Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Oxford International Greenwich Dil Okulları

İngiltere’nin En Popüler Okullarından Biri Oxford International Dil Okulu

Oxford International Dil Okulu – Londra

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyenler için önereceğimiz diğer bir dil okulu Oxford International olacak. Londra’nın en güzel ve tarihi bölgelerinden biri olan Greenwich’te bulunan dil okulu; öğrencilerine yüksek standartlarda eğitim sunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda yenilenen okul binası son teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Bu da öğrencilerin keyifli bir ortamda, bilgiye kolay ulaşım imkanıyla eğitim almasını sağlar. Tatlı bir kasaba havasında olan Greenwich’ten Londra merkeze 20 dakikada, London Bridge’e 15 dakikada trenle ulaşmak mümkündür. Bu ulaşım kolaylığı güvenli bir muhitte okuyup yaşarken, şehir hayatına hızlıca ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bu sebeple Oxford International dil okulu Londra eğitim almak isteyen öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

İngiltere’nin En Popüler Okullarından Biri

İngiltere’de eğitim almak isteyenlerin ilk şehir tercihi Londra oluyor. Londra’da dil okulu bakan öğrenciler büyük çoğunluğu güvenli bir bölgede eğitim almak isterken, şehir hayatına da arzu ettikleri zaman ulaşabilir olmayı tercih ediyor. Londra’nın en yeşil yerlerinden biri olan Greenwich’te bulunan Oxford International öğrencilerin tercih noktalarından oluyor. Londra merkeze 20 dakikalık bir mesafede olan okul Greenwich bölgesinin en huzurlu noktalarından birine konumlanarak öğrencilere istedikleri tüm imkanları sunuyor. Arkadaş canlısı, destekleyici ve deneyimli bir eğitmen kadrosuna sahip olan okul öğrencilerin oryantasyon sürecine yardımcı oluyor. Okul ziyaretimizde öğrenciler sohbet etme imkânı bulduk. Bu sohbetlerde öğrenciler; eğitmenlerinin ve yönetim kadrosunu kendilerine ne kadar destek olduğunu üstüne basarak belirttiler. Geçtiğimiz yıllarda yenilendiğini öğrendiğimiz okul pek çok teknolojik imkana sahip. Aydınlık sınıflarda yapılan dersler öğrencilerinin keyifli bir ortamda eğitim almasını sağlıyor. Okulun genel atmosferi rahat ve arkadaş canlısı. Bizce gerek lokasyonu gerek eğitim kalitesi gerek atmosferiyle bu okulu tercih ettiğiniz için pişman olmazsınız. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Teacher Training programlarında eğitimler sunmaktadır.

Greenwich’te Ne Yapılır?

İngiltere’deki dil okullarının öğrencilerinin sosyalleşmesi için büyük çaba sarf ettiğini artık anlamışsınızdır diye düşünüyoruz. Bu sosyalleşme öğrencilerin öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata taşımasına olanak sağladığından oldukça önemlidir. Okullar bu konuda öğrencilere destek olmak için hem lokasyonlarını dikkatlice seçerler hem de yaptıkları gezi ve etkinlik programlarıyla öğrenciler için alternatifler oluştururlar. Bahsettiğimiz gibi Oxford International’da bu sosyalleşmeye önem veren okullardandır. National Maritime Museum, Zero Meridian Line (Sıfırıncı Meridyen) ve Old Royal Naval College’a yakın olan okul aynı zamanda sayısız kafe, mağaza ve restorana da yürüme mesafesinde… Bu yakınlık ders aralarında ve boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmenize imkân sağlayacaktır. Ayrıca okul öğrencileri için; Notting Hill, Madame Tussauds, Victoria & Albert ve Bilim Müzesi turlar düzenlenmektedir. Öğrencilerinin İngiltere’nin başka şehirlerini de gezmesini isteyen okul; Oxford, Cambridge Brighton ve Stonehenge’e günübirlik turlar düzenlenmektedir.

Greenwich’te Gezilecek Yerler

  • Kraliyet Rasathanesi ve Greenwich Parkı: Burada başlangıç meridyeninin temsili bir çizgisi bulunuyor. Burada güzel bir fotoğraf çektirmeden olmaz diye düşünüyoruz.
  • Cutty Sark Gemisi: Tarihi bir yelkenli olan Cutty Sark döneminin en hızlılarındandır. 2007’de eğır hasar gören gemi restore edilerek ziyarete açılmıştır.
  • Greenwich Market: Pek çok restoran ve alışveriş yapılacak mağazanın bulunduğu bu bölgede keyifli vakit geçireceksiniz.
  • Eski Kraliyet Donanması Koleji ve Denizcilik Müzesi: İngiltere ve dünya denizciliğine dair tarihi eserlerin sergilendiği müzeyi ziyaret etmenizi öneririz.

Greenwich’de Konaklama

Aile yanı ve yurt konaklaması yapabiliyorsunuz. Yurtlar ve aile yanı konaklama yapılacak evler okula maksimum 30 dakika mesafede bulunuyor. Okul öğrenci evi seçeneği sunmuyor. Daha detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım