğrenciler, bu sayede yurt dışı İngilizce dil eğitiminde Oxford International kalitesini deneyimliyorlar. 

Yurt dışı İngilizce eğitim için Oxford’u seçen öğrencilerin deneyimleyebilecekleri sosyal etkinlikler arasında masa tenisi, futbol, dans dersleri, pub geceleri bulunuyor. Dileyen öğrenciler hafta sonu gezilerine katılıp, çevrede bulunan üniversiteleri, müzeleri, sanat galerilerini ve Oxford Kalesi gibi tarihi yerleri ziyaret edebiliyorlar. Oxford International, Oxford öğrencilerinin genel İngilizce, iş İngilizcesi, öğretmen eğitimi, sınav hazırlık gibi programlarının yanı sıra katılabildikleri bir diğer program ise yurt dışı üniversite hazırlık programı. Bu program sayesinde not alma, araştırma yöntemleri, sunum teknikleri gibi becerilerin yanında İngilizce kelime bilgisi, dil bilgisi ve yazma teknikleri gibi yeteneklerini de geliştiren öğrenciler, Oxford International ile iş birliği yapan 35’ten fazla üniversiteden birine rahatlıkla kaydolabiliyorlar.

İster iş ve gündelik hayat için, ister akademik amaçlı olsun yurt dışı dil eğitimi konusunda Oxford International Oxford, öğrencilerine doğru araçları ve desteği sunuyor. Oxford International Oxford dil okulu; her biri İngilizce dil öğreniminin belirli alanlarına özel olarak odaklanmış dersler içeren, birbirinden farklı insanların olduğu, bambaşka bir öğrenme ortamında eğitim veriyor. Yurt dışı dil eğitimi için kendisini seçen öğrencilerine, sınıf dışında da öğrenim deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak ve dil becerilerini geliştirmek için ek öğrenim fırsatları sunuyor. Birbirinden ilginç yurt dışı eğitim programlarında dünyanın her yerinden gelen insanlarla iletişim kuran Oxford International Oxford öğrencileri, dil becerilerini gerçek hayattaki durumlara entegre etmek için sayısız olanağa sahip oluyor. 

Oxford International’ın kalite güvencesine sahip dil okulunun yurt dışı İngilizce dil eğitimi programları, öğrencilerin en iyi şekilde ilerlemelerini sağlamak için bir dizi özellik içeriyor. Bunların başında çalışanların kalitesi geliyor. Oxford International Oxford’ın yüksek eğitimli öğretmenleri ve nazik personeli, profesyonel becerilerinin yanı sıra, kişisel niteliklerine göre de seçiliyor. Bütün çalışanlar, öğrencilerin İngilizce dil kursunda geçirdiği süre boyunca mümkün olduğunca çok şey öğrenmesine yardımcı olmak için canla başla çalışıyor. Oxford International Oxford, öğrencilerin ulaştığı her aşamada, gösterdikleri ilerlemeyi ölçmek için tasarlanmış düzenli dil testleri uyguluyor. Bu kontroller sayesinde hem öğrencilerin bilgilerini pekiştirmeyi hem de gelişim alanlarına odaklanmalarını sağlıyor. 

Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için Oxford International Oxford’ı seçen öğrenciler, öğretmenleriyle bire bir özel derslere de katılıyorlar. Bu dersler, programların önemli bir parçası olmakla birlikte, öğrencilerin gereksinimlerine ve gelecek planlarına odaklanıyor ve onların daha da ilerlemelerine yardımcı olacak egzersizler barındırıyor. 

Devamını Oku

Neden Oxford International Oxford Dil Okulu

Oxford International English Schools'da öğrencilere güvenle İngilizce öğrenme fırsatı sunulur. İşte Oxford International Oxford'ı seçmek için bazı sebepler:

Küçük Öğrenci Grupları: Sınıflardaki öğrenci sayıları sezonlara göre değişse de her sınıfta maksimum 15 öğrenci bulunmaktadır.

Global Öğrenme: Oxford International, üç muhteşem ülkede olağanüstü İngilizce kursları sunmaktadır: İngiltere, ABD ve Kanada. Bu, öğrencilere tercihlerine ve hedeflerine en uygun konumu seçme esnekliği sağlar.

Akreditasyon: Oxford International Oxford kurslarınınBritish Council, English UK ve ALTO tarafından akreditasyonları bulunmaktadır.

Kurs Çeşitliliği: İster uzmanlık kursları ister sınava hazırlık ister zenginleştirici sosyal program olsun, Oxford International Oxford herkes için bir kurs sunmaktadır. En popüler kursları olan Genel İngilizce kursları, okuma, konuşma ve seyahat gibi çeşitli amaçlar için kapsamlı bir İngilizce anlayışı arayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Ayrıca, öğrencilerin öğrenme deneyimlerini bireysel hedeflere ulaşmak için uyarlamalarına olanak tanıyan Özel Seçmeli Dersler de sunmaktadırlar.

Deneyimli Personel: Oxford International Oxford'ın kendini işine adamış ve deneyimli personeli, öğrencilerin kurumda geçirdikleri zamanı en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için sürekli çalışmaktadır. Öğrenci başarısına olan bağlılıkları, sağlanan eğitim ve destek kalitesinde açıkça görülmektedir.

Öğrenci Görüşleri: Öğrencilerin Oxford International Oxford ile çok olumlu deneyimleri olmuştur. Öğrenci yorumları incelenerek bu görülebilir.

Stratejik Konumlar: Öğrenciler Londra, Oxford, Brighton, San Diego, New York City, Vancouver, Halifax ve Toronto gibi ikonik şehirlerde eğitim alma seçeneğine sahiptir. Her konum, genel öğrenme yolculuğunu geliştiren benzersiz bir kültürel deneyim sunar.

Oxford International Oxford girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Oxford International Oxford Programlar

Genel İngilizce

Açıklama: Bu temel kurs, günlük kullanım için kapsamlı bir İngilizce anlayışı kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Okuma, konuşma ve seyahat dahil olmak üzere dilin çeşitli yönlerini kapsamaktadır.

Uygunluk: Yeni başlayanlardan (A0) ileri seviyeye (C1) kadar her seviyeden öğrenci için idealdir.

Bu kursun sağladığı avantajlar şu şekildedir:

 • Genel İngilizce yeterliliğinizi geliştirme,
 • Dört ana dil becerisi üzerinde çalışma: okuma, konuşma, dinleme ve yazma,
 • Beceri ve durum bazlı öğrenme,
 • Belirli temalar üzerinde dil becerilerinizi daha da geliştiren seçmeli derslerden yararlanma,
 • Özel sanal öğrenim kampüsümüze 7/24 erişim,
 • Her öğrencinin ihtiyaçlarını bilen ve öğrencilerin başarılı olmasını sağlamak için kişiselleştirilmiş ilgi sunacak nitelikli öğretmen ekibimiz.
 • Morning 20

Bu kurs, ana öğretmen tarafından koordine edilen kişiselleştirilmiş bir programda dil yeterliliğinin tüm yönlerini geliştirir. Genel İngilizce Morning 20 kursumuz, öğrencinin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına cevap vermek için bire bir eğitimler ve düzenli ilerleme testleri ile beceriye dayalı ve durumsal öğrenmeyi kullanarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi temel dil öğrenme alanlarını kapsar.

Bu kurs haftalık 15 saate tekabül edecek şekilde 45 dakikalık 20 dersi içerir. Bu dersler haftanın beş günü sabah 09:00 ile 12:15 arasında yapılmaktadır.

 • Intensive 30

Bu kurs, 20 temel dersi 10 özel seçmeli dersle tamamlamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir kurstur. Intensive 30, sağlam bir dil temeli oluşturmanın yanı sıra çok çeşitli seçmeli seçeneklerin keşfedilmesine olanak tanıyacaktır. Intensive 30 kursumuz, öğrencinin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına cevap vermek için bire bir eğitimler ve düzenli ilerleme testleri ile beceriye dayalı ve durumsal öğrenmeyi kullanarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi temel dil öğrenme alanlarını kapsar.

Bu kurs haftalık 22,5 saati tamamlayacak şekilde 45 dakikalık 20 Genel İngilizce dersini ve 10 tane 45 dakikalık seçmeli dersi içermektedir. Bu dersler haftanın beş günü 09:00 ile 14:30 arasında yapılmaktadır.

 • Super-Intensive 40

Kurs, öğrencilerin çalışma günlerini en üst düzeye çıkarmalarına ve çok çeşitli beceriler geliştirmelerine olanak tanıyan haftada 20 sabah dersi artı 20 öğleden sonra özel seçmeli dersten oluşur. Genel İngilizce super-intensive kursumuz, öğrencinin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına yanıt vermek için bire bir eğitimler ve düzenli ilerleme testleri kullanarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi temel dil öğrenme alanlarını kapsar.

Bu kurs haftalık 30 saati tamamlayacak şekilde 45 dakikalık 20 Genel İngilizce dersi ve 45 dakikalık 20 seçmeli dersten oluşmaktadır. Bu dersler, üç saati gündüz, üç saati öğleden sonra olmak üzere 09:00 ile 16:30 arasında verilmektedir.

 • İngilizce Seçmeli Dersler

Açıklama: Bunlar, öğrencilerin İngilizce dilinin belirli alanlarına odaklanmalarını sağlayan özel kurslardır. Oxford International Oxford olarak, öğrencilere öğrenimlerini uzmanlaştırma fırsatı vermek ve bireysel dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bir dizi seçmeli İngilizce dersi geliştirdik. Temel İngilizce kurslarımızla birleştirilen seçmeli dersler, öğrencilerin öğrenimlerini geliştirmeleri için güçlü bir araçtır.

Seçmeli dersler, Intensive 30, Super-Intensive 40 kurslarımızın bir parçası olarak öğleden sonraki oturumlarda alınabilir. 

Uygunluk: Belirli öğrenme hedefleri veya uzmanlaşmak istedikleri alanlar olan öğrenciler için mükemmeldir. Bazı seçmeli dersler şunlardır:

 •  Özgüvenli Konuşma

Bu ders, iletişimsel uygulama ve pekiştirme yoluyla öğrencilerin akıcılık ve dinleme becerilerini geliştirir. Öğrenciler bir dizi trend ve ilgili konuyu tartışmaktadırlar. Sunumlar, proje çalışmaları ve işbirlikçi görevler, konuşma İngilizcesine olan güveni geliştirmek için tasarlanmıştır. Bazı kurslar için ilgili saha gezileri ekleme seçeneği olacaktır. A2 - B1 seviyeleridir.

 • Sınav Becerileri

Bu kursta sınav teknikleri uygulanmakta ve öğrenciler FCE, CAE ve IELTS sınavları için öğrencilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli alıştırma materyallerine maruz kalmaktadır. B1 ve üzeri seviyeler.

 • 21. Yüzyıl İş Becerileri

İş İngilizcesi müfredatımız, en iyi akademik iş bilgisini günlük iş durumları için pratikle birleştirerek girişimcilik, pazarlama, İK ve daha fazlası gibi alanları keşfeder. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Akademik Okuma ve Yazma

Bu ders, üslup ve yazım kurallarını keşfederek uygun ve doğru yazı üretme becerisini geliştirecektir. Sınıfın bütünleşmiş yaklaşımı, akademik dil becerilerinin sağlam bir temelini oluşturmak için akademik okuryazarlığı ve içerik gelişimini teşvik eder. Öğrenciler resmi denemeler yazacak, kurgu ve kurgu olmayan metinleri okuyup analiz edecek ve okuma hızlarını ve anlamalarını geliştireceklerdir. B1 - C1 Seviyeleri.

 • Akademik Konuşma ve Yazma

Cümle yapısından kapsamlı raporlar yazmaya ve sözlü sunumlardan resmi tartışmalara kadar, bu sınıfta öğrenciler akademik üretkenlik becerileri üzerinde çalışacaklardır. Öğrenciler her hafta farklı bir konuyu araştırır, sunumlar hazırlar ve tartışmalara katılır, her hafta en az bir yazılı çalışma ile sonuçlanır. A2 ve üzeri seviyeler.

 • Akademik Amaçlı İngilizce

İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için bu kurs, başarılı alışkanlıklar edinmelerine yardımcı olacak ve not alma, kompozisyon yazma, tartışmalar ve sunumlar dahil olmak üzere yüksek öğrenimde başarılı olmak için gereken becerileri öğretecektir. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Müşteri Hizmetleri için İngilizce

Sınıf, kelime bilgisi ve yaygın senaryolar içeren müşteri hizmetlerine uygulanan İngilizceye odaklanmaktadır. Öğrenciler, uluslararası bağlamda bu alanda başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri geliştireceklerdir. Seviye B1- B2.

 • Münazara, Sunum ve Topluluk Önünde Konuşma

Yapılandırılmış koçluk ve geri bildirim yoluyla öğrenciler, düşüncelerini ikna edici ve net bir şekilde ifade etme becerilerini geliştirirler. İkna edici dili ve çeşitli konular bağlamında kibarca hemfikir olma ve hemfikir olmama dilini öğrenecekler ve her döngünün sonunda bir tartışma, sunum veya konuşma ile sonuçlanacaklardır. A2 - C1 seviyeleri.

 • Küresel Liderlik

Küresel liderlik kursumuz, en yüksek akademik standartlara sahip bir ESL programı çerçevesinde öz değerlendirme, eleştirel düşünme, müzakere, aktif dinleme ve araştırma konularında eğitim sunmaktadır. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Gazetecilik için İngilizce

Bu derste öğrenciler bir blog, dergi veya web sitesi tasarlama ve yönetme fırsatına sahip olurlar. Bir ekip olarak çalışan bu sınıf, içerik ve formata karar vermenin yanı sıra ilgi alanlarını belirlemek ve keşfetmek için iş birliği yaparak haftalık yayınlar üretir. Sınıf tüm beceri alanlarını geliştirir ve öğrencilerin araştırma ve yaratıcılıklarının kapsamı konusunda bir sınır yoktur. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Edebiyat Yoluyla İngilizce

Bu sınıf öğrencilere tiyatro ve edebiyat yoluyla İngilizce çalışma fırsatı verir ve telaffuz ve İngilizce dilini icra etmeye odaklanmayı içerir. Öğrenciler belirli oyunları veya kitapları, bunların anlamlarını ve karakterlerini inceler ve sonunda kendi eserlerini yazarak sınıfın geri kalanıyla paylaşırlar. Bazı kurslar için yerel bir tiyatro prodüksiyonuna gezi ekleme fırsatı olacaktır. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Telaffuz ve Akıcılık

Bu sınıftaki katılımcılar, İngilizce seslerin nasıl telaffuz edileceği konusunda yoğun bir koçluk alırlar, ardından yapılandırılmış pratik ve ortaklarla konuşma sırasında serbest pratik yaparlar. A1 - A2 ve B1 - B2 seviyeleri.

 • Projeler ve İletişim

Her hafta sınıf, iş birliği, karar verme, uzlaşmaya varma, talimat verme ve sunum yapma dilini öğrenmek/pratik yapmak için takımlar halinde bir proje üstlenir. B1 ve üzeri seviyeler.

 • Yerel Bağlamda İngilizce

Öğrencilerin seyahatlerine hazırlanmalarına ve seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için güzel yerlerimizden birine dört haftalık kültürel ve dilsel bir giriş. Öğrenciler, ilgili saha gezileri ekleme seçeneği ile yerel cazibe merkezleri, eğlence ve mağazalar hakkında içeriden bilgi edineceklerdir. A1 - A2 seviyeleri.

 • Temel İngilizce

Telaffuz, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama, durumsal İngilizce ve/veya deyimler üzerinden ilerleyen öğrenciler, pratik beceriler kazanmaya başlayacaklardır. A1 ve üzeri seviyeler.

 • Çevrimiçi Kurslar

Açıklama: Modern teknolojiden yararlanan Oxford International Oxford, esneklik ve kolaylık sağlayan çevrimiçi dersler sunmaktadır. Kurslar, kullanıcı dostu uygulamalar ve e-kitaplarla tamamlanarak kapsamlı bir öğrenme deneyimi sağlar.

Dünyanın dört bir yanındaki öğrencileri desteklemek amacıyla, dünyanın neresinde olursanız olun erişebileceğiniz yüksek kaliteli, akademik odaklı ve akredite eğitim sunmak için Oxford International Digital Institute'u kurduk.

Dijital Enstitümüz, eğitim yolculuğuna yeni başlayanlardan yükseköğrenime yaklaşan öğrencilere ve kariyerlerinde bir sonraki adımı atmak isteyen profesyonellere kadar her yaştan öğrenciye eğitim vermektedir.

Uygunluk: Uzaktan öğrenmeyi tercih eden veya yüz yüze derslere katılamayan öğrenciler için uygundur.

 • Testler ve Hazırlık Kursları

Açıklama: Bu kurslar, öğrencileri çeşitli İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlamak için titizlikle tasarlanmıştır. Bu kurslardan biri de Oxford Test of English Hazırlık Kursu'dur. Bu kurs, öğrencileri Oxford İngilizce Testine hazırlar ve Brighton, Greenwich ve Oxford'da bulunan Birleşik Krallık okullarında dört oturumda gerçekleştirilir.

Uygunluk: İleri eğitim veya iş için İngilizce yeterlilik sınavlarına girmeyi hedefleyen öğrenciler için idealdir.

 • Mesleki İngilizce Sınav Hazırlık Kursu

OET (Mesleki İngilizce Sınavı), sağlık çalışanlarının İngilizce dil becerilerini değerlendirmek için oldukça saygın bir İngilizce testidir. Tıp veya Hemşirelik odaklı eğitimlerden birini seçin ve OET'ye hazırlanmanıza yardımcı olalım.

Bir haftalık 25 saatlik yoğun sınav hazırlık kursumuz 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü başlayacak ve bundan sonra her hafta tekrarlanacaktır.

Canlı grup derslerinde çevrimiçi olarak veya Greenwich (Londra) veya Brighton yıl boyunca dil okullarımızda yüz yüze çalışabilirsiniz. 

Kurs süresince, özellikle hastalar ve aileleriyle etkili bir şekilde iletişim kurmak için gereken becerilere odaklanarak bir dizi tıbbi dil eğitimi alacaksınız. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirecek ve sınavın farklı bölümleriyle daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olacak stratejiler üzerinde çalışacaksınız.

 • Oxford Sınavı Hazırlık Kursu

Oxford Üniversitesi tarafından onaylanmış tek İngilizce Dil yeterlilik sınavıdır, bu da dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından biri tarafından kalite güvencesine sahip olduğu anlamına gelir. 

Oxford İngilizce Sınavında Başarıya Hazırlanın. Kursumuz, öğrencilerin dört seans boyunca Oxford İngilizce Testine hazırlanmalarına yardımcı olacaktır. Kurs, sınavın dört bileşenini kapsar; Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme ve öğrencileri başarılı olmak için gereken teknik ve stratejilerle donatır.

 • Özel Grup Kursları

Açıklama: Bunlar, bir grubun özel ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış özelleştirilmiş kurslardır. Kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarak grubun hedeflerine ulaşmasını sağlarlar. Özel Grup Kurslarının şöyle avantajları olmaktadır:

 • Bir gruba eğitim vermek, bireysel bir öğrenciye eğitim vermekten çok daha uygun maliyetlidir,
 • Öğrenciler için olduğu kadar deneyimli öğretmenlerimiz için de heyecan verici olacak özel dersler, kişiye özel bir akademik program tasarlama fırsatı yaratmaktadır,
 • Öğrencilerimiz ile, İş ve İstihdam Edilebilirlik, Sürdürülebilirlik, Moda, Mimarlık gibi konularda, öğrenme deneyimini geliştirmek için ziyaretler, atölye çalışmaları ve diğer etkinliklerden oluşan özel bir program planlanmaktadır,
 • Grup kurslarında dilerseniz diğer uluslararası öğrencilerle kaynaşmaya devam edebilecek veya sadece grup katılımcıları için odaklanmış oturumlar yapmayı seçebileceksiniz
 • Gruplar sadece sınıfta değil, aynı zamanda Müze, İşletme veya Bilim laboratuvarı gibi yerlerde de ders alabilmektedirler.

Uygunluk: Özel öğrenme gereksinimleri olan kuruluşlar, kurumlar veya gruplar için mükemmeldir.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Oxford International Oxford Genel Yaş ve Ulus Dağılımları

Oxford International Oxford’da normal eğitim programında minimum yaş 17 olmak üzere her yaştan öğrenci bulunmaktadır. Bu normal eğitim programına ek olarak 10-17 yaş arasındaki gençleri kapsayacak şekilde bir Junior eğitim programı da bulunmaktadır.

Okulumuzda Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Güney Kore, Avrupa, Türkiye, Çin, Rusya, Güney Doğu Asya ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli ülkelerden gelen öğrencilerle çeşitli bir öğrenci nüfusuna sahiptir.

Oxford International Oxford Konaklama Seçenekleri

Yurt dışı eğitim için Oxford International’ı tercih eden öğrenciler, aile yanında kalma, rezidans ve paylaşımlı ev gibi konaklama seçeneklerinden dilediğini tercih edebiliyor. Aile yanında kalan öğrenciler, dost canlısı insanlarla İngiliz kültürünü daha yakından tanıma şansına erişirken, ayrıca kendilerine özel çalışma masalarına da sahip oluyorlar. Bir odada maksimum iki öğrencinin kalabildiği bu evlerde aynı anda en çok 4 öğrenci kalabiliyor. İngilizce dil kursunun uzman acenteleri tarafından denetlenen bu evler, şehrin merkezinde yer alıyorlar. Oxford International’ı tercih eden öğrencilerin bir diğer seçeneği ise rezidans. Burada daha farklı oda tiplerinden dilediğini seçebilen öğrenciler, ücretsiz WiFi, çamaşır yıkama, öğrenci masası ve koltuğu, ortak mutfak ve yemek salonu gibi olanaklara sahip oluyorlar.

 • Aile yanı konaklama

Aile yanında konaklama seçeneği, öğrencilerin bir İngiliz evinde yaşam deneyimi edinmelerini sağlar. Bu sürükleyici deneyim, öğrencilere yerel kültürü, gelenekleri ve konumu ilk elden tanıma fırsatı sunar. Yerel bir aileyle birlikte yaşamak, öğrencilerin destekleyici ve gerçek dünya ortamında günlük İngilizce pratiği yapma ve kullanma şansını da artırır. Bu konaklamanın özellikleri:

 • Öğrenciler İngiliz kültürünü ve geleneklerini yakından deneyimleme fırsatı bulurlar.
 • Ev sahibi aile ile günlük etkileşimler, öğrencilerin İngilizce pratik yapmaları için geniş fırsatlar sağlar.
 • Ev sahibi aileler genellikle sıcak ve misafirperverdir, öğrencilere kaldıkları süre boyunca rehberlik ve destek sunarlar.
 • Her odada maksimum 2 öğrenci, her aile yanında maksimum 4 öğrenci konaklayabilir.
 • The Mews Oxford Residence

The Mews Residence, Oxford Brookes Üniversitesi yerleşkesinde, Oxford şehir merkezine ve okula kısa bir otobüs yolculuğu mesafede yer almaktadır. Tüm odalarımız tek kişilik özel banyolu ve ortak mutfaklıdır. Bu rezidans yalnızca yaz aylarında kullanılabilir. Bu konaklamanın özellikleri:

 • Okula sadece kısa bir otobüs yolculuğu mesafede olması öğrenciler için kolaylık sağlamaktadır.
 • Evin odaları özel banyo içerir ve kendin pişir kendin ye için ortak mutfak olanakları sunar.
 • Ücretsiz internet kullanımı sağlanmaktadır.
 • Ortak alanlar haftalık temizlenir.
 • Özel odalar yalnızca varıştan önce temizlenir.
 • Tesis bünyesinde çamaşırhane bulunmaktadır.

Tüm bu konaklama seçenekleri, öğrencilerin farklı tercih ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olup Londra'daki Oxford International English School'da eğitim görürken konforlu ve zenginleştirici bir konaklama geçirmelerini sağlar.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Oxford International Oxford Fiyatları

Oxford International Oxford maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Oxford International Oxford Öğrencilere Sağlanan İmkanlar ve Burslar

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konularda detaylı bilgi almak ve bu fırsatlardan yararlanmak için, öğrencilerin ve ailelerin Global Vizyon ile iletişime geçmeleri büyük önem taşımaktadır. Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca ihtiyacınız olan rehberliği sağlayacak, burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız için size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Oxford International Oxford Dil Okulu Öğrenci yorumu

Ben Kenan Can Doğan. 5 arkadaşımla birlikte Kanada'da okuma ve çalışma hayalimiz vardı. Global Vizyon-İzmir ekibi sayesinde bu hayallerimiz gerçek oluyor. Oxford International Oxford programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Pazartesi günü de İngiltere'deki yeni hayatıma başlamak üzere yola çıkıyorum. Aslen İstanbul'da yaşamama rağmen bütün süreci özenle yürüten başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ekibine teşekkür ederim.

Kenan Can Doğan Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım