Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

OHC English Miami Rüyalarınız Gerçek Oluyor... Miami'de Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi Alarak Hayalinizi Yaşayabilirsiniz...

Amerika’da Dil Okulları İçerisinde En İyi ve Ekonomik Seçenek Oxford House College Dil Kursu Miami

Oxford House College – Miami

Yurtdışında dil eğitimi serüveninize Amerika’da devam etme kararı aldınız. “E bir de biraz sıcak bir bölge olsun, ders dışı zamanlarda da azıcık eğleneyim, belki de ömrümde bir daha yaşayamayacağım bir deneyim elde edeyim” dediniz ve Miami’yi seçtiniz. İyi de yaptınız. Size Will Smith’in o şarkısında dediği gibi “Welcome to Miami, Bienvenidos a Miami!” diyerek size okullarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.

Miami’de önereceğimiz okullardan bir diğeri Oxford House College. 1974’den beri 3 kıtada eğitim veren Oxford House College’da hak ettiğiniz ve sizi kısa sürede geliştirecek eğitimi alacağınızı düşünüyoruz. Haydi o zaman gelin okulu yakından tanıyalım…

Bir Yılda 2 Farklı Şehirde Eğitim Alabilirsiniz…

Oxford House College 1974’den beri 3 kıtada eğitim veren köklü bir dil okulu zinciri. Okulun en önemli özelliklerinden biri eğitmen kadrolarının sevecen ve yardımsever profesyonellerden oluşması. Alanından deneyimli profesyonellerden oluşan eğitmen kadrolarına sahip olan Oxford House College; akreditasyonu olan bir dil okulu olduğunda sertifikası tüm dünyaca tanınmaktadır. Okul sınıf mevcutlarını mümkün olduğunca az sayıda tutmaktadır. Maksimum 16 kişilik olan sınıflarda eğitmenler öğrencilerle yakından ilgilenme fırsatı bulurlar. Bu da eğitim aldığınız süre boyunca eksikliklerinizin ve ihtiyaç duyduğunuz desteğin size en doğru şekilde eğitmenlerinizce verilmesini sağlar. Kurslar genellikle her Pazartesi başlar. Öğrenciler okula gittiklerinde yapılan seviye belirleme sınavı sonrası kendilerine en uygun sınıfa yerleştirilir ve eğitimlerine başlar. Okulun öğrencilerine sunduğu çok güzel bir seçenek var. Öğrenci bir akademik yıl için eğitim almaya gidiyorsa ülke içinde 2 farklı şehirde eğitim alabilir. Öğrenciler arzu ettikleri zaman başka bir şehre transfer olabilir. Bu da çok güzel bir fırsattır. Amerika’da 2 farklı şehirde öğrencilik hayatını deneyimlemek hayatınız için güzel bir kazanım olacaktır. Okul aktif ve dinamik bir sosyal hayat planlaması da yapar. Öğrenciler için her hafta haftalık aktivite programları hazırlanır. Öğrenciler bu etkinliklerde sosyalleşme, İngilizcelerini günlük hayat içerisinde kullanabilme ve yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı yakalar. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açılmaktadır. Miami yaptığımız ziyaretler öncesinde bizi heyecanlandıran bir şehir oldu. İçimizdeki sinema ve dizi severlerin büyük heyecanla beklediği Miami gezimiz esnasında pek çok noktada durup ‘o sahne burada mı çekildi yoksa şurada mı?” kavgası yaptığımız oldu. Biz çok eğlendik… Kısa süreli konakladığımız bu şehirde öğrenci olmak keyifli olur diye düşünüyoruz. Ünlü Lincoln Road Alışveriş Merkezi’nden sadece birkaç adım uzaklıkta, 6 katlı ve 2 balkonlu bir binada, 1556 Alton Road’da bulunan okuldan çıkıp şehir hayatına karışmak, sahile gitmek, burada güneşlenmek, yüzmek, sörf yapmayı denemek ya da yapanları izlemek oldukça keyifli olacaktır. Şimdi siz bunları yaparken okula nasıl adapte oluruz diye düşünüyor olabilişiniz. Orada da okulların tutumu devreye giriyor. Oxford House College’ın derslere devam zorunluluğu olması, kur geçişlerini sıkı tutması, eğitmenlerinin ilgisi ve öğrenciler için düzenlenen toplu aktiviteler sizin okullar olan bağınızı sürekli aktif tutuyor. Bu sayede kaliteli bir eğitim alırken şehrin tadını da çıkarabiliyorsunuz. Okul; film geceleri, doğanın içinde piknikler, bowling akşamları, kamp ateşi akşamları, gece yürüyüşleri ve Perez Art Museum gezisi gibi aktiviteler düzenliyor.

Konaklama

Konaklama konusunda okul öğrencilerine aile yanı ve öğrenci evi sunuyor. Aile yanı konaklamalar okul tarafından titizlikle seçilip, düzenli aralıklarla denetleniyor. Aile yanı konaklamalar okula maksimum 60 dakika mesafede bulunuyor. Öğrenci evleri özel evler ya da paylaşımlı daireler oluyor. Öğrenci evleri okula 20 dakikalık mesafede bulunuyor. Öğrenci evlerinin şehir merkezine yakın olması sosyal hayatın içerisine karışmanıza olanak sağlıyor. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım