Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

OHC English Melbourne'daki Cebinizin Dostu Dil Okulu!

Avustralya Melbourne’de En Ekonomik Dil Okulu Oxford House College

Oxford House College Dil Okulu – Melbourne

Melbourne’da tanıtmak istediğimiz son dil okulu Oxford House College olacak. Oxford House College butik bir anlayışla eğitim veren kurumlardandır.

Avustralyalı HOLMES INSTITUTE bünyesinde bulunan OHC English; Central Business District bölgesinde yer almaktadır. Geniş dersliklere sahip okulun kapsamlı sosyal aktivite takvimi öğrencileri cezbetmektedir. Öğrenciler etkinlikler sayesinde pek çok deneyim elde edebilmekte ve İngilizlerini büyük bir hızla geliştirebilmektedir.

Sadece Sınıflarda Değil Sosyal Hayatın İçinde İngilizce Öğrenin!

Oxford House College butik eğitim anlayışıyla öğrencilerine bire bir ilgi gösteren bir okuldur. Eğitmenler öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını analiz ederek onlara uygun metotlarda ilerleme sağlamayı amaçlamaktadır. Bu yönüyle öğrenciler ihtiyaç duydukları desteği alabilecekleri bir okuldur.

Okula yeni başlayan öğrenciler için her pazartesi “Welcome Sesions” yapılmakta. Öğrenci okula başladığı gün okul çevresi ve şehir ile ilgili oryantasyon alıyor. Bu da öğrencinin yaşayacağı yere kısa sürede adapte olmasını sağlıyor.

Okulda bir kur ortalama 8-12 hafta sürüyor. Öğrenci gelişimine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Okulda 16 yaş ve üzerine eğitim veriliyor.

Okulda açılan programlar; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, Teacher Training… Teacher Training programı uluslararası pek çok öğretmenin tercih ettiği programlardandır.

Müzikten Modaya Sporda Sanata! Melbourne Tüm Zevklere Hitap Ediyor!

klim, sağlık, kültürel nitelik, yaşam koşulları gibi sosyal konularda dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesinde birinci seçilen Melbourne; Avustralya’nın ikinci en kalabalık şehridir. Bu kozmopolit şehirde yürüyerek, bisikletle, tramvay veya trenle ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Ulaşımdaki bu kolaylık şehrin her köşesini gezmenize imkân sağlar. Eğitim süreniz boyunca ne kadar sosyalleşirseniz o kadar hızlı ilerleme kaydedeceğinizi unutmadan günlerinizi geçirmenizi öneririz. Toplu taşımanın okulunuzun hemen karşısında bulunması sizi bu konuda teşvik edecektir.

Şehirde sinema, tiyatro, müzik, moda, mimari gibi alanlarda pek çok keşif yapabilirsiniz. Zaten okulunuz da sizi bu konularda teşvik edecektir. Okulun sosyal etkinlik programının çok kapsamlı olması her gününüzü dolu dolu geçirmenizi sağlar. Genel geçer etkinliklerin dışında programlar sunan Oxford House College’da; Avustralya Tap Dance Festival’ine geziler, gece pazarı ziyaretleri, canlı müzik geceleri, günbatımı izleme saatleri, sahilde yoga seansları gibi ilgi çekici daha pek çok aktivite düzenlenmektedir.

Melbourne’da yapılacak etkinlikler bitmez. Bizim coğrafyamızdan çok farklı bir doğaya, bitki örtüsüne, canlı çeşitliliğine sahip bu şehirde doğayla iç içe bir yaşam sürmeniz de mümkün. Melbourne’da daha fazla neler yapabilirim, nereleri ziyaret etmem gerekir diye merak ediyorsanız linke tıklayınız.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunar. Konaklama seçeneklerinin popüler ve güvenli bölgelerde olmasına dikkat edilir. Aile yanı konaklama tercih edenlere farklı seçenekler sunulur. Örneğin 2 öğün yemek seçeneği, hafta sonu yemek seçeneği tercih edebilirsiniz. Odanızı sizin gibi başka bir uluslararası öğrenciyle paylaşabilir ya da tek kişi kalabilirsiniz. Bu seçeneklerin neler olduğunu Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz. En konaklamasında evin okula yakın mesafede olmasına dikkat edilir. Aynısı yurtlar için de geçerlidir. Okul ve yurt arası mesafe genellikle yürüyüş mesafesinde olur. Yurt konaklaması tercih edenlerin aile yanı konaklamaya nazaran biraz daha fazla sorumluluk üstlenmesi gerekebilir. Fakat farklı ülkelerden gelen yaşıtlarınızla bir arada eğlenme düşüncesi biraz sorumluluk olmaya değer olacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım