Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

OHC English Sydney'de Bundan Daha Uygun Fiyatlı Eğitim Bulamayacaksınız!

Avustralya Sydney’de En Ucuz Dil Kursu Oxford House College

Oxford House College Dil Okulu – Sydney

Dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında ilk sıralarda bulunan Sydney’de dil okulu incelemelerimize devam ediyoruz. Sydney’de önereceğimiz diğer bir dil okulu Oxford House College (OHC) olacak. Oxford House College dünya çapında şubelere sahip olmasına rağmen butik anlayışla eğitim veren kurumlar arasındadır. Oxford House College’da okurken eğitmenlerinizin özel ilgisi sayesinde arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine kısa sürede ulaşırsınız. Okulun eğitim kalitesi yüksekken eğitim ücretleri diğer okullara göre daha caziptir. Bu da okula gösterilen ilgiyi artırmaktadır.  İsterseniz gelin OHC’nin eğitim sistemini ve bu kurumda eğitim almanın nasıl bir deneyim olacağını detaylıca paylaşalım…

“Sydney’de Kaliteli Eğitimi Cazip Bütçelere Alayım” Diyorsanız OHC’yi İncelemelisiniz!

 Avustralya’nın en popüler şehri Sydney’de İngilizce eğitimi almak büyük bir ayrıcalık ve macera… Bu maceraya atılırken göz ardı etmemeniz gereken konu eğitim alacağınız kurumun eğitim kalitesi ve eğitmen kadrosu. Okulları incelerken bu aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli konu.

 Cazip fiyata eğitim almak hepimizin isteği fakat bu eğitimi cazip fiyatlara alacağım diye gidip kalitesi yerlerde olan bir okula kayıt yaptırmak istemezsiniz. Bu yüzden size Sydney’de uygun fiyata eğitim alacağınız bir eğitim kurumunu bizim güvencemizle öneriyoruz. Yerinde incelediğimiz Oxford House College uzun yıllardır İngilizce eğitimi veren, dünya çapında zincir okullardan bir tanesidir. Butik bir anlayışla eğitim sunan okul öğrencilerine özel ilgi gösterir. Tecrübeli ve deneyimli eğitmenler öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre ders programlarını yapar. Bu da öğrencinin eksik noktalarına odaklanıp, kısa sürede bu noktaları tamamlamasını sağlar.

 Yönetim kadrosu için öğrencinin kendini okula ait hissetmesi çok önemli. Bu sebeple okula yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapılıyor. Öğrenci okula başladığı gün okul çevresi ile ilgili oryantasyon veriliyor. Bu da öğrencinin yaşayacağı yere kısa sürede adapte olmasını sağlıyor.

 Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Hızlı gelişim gösteren öğrenciler erken kur atlayabiliyor.

 Okul; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS Sınavı Hazırlık, Teacher Training programları açılmaktadır. Okul genellikle Genel İngilizce ve IELTS Sınavı Hazırlık programlarında ilgi görüyor.

Şehrin Kalbinde Eğitim Al, Sosyal Hayata Adaptasyonun Hızlansın!

Görkemli bir şehir olan Sydney; banliyö plajları, bahçeleri, parkları ve hareketli bir sosyal hayatı sizin için bambaşka bir deneyim olacak. Bu şehirde dil okuluna gitmek kaliteli bir eğitim almanızı ve bunun yanı sıra ülkemizden çok farklı bir hayatı deneyimlemenize olanak sağlayacak. Stressiz, sakin, güvenli bir metropolün olabileceğinin kanıtı olan Sydney’de sosyalleşecek pek çok ortam bulacaksınız.  Şehrin kalbi olan York Caddesi’nde buluna Oxford House College; şehri istediğiniz gibi gezmeniz için uygun konumdadır. Dünyaca ünlü kafeler, restoranlar ve dükkanlar ile çevrili okuldan çıktığınız anda sosyal hayatın içine karışacaksınız. Coat Hanger, Harbour Köprüsü, Sydney Opera Binası ve Sydney Limanı’na yürüme mesafesinde ulaşıp, buraları gezebilirsiniz. Tren istasyonlarına da yakın olan okul şehri dışı seyahatler yapmak isteyenler için uygundur. Okulun şehrin merkezinde yer alması ulaşım sıkıntınızı azaltır. İster bisikletle ister yürüyerek isterseniz toplu taşımayla her yere çabucak ulaşabilirsiniz.  Şehirde ve çevresinde gezilecek pek çok yer vardır. Doğasıyla ünlü bu ülkede açık hava aktiviteleri oldukça popülerdir. Trekking, dağ tırmanışı, kamp gibi aktivitelere katılıp doğaya hayranlığınızı perçinleyebilirsiniz. Balinaları izlemeye gidebilirsiniz, kangurulara yemek yedirip, koalalara sarılabilirsiniz.  Şehirdeki müzeler, sanat galerileri, kütüphaneler, bilim evleri, sokak sanatçıları, sahne sanatları yönünden de çok gelişmiş olan şehirde kendinize kültür-sanat günleri yapıp bugünlerde şehrin altını üstüne getirebilirsiniz.  Okul da size sosyalleşme konusunda yardımcı olacaktır. Her hafta pek çok aktivite düzenleyen okulun programlarını yakından takip edip, bu programlara elinizden geldiğince katılmaya çalışmanızı öneririz.

Konaklama

Okul aile anı konaklama, üniversite yurdu ve öğrenci evi alternatifleri sunar. Aile yanı konaklama bildiğiniz gibi o ülkenin kültürünü yakından öğrenmeniz ve gün içerisinde ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapabilmeniz için idealdir. Bunun yanı sır konforludur ve özellikle Avustralyalı ailelerle birlikte yaşamak insana kendini iyi hissettirir. Yok ben yaşıtlarımla birlikte olmak isterim derseniz üniversite yurdunda kalabilirsiniz. Robert Menzies College’ın yurdunda yapılan konaklamalar konforlu ve güvenlidir. Sadece 18 yaş üzerinin kalabildiği yurtta her türlü konfor bulunmaktadır. Bir de öğrenci evi alternatifi vardır. Bu bir evi 3-4 kişinin paylaşmasıdır. Kendi evinizin olması güzeldir fakat biraz pahalıya gelebileceği için bütçenizi burada harcamanızı önermeyiz bunun yerine daha fazla sosyal aktiviteye bütçenizi harcayabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım