Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Oxford House Boston Üniversiteler Şehri Boston’un Köklü Dil Okulundan Eğitim Alın

Boston’daki En İyi Dil Okullarından Biri Oxford House College

Oxford House College Dil Okulu – Boston

Amerika’da eğitim veren dil okullarına yaptığımız ziyaretlerimizde sırada Boston’daki Oxford House College bulunuyor. Üniversiteler şehri olarak bilinen Boston’da dil eğitimi almak, akademik atmosferi solumak bu şehri tercih eden öğrenciler için büyük bir avantaj olacak. Hayata bakış açılarınızı değiştirecek, kendinize yeni yollar çizmenizi sağlayacak bu şehir size çok şey katacak. Oxford House College’da eğitim almak şekillendirdiğiniz geleceğinizde sizin için çok büyük bir artı olacak.

Boston’daki En İyi Dil Okullarından Biri Oxford House College!

Boston’da bulunan ve zincir bir okul olan Oxford House College bugüne kadar binlerce öğrenciye İngilizce öğretmiş bir kurum. Köklü bir geçmişe sahip olan eğitim kurumu öğrencilerinin kısa sürede temel bilgi seviyesini ulaşıp, İngilizceyi günlük yaşantılarına dapte edebilmeleri için çaba sarf ediyor.

Oxford House College’a ilk gittiğinizde nelerle karşılaşacağınızı kısaca bir anlatalım ki gittiğinizde yabancılık çekmeyin. Öncelikle okul; yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapıyor. Öğrenciye; okula başladığı gün, okulu ve okul çevresi ile ilgili oryantasyon veriliyor. Oryantasyon sonunda öğrencilere hediye bir hoş geldin paketi veriliyor. Paketin içerisine Boston haritası da mevcut. Bu harita ilk zamanlarda epey işinize yarayacaktır diye düşünüyoruz. Ayrıca okul aylık etkinlik programını da size okula ilk başladığınız gün teslim ediyor. Böylece tüm etkinliklerden haberdar olabiliyor ve önceden planlama yapabiliyorsunuz.

Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı gelişim gösteren öğrenciler 8 haftada kur atlayabiliyor.

Okul; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açıyor. Okul özellikle Akademik İngilizce programlarında yoğun talep alıyor. Bu sebeple Akademik İngilizce programlarına katılmak isteyenlere Oxford House College’i önerebiliriz.

Boston’da Yaşam

Boston’da Öğrencilik

Oxford House College Boston’un tam merkezinde, ABD’nin en çok ziyaret edilen turistik mekânı olan Faneuil Hall’un tam kalbinde yer almaktadır. Okul metroya, otobüs duraklarına çok yakındır. Limana 5 dakika yürüme mesafesindedir. En önemlisi de okul havalimanına sadece 15 dakika mesafededir. Okul; restoranlar, alışveriş mağazaları, müzik ve sahne sanatı merkezleriyle çevrilmiştir. Okulun bu konumu sayesinde; Amerika’nın en tarihi şehirlerinden birinde İngilizce öğrenirken, aynı zamanda şık ve sofistike New England’ın hareketli yaşamını da deneyimleme imkânı bulacaksınız.

18. yüzyıldan kalma tuğla bir binada faaliyet gösteren okulun yakınında bulunan Özgürlük Yolu, Fenway Parkı, Harvard Üniversitesi, Boston Common, New England Akvaryumu ve Halk Bahçesi gibi şehrin simgelerini gezebilirsiniz… Boston her bakımdan sizin için tatmin edici bir dil okulu olacaktır.

Boston’da Konaklama

Oxford House College öğrencilerine; aile yanı, yurt konaklaması, hostel konaklaması, residence konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden en uygun olanın hangisi olduğuna Global Vizyon danışmanlarıyla karar vermenizi öneririz. Sadece aile yanı konaklamayla ilgili küçük bir bilgi vermek isteriz. Aile yanı konaklamalar; toplu taşıma ile okula 30-45 dakika uzaklıktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım