Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Oxford House College Dil Okulunda Cazip Fiyatlı Eğitim

İngiltere’de Uygun Fiyatlı Dil Okulu : Oxford House College Dil Okulu

Oxford House College Dil Okulu – Londra

İngiltere’deki dil okullarını incelediğimiz gezimizin Londra ayağında ziyaret etiğimiz diğer bir dil okulu Oxford House College oldu. Tarihine, atmosferine, canlılığına ve kozmopolitliğine hayran kaldığımız Londra’da bir dil okulunda eğitim almak isteyenlere gönül rahatlığıyla önerebileceğimiz Oxford House College hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak, seçim sürecinizi kolaylaştırmak isteriz. Okul hakkında size söyleyeceğimiz en belirleyici konu; okulun Londra’daki okullar içerisinde en uygun fiyatlılardan biri olduğu… Öğretmen yetiştiren bir okul olduğundan eğitim kalitesi bir hayli yüksek olan okulun fiyat skalası kalitesine göre oldukça caziptir. Özellikle öğleden sonra sınıflarını seçen öğrenciler çok cazip fiyatlara eğitim almaktadır. Yurtdışında dil eğitimi alırken bütçenizi korumak istiyorsanız Oxford House College sizin için doğru tercihlerden biri olacaktır.

İngiltere’de Uygun Fiyatlı Dil Okulu

İngiltere’nin en popüler dil okullarından olan ve yılda 7 binin üzerinde öğrenciye İngilizce öğreten kurum sizin de ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Londra’da 2 ayrı şubede eğitim veren okulun her iki şubesi de farklı isteklere hitap etmektedir. Oxford Street ve Richmond’da eğitim binaları bulunan okul, farklı isteklere ve ihtiyaçlara sahip öğrenceleri düşünerek bu şekilde yapılanmış. Oxford Street’teki okul; şehri keşfetmek ve şehir hayatının içerisinde olmak isteyenler için oldukça uygun. Hareketli hayatın içerisinde yer alan okul öğrencilerin sosyalleşmesi için gerekli imkanlara da sahip. Okulun en önemli özelliklerinden biri de çok çeşitli referans ve çalışma materyalleri içeren bir kütüphaneye sahip olması. Yaptığımız ziyaret esnasında bu kütüphanede pek çok öğrencinin vakit geçirdiğini gördük… Richmond şubesi sakin ve güvenli bir alan isteyen öğrenciler içindir. Küçük bir kasaba ortamında eğitim imkânı sunan Richmond şubesindeki öğrenciler, bu sakin ve güvenli yaşantıyı çok sevdiklerini ve istedikleri zaman Londra’ya kısa sürede ulaşabilme şansları olduğunu söyledi. Londra’nın en güzel ilçelerinden birinde bulunan okuldan Londra merkeze 20 dakikada varabiliyorsunuz… Thames Nehri’nin karşısında konumlanan okulun çatı katında bulunan kafeden harika Soho manzarasını izleyebiliyorsunuz. Bu kafe öğrencilerin buluşma noktası durumunda…Eğitmenler öğrencilerle yaptıkları bire bir görüşmeler sonrası yaptıkları değerlendirmeler neticesinde, öğrencinin kur atlayıp atlayamayacağına karar veriyor. Bu yüzden bir kurun ortalama ne kadar sürdüğünü sizinle paylaşmıyoruz.

Londra’da Öğrencilik Hayatı

Londra’da öğrencilik düşündüğünüz gibi oldukça keyifli geçmekte. Oxford Street ‘te bulunan Oxford House College binası canlı hayatın tam içerisindedir. Londra’nın ikonik noktalarından olan Oxford Street’de alışveriş yapılacak pek çok dükkân bulunmaktadır. Pek çok millettin bir araya geldiği bu buluşma noktasında yeni insanlarla tanışabilir, günlük hayata karışabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Oxford House College’in diğer bir şubesi ise; Thames Nehri kenarına kurulmuş olan Richmond’dadır. Richmond sevimli, sakin ve güvenli bir kasaba havası taşımaktadır. Londra merkeze 20 dakikada varılabildiğinden dolayı şehir hayatına karışmak isteyenler hızlıca merkeze ulaşabilir. Sakin ve güvenli bir kasabada yaşayıp, arzu ettiğinizde hızlıca şehir hayatının içerisine girebilmek bize çok cazip geldiğinden okulun Richmond şubesini çok sevdik.

Konaklama Seçenekleri

Okul aile yanı ve yurt seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı seçenekler yurtlara göre daha uygun fiyatlı olduğundan aile yanı konaklamayı öneririz. Aileler ve yurtlar okula mümkün olduğunca yakın mesafelerde olmasına dikkat edilmektedir. Size en uygun konaklamayı bulmak için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım