Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

OHC English New York New York Gözünüzü Korkutmasın! Her Bütçeye Uygun Eğitim Bu Şehirde Mümkün!

New York’ta Uygun Fiyatlı Dil Okulu Oxford House College’da İngilizce Dil Eğitimi Alın !

Oxford House College – New York

Amerika’daki dil okullarını tek tek sizlere tanıtma hedefimizde ilerlemeye devam ediyoruz. Yurtdışında dil eğitimi için Amerika’yı tercih ettiniz, bir de olmuşken New York’ta olsun dediniz ve büyük bir maceraya atıldınız. Atıldığınız bu macereade bütçenizi de zorlamamak istiyorsanız size Oxford House College dil okulunu öneririz. New York’taki diğer okullara göre cazip fiyatlar sunan okul, bütçesini düşüneneler için iyi bir alternatif…

New York’ta Uygun Fiyatlı Dil Okulu mu Arıyorsunuz? O zaman OHC’yi İnceleyin!

Amerika’da dil okulu fiyatları cebinizi mi yakıyor? O zaman sizi Oxford House College’a (OHC) davet ediyoruz. OHC, New York’taki kalite ve fiyat oranına bakıldığında en uygun okullardan iri olarak karşımıza çıkıyor. Amerika’ya dil okuluna gelenlerden bazıları en ucuz dil okullarını seçiyor, herhangi bir danışmanlık hizmeti almadan okullarına karar veriyorlar ve sonu hüsran oluyor. Sadece fiyatına bakarak dil okulu seçmek pek çok yanlışı da beraberinde getiriyor. Rus aksanıyla İngilizce öğrenmek istemiyorsanız bir danışmanlık firmasıyla birlikte okulunuza karar veriniz. Rus aksanlı İngilizce öğretmeni hayali bir durum değil, gerçekten yaşanmış bir olay 🙂

Eğer dil okulu seçerken dikkatli olmanın ve bol araştırma yapmanın önemini size aktarabildiysek okulu tanıtmaya başlamak isteriz. Oxford House College; 1974’den bu yana hizmet veren bir dil okulu. İngiltere, Amerika, Avustralya ve Kanada’da okulları bulunan OHC, tüm şubelerinde eğitim kalitesini yüksek bir standarda oturtmuştur. Okulun eğitime bakış açısı “İngilizce öğrenmek kolay, eğlenceli ve ödüllendirici olmalıdır!” Bu sebeple öğrenciyi sıkıcı bir eğitimin içerisine hapsetmeden, günün ilgi çekici konu başlıklarıyla harmanlanmış, deneyime ve pratiğe dayalı bir eğitim vermektedir. Bu da öğrencilerin kısa sürede gelişim göstermesini sağlıyor.

Okuldaki tüm eğitmenler çok donanımlı ve her biri oldukça yardımsever… Öğrenciler ile tek tek ilgilenmeye çalışıyorlar. Öğrencinin eksik kaldığı noktaları tespit edip, bunun üzerine yoğunlaşmasını sağlıyorlar. Sınıfların maksimum 16 kişilik olması eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenmesini olumlu yönde etkiliyor.

Okulda her Pazartesi seviye belirleme sınavı yapılarak, yeni gelen öğrenciler sınıflara yerleştiriliyor. Öğrenciler, OHC’nin diğer şubelerine transfer olabilme şansına sahip…

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açılıyor. Okul özellikle ‘Teacher Training’ kursuna büyük ilgi görüyor. Mesleğinde daha başarılı olmak isteyen öğretmenler kendi eğitimleri için OHC’yi tercih ediyor. Oxford House College New York’un tarihi Chelsea bölgesinde bulunmakta… Okul; Flatiron Binasına, Madison Square Garden’a, Emire State Binası’na, High Line’a kısa bir yürüyüş mesafesinde. Okulun böyle merkezi bir konumda olması onu daha da cazip hale getiriyor.

Okulun önem verdiği konulardan biri öğrencinin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde rahatça kullanabilmesi. Bu yüzden de öğrencileri mümkün olduğunca sosyalleştirmeye çalışıyorlar. Bu sosyalleşme bazen okul içerisinde düzenlenen etkinliklerle oluyor, bazen de şehir içi ve şehir dışı gezilerle… Okul öğrencileri hiç aktivitesiz bırakmıyor. Buz pateni, Film gecesi, Empire State Binası gezisi, Bronx Botanik Bahçesine gezi, Özgürlük Anıtı gezisi, Guggwheim Müze ziyareti… gibi pek çok renkli aktivite okul tarafından düzenliyor. Siz önerimiz okulun düzenlediği ücretsiz etkinliklere mümkün olduğunca katılmanız. Bunun dışında arta kalan zamanlarınızda ise kendi planlarınızı yapabilirsiniz. New York’ta gezilmesi gereken yerlere dair bir içerik hazırladık.

Konaklama

Okul aile yanı konaklama ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklamada evinizde gibi hissedip aynı zamanda tüm gün ana dili İngilizce olan sıcak insanlarla iletişim kurma şansınız oluyor. Kendi özel odanız ve 2 öğün yemeğinizin olduğu aile yanı konaklamalar mümkün olduğunca okula yakın mesafede bulunuyor. Okul aileleri titizlikle seçip, sürekli olarak denetliyor.  Yurt konaklaması, aile yanı konaklamaya göre biraz daha yüksek ücretli oluyor. Yurt; Amerikan Doğa Tarih Müzesine, Lincoln Center, Columbia Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunuyor. Yurt konaklamasında tek veya çift kişilik odalarda kalabiliyorsunuz. Odalar oldukça konforlu…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım