Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Öğrencilerin Eğitimi Kadar Sosyalleşmesiyle de İlgilenen Okul!

Dublin’in En İyi Dil Okulu Atlas İrlanda

Atlas Dil Okulu – İrlanda

İrlanda son dönemde dil okulu lokasyonları arasında popülaritesini artırmıştır. İrlanda’nın başkenti Dublin dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için sıklıkla tercih edilmektedir.

Dublin’deki dil okulları arasında Atlas ön plana çıkanlardan bir tanesidir. Gelin Atlas dil okulunu kısaca bir inceleyelim…

Sizi Sizden Çok Düşünen Bir Okulda Eğitim Alın!

İrlanda’da en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Atlas öğrencilerine olan ilgili tutumuyla tanınmaktadır. Okul öğrencilerinin en iyi İngilizce seviyesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları noktaları saptayarak ona göre bir eğitim verirler. Alanında deneyimli eğitmenler öğrencileriyle bire bir ilgilenmeyi tercih ederler. Oku yönetimi; öğrencinin eğitim ihtiyaçlarından, barınmasına ve sosyalleşmesine kadar her konuyu incelikle düşünür.

İrlanda aksanının biraz farklı olduğuna dair bilgiler vardır. Evet yerli halkın aksanı İngiliz aksanına göre daha farklıdır fakat okulda verilen eğitim İngiliz İngilizcesidir. Eğitmenler aksana sahip değildir ve ana dilleri İngilizcedir. Bu noktada aksam konusunda bir endişeniz olmasın, Atlas dil okulunda temiz ve aksansız bir İngilizce öğreneceksiniz.

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık ve Teacher Training programları açılmaktadır. Okul genel İngilizce programlarının yanı sıra sınav hazırlık, lise programları ve küçük yaş öğrencilerine sunduğu programlarla ön plana çıkmaktadır.

Sıcak Kanlı İrlanda Halkıyla Sosyalleşerek Dilinizi Geliştirin!

Avrupa’nın en yaşanabilir başkenti olarak gösterilen Dublin’de keyifli bir öğrencilik hayatı yaşayacaksınız. Sıcak kanlı insanları, ulaşım kolaylığı, uluslararası öğrencilerin fazlalığı, eğlence kültürünün gelişmiş olması, tarihi mekanları, kültür sanat aktiviteleri, festivalleri ile Dublin sizin için geliştirici bir şehri olacaktır.

Şehirde sosyalleşebileceğiniz etkinlikler, gezip görebileceğini mekanlar bolca bulunur. Atlas dil okulu da bu noktada size çok yardımcı olacak. Sosyal aktivite planlama konusunda pek çok dil okuluna göre çok iyi bir performansa sahip olan Atlas; Ulusal Arkeoloji Müzesi, Guinness Storehouse gezisi, müze ve sanat galerisi turları, sinema ve tiyatro akşamları ile günlerinizi renklendirecektir. Okul sportif faaliyetlere de önem vermektedir. Okul; masa tenisi turnuvaları, yoga saatleri, futbol ve voleybol müsabakaları, doğa yürüyüşleri gibi aktiviteler düzenler. Okulu en beğenilen aktiviteleri; nehir turu, Irish Dans Partisi, International Food Night akşamlarıdır.

Okul İrlanda’yı daha iyi tanımanıza da olanak sağlar. Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin dışındaki doğal alanlara günübirlik ve hafta sonu gezileri düzenler.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı konaklama öğrencilerden olumlu geri dönüşler alınan konaklama çeşitlerindendir. İrlanda halkının samimiyetini size anlatmıştık… Bu sıcak kanlı ve yardımsever insanlar evlerinde konaklayan öğrencilere kendi aile fertleri gibi davranırlar. Bu da öğrencilerin kendilerini sıcak bir ortamda bulmasını sağlar. Aile konaklamasının yanı sıra yurt konaklaması da tercih edilebilir. Yurt konaklaması da kendi yaşıtlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Yurtlarda kurulan arkadaşlıkla uzun yıllar boyu devam eder.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım