Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Oxford House College İngiltere Dil Okulları

Oxford’da Butik Bir Dil Okulunda Eğitim Alın

Oxford House College Dil Okulu – Oxford

İngiltere’de alacağınız eğitim için Oxford’daki dil okullarını inceliyorsanız size yine güzel bir okulu tanıtmak isteriz. Oxford House College Dil Okulu butik bir hizmet veren, küçük fakat öğrencileriyle bire bir ilgilenen bir eğitim kurumudur.

Oxford’da Butik Bir Dil Okulunda Eğitim Alın

Şehir merkezinde yer alan konumuyla öğrencilerini ulaşım sıkıntısından kurtaran okul küçük bir binada butik hizmet sunmaktadır. Butik hizmet anlayışı gereği öğrencilerinin gelişmeleriyle ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenen kurumda eğitmenler güler yüzlü ve sıcakkanlı. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınavı Hazırlık, Cambridge Sınavı Hazırlık programları açılmaktadır. Okula yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapılıyor. Öğrenci okula başladığı gün okul çevresi ve Oxford ile ilgili oryantasyon veriliyor ve aynı zamanda Oxford gezisi düzenleniyor. Bu da öğrencinin yaşayacağı yere kısa sürede adapte olmasını sağlıyor. Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı gelişim gösteren öğrenciler 8 haftada kur atlayabiliyor. Maksimum 50 öğrencinin eğitim aldığı okulda, okul arkadaşlarınızla sıcak dostluklar kurma ihtimaliniz çok yüksek.

Oxford’da Öğrenci Olmak

Oxford’da Yaşam

Keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmek için en önemli noktalardan bir tanesi okulun merkezi bir konumda yer almasıdır. Uzun yolculuklarda kaybedilecek vakit bir öğrenci için çok önemlidir. Oxford House College; Oxford’un tam kalbinde, Oxford Üniversitesi kolejleriyle çevrili mükemmel bir konuma sahip olması öğrenciler için okula ulaşımı oldukça kolay bir hale getiriyor. 1096 yılından beri öğrencilere eğitim veren dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Oxford’da kendinizi geliştirecek pek çok aktivite bulacaksınız. Sadece şehrin havasını solumak bile sizde değişimlere yol açacak. Oxford’un güzel doğasında uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir, Thames Nehri’nde punting yapabilir, arkadaşlarınızda civardaki pub ve kafelerde güzel sohbet edebilir, Oxforshire’ın kırsallarını gezebilir, Bodleian Kütüphanesi ve Ashmolean Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Oxford’un çevresindeki köy ve kasabaları da gezebilirsiniz. Okul öğrencilerin sosyalleşmesi için haftalık aktiviteler düzenliyor. Tüm farklı seviyedeki öğrenciler bu aktivitelere birlikte katılabiliyor.

Oxford’da Konaklama

Okul öğrencilerine sadece aile yanı konaklama imkânı sunuyor. Okulun yurdu bulunmuyor. Öğrencilerin yanında kalacağı aileler okul tarafından belirleniyor. Okul seçtiği bu ailelerle uzun yıllardır çalışıyor, bu sebeple aile yanı konaklama oldukça güven verici oluyor. Aile yanı konaklama yapılacak evler genellikle yürüme mesafesinde oluyor. En uzak konaklama, okula otobüsle 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetleniyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım