Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Öğrencilerin Eğitimi Kadar Sosyalleşmesiyle de İlgilenen Okul!

Dublin’in En İyi Dil Okulu Atlas İrlanda

Atlas Dil Okulu – İrlanda

İrlanda son dönemde dil okulu lokasyonları arasında popülaritesini artırmıştır. İrlanda’nın başkenti Dublin dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için sıklıkla tercih edilmektedir.

Dublin’deki dil okulları arasında Atlas ön plana çıkanlardan bir tanesidir. Gelin Atlas dil okulunu kısaca bir inceleyelim…

Sizi Sizden Çok Düşünen Bir Okulda Eğitim Alın!

İrlanda’da en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Atlas öğrencilerine olan ilgili tutumuyla tanınmaktadır. Okul öğrencilerinin en iyi İngilizce seviyesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları noktaları saptayarak ona göre bir eğitim verirler. Alanında deneyimli eğitmenler öğrencileriyle bire bir ilgilenmeyi tercih ederler. Oku yönetimi; öğrencinin eğitim ihtiyaçlarından, barınmasına ve sosyalleşmesine kadar her konuyu incelikle düşünür.

İrlanda aksanının biraz farklı olduğuna dair bilgiler vardır. Evet yerli halkın aksanı İngiliz aksanına göre daha farklıdır fakat okulda verilen eğitim İngiliz İngilizcesidir. Eğitmenler aksana sahip değildir ve ana dilleri İngilizcedir. Bu noktada aksam konusunda bir endişeniz olmasın, Atlas dil okulunda temiz ve aksansız bir İngilizce öğreneceksiniz.

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık ve Teacher Training programları açılmaktadır. Okul genel İngilizce programlarının yanı sıra sınav hazırlık, lise programları ve küçük yaş öğrencilerine sunduğu programlarla ön plana çıkmaktadır.

Sıcak Kanlı İrlanda Halkıyla Sosyalleşerek Dilinizi Geliştirin!

Avrupa’nın en yaşanabilir başkenti olarak gösterilen Dublin’de keyifli bir öğrencilik hayatı yaşayacaksınız. Sıcak kanlı insanları, ulaşım kolaylığı, uluslararası öğrencilerin fazlalığı, eğlence kültürünün gelişmiş olması, tarihi mekanları, kültür sanat aktiviteleri, festivalleri ile Dublin sizin için geliştirici bir şehri olacaktır.

Şehirde sosyalleşebileceğiniz etkinlikler, gezip görebileceğini mekanlar bolca bulunur. Atlas dil okulu da bu noktada size çok yardımcı olacak. Sosyal aktivite planlama konusunda pek çok dil okuluna göre çok iyi bir performansa sahip olan Atlas; Ulusal Arkeoloji Müzesi, Guinness Storehouse gezisi, müze ve sanat galerisi turları, sinema ve tiyatro akşamları ile günlerinizi renklendirecektir. Okul sportif faaliyetlere de önem vermektedir. Okul; masa tenisi turnuvaları, yoga saatleri, futbol ve voleybol müsabakaları, doğa yürüyüşleri gibi aktiviteler düzenler. Okulu en beğenilen aktiviteleri; nehir turu, Irish Dans Partisi, International Food Night akşamlarıdır.

Okul İrlanda’yı daha iyi tanımanıza da olanak sağlar. Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin dışındaki doğal alanlara günübirlik ve hafta sonu gezileri düzenler.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı konaklama öğrencilerden olumlu geri dönüşler alınan konaklama çeşitlerindendir. İrlanda halkının samimiyetini size anlatmıştık… Bu sıcak kanlı ve yardımsever insanlar evlerinde konaklayan öğrencilere kendi aile fertleri gibi davranırlar. Bu da öğrencilerin kendilerini sıcak bir ortamda bulmasını sağlar. Aile konaklamasının yanı sıra yurt konaklaması da tercih edilebilir. Yurt konaklaması da kendi yaşıtlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Yurtlarda kurulan arkadaşlıkla uzun yıllar boyu devam eder.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım