Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Oxford International Brighton İngilizce Dil Kursları

İngiltere Brighton’daki Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Dil Kursu Oxford International Dil Okulu

Oxford International Dil Okulu – Brighton

Brighton’daki sevilen okullardan bir diğeri de Oxford International… Fiziksel özellikleriyle değil de eğitmen kadrosuyla ön plana çıkan okulda çalışan öğretmenlerin hemen hemen hepsi 10-12 yıldır aynı kurumda eğitim vermeye devam ediyor. Bu da eğitmenlerin okulla gönül vermiş, özveriyle çalışan eğitmenler olduklarını ve okulun oturmuş bir eğitim sistemine sahip olduğunu gösteriyor. Ziyaretimizde öğrencilerle yaptığımız sohbetler; öğrencilerin büyük çoğunluğunun eğitmenlerinden çok memnun olduklarını gösterdi. Öğrenciler; eğitmenlerinin kendileriyle birebir ilgilendiğinin ve ilerlemelerinin yakından izlendiğini söylediler. Yaptığımız okul ziyaretinde, okulun lokasyonundan çok memnun kaldık. “Şehri merkezinde, harika bir noktada!” diye iddialı konuşamayız fakat önünde yeşil bir park olan, parkın sonunda ise denize kavuştuğunuz bir binada eğitim almak hiç fena gözükmüyor ne dersiniz? Hove ve Brighton merkezinin tam ortasında bulunan okul; tren istasyonuna 20 dakika, Brighton merkeze 15-20 dakika yürüme mesafesinde. Brighton Pier ise okulun 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Brighton bisiklet kullanımının yaygın olduğu bir şehir. Bu yüzden bahsedilen 15-20 dakikalık mesafeler bisikletle daha da kısalıyor ve bisiklet sürme yolları sayesinde keyifli yolculuklar yapabiliyorsunuz. Brighton’da en sevdiğimiz aktivitelerden biri bisiklet sürmek olduğundan bunu sizinle paylaşmak istedik. Okulda özellikle; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve IELTS programları konusunda ilgi görüyor. Bunun yanı sıra diğer okullarda açılan programlarda mevcut durumda.

Ücretsiz Aktiviteler Öğrencilerin Bütçesini Koruyor

Brighton’a gittiğinizde kendi kabuğunuzun içine çekilmemeniz için okullar size mümkün olduğunca destek oluyor. Oxford International butik bir okul olduğundan; öğretmenler öğrencilerin karakter yapılarını analiz edebiliyor ve böylece onları sosyalleşmeleri için yönlendirebiliyor. Eğitmenlerin de yönlendirmeleriyle hazırlanan etkinlik programları tüm öğrencileri kapsıyor ve renkli görüntülere sahne oluyor. Bizim de ziyaretimiz esnasında katıldığımız aktivitelerde öğrenciler arasındaki samimiyet hızlıca anlaşılabiliyor. Lanes’in hayalet yürüyüşü, sinema geceleri, köpek yarışı gibi ücretsiz aktiviteler öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra yemek içme etkinliklerine de önem veriliyor. İngiliz pub geceleri, fish and chips geceleri ve uluslararası yemek geceleri öğrencilerin hayatını renklendiriyor hem de diğer öğrencilere kendi kültürlerini tanıtmalarına fırsat veriyor. Şehir içi ve şehir dışı geziler de tabi ki öğrencilerin en ilgisini çeken aktivitelerden… Brighton Pavilion, Booth Müzesi, Oyuncak Müzesi, Arundel Kalesi ve Londra Müzeleri’ne geziler düzenlenmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler Öğrencilerin Bütçesini Koruyor

Brighton’a gittiğinizde kendi kabuğunuzun içine çekilmemeniz için okullar size mümkün olduğunca destek oluyor. Oxford International butik bir okul olduğundan; öğretmenler öğrencilerin karakter yapılarını analiz edebiliyor ve böylece onları sosyalleşmeleri için yönlendirebiliyor. Eğitmenlerin de yönlendirmeleriyle hazırlanan etkinlik programları tüm öğrencileri kapsıyor ve renkli görüntülere sahne oluyor. Bizim de ziyaretimiz esnasında katıldığımız aktivitelerde öğrenciler arasındaki samimiyet hızlıca anlaşılabiliyor.
Lanes’in hayalet yürüyüşü, sinema geceleri, köpek yarışı gibi ücretsiz aktiviteler öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra yemek içme etkinliklerine de önem veriliyor. İngiliz pub geceleri, fish and chips geceleri ve uluslararası yemek geceleri öğrencilerin hayatını renklendiriyor hem de diğer öğrencilere kendi kültürlerini tanıtmalarına fırsat veriyor.
Şehir içi ve şehir dışı geziler de tabi ki öğrencilerin en ilgisini çeken aktivitelerden… Brighton Pavilion, Booth Müzesi, Oyuncak Müzesi, Arundel Kalesi ve Londra Müzeleri’ne geziler düzenlenmektedir. Gel gelelim her okulda yazmaya doyamadığımız konaklama kısmına. Bu kısım sizin için çok önemli biliyoruz ve hemen kısa bilgiyi veriyoruz. Oxford International Brighton’da eğitim almak istediğinizde 3 farklı konaklama seçeneğine sahipsiniz. Aile yanı, yurt ya da öğrenci evi…

Aile Yanı Konaklama

Yolculuk etmek ve toplu taşıma kullanmak benim için sorun değil diyorsanız aile yanı konaklamayı size öneririz. Aile yanı konaklamalar toplu taşıma ile okula ortalama en az 20-25 dakika, en fazla 40 dakika sürüyor. 40 dakika uzaklık dezavantaj olarak gözükse de asında durum farklı. Çünkü Brighton’da merkezden uzaklaştıkça ana dili İngilizce olan British ailelerle kalmak mümkün oluyor. Merkeze yakın aileler arasında göçmenler de bulunabiliyor. Bu sebeple öğrenciler uzaklığa bakmadan, British bir aile ile yaşamak için bu yolu göze alıyorlar.

Yurt Konaklaması

Okulun sunduğu yurt, aile yanı konaklamaya göre biraz daha yakın. Yurt konaklaması okula toplu taşıma ile 20 dakika sürüyor. Odalar paylaşımlı veya tek kişilik olarak mevcut. Yurtların konforlu olduğunu söyleyebiliriz

Student House

Okulun sunduğu seçenekler arasında; birkaç öğrencinin birlikte kaldığı evler de bulunuyor. Eğer maddi olarak biraz daha rahatsanız ve konforunuza düşkünseniz bu seçeneği önerebiliriz. Student House’lar okula 20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım