Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Öğrenci Şehri Manchester’da Hem Yaşam Uygun Fiyatlı Hem de Dil Eğitimi Almak!

Manchester’ın En İyi Dil Okullarından Birisi The Language Gallery Dil Kursu

The Language Gallery Dil Okulu – Manchester

İngiltere’de eğitim almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden bir diğeri Manchester’dır. Londra ve Edinburgh’tan sonra üçüncü popüler şehir olan Manchester’da öğrenci nüfusu yüksektir.  Öğrenci nüfusunun yüksek olması şehri canlı ve hareketli bir hale getirir. Manchester’da eğitim almak, burada bir dil okuluna gitmek size çok şey katacaktır. Eğer hazırsanız Manchester’da en çok tercih edilen dil okullarından biri ola The Language Gallery’i size tanıtmaya başlayalım…

Manchester’ın En İyi Dil Okullarından…

İngiltere’nin sanayi kenti olarak adını duyuran, bir sanayi kenti olması dolayısıyla kozmopolit bir yapıya sahip olan, hayatın sürekli canlı olduğu, öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu 3. İngiltere şehri olan Manchester’da eğitim size çok şey katacak… Dil eğitiminizi bu şehirde gerçekleştirmek isterseniz size önereceğimiz okul; The Gallery of Language olacak. Manchester’ın tam kalbinde yer alan okul; Piccadilly tren istasyonuna, Piccadilly bahçelerine ve alışveriş merkezlerine birkaç dakika uzaklıktadır. Okul konumu sayesinde öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. 40’dan fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan okul farklı eğitim metotlarıyla eğitim veriyor. Sınıf içi tartışmalar ve grup çalışmalarına yoğunlaşan okul; arzu eden öğrencilerine birebir eğitim desteği vererek daha hızlı gelişim göstermelerini sağlıyor. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık programlarında eğitimler açıyor.

Manchester’da Öğrencilik Hayatı ve Yaşam

Kozmopolit bir şehir olan Manchester’da pek çok milletten insan bir arada yaşar. Bu da şehre farklı dokular katıyor… Güzel sokakları, grafitilerle dolu duvarları, her zaman canlı sosyal hayatı sayesinde bu şehirde yaşamak size çok şey katacak. Yurtdışında eğitim alarak kendinizi sadece yabancı dil alanında değil sosyal ve kişisel konularda da geliştirme imkânı buluyorsunuz. Dünya görüşünüz değişiyor ve gelişiyor. Geleceğinize daha farklı gözlerle bakıyorsunuz ve planlarınızı buna göre yapıyorsunuz. İşte Manchester bu geliş ve değişime en çok yardımcı olacak şehirlerden biri… Şehirde gezip görecek çok sayıda yer vardır. Bunlardan bizim ziyaret etmeyi en sevdiklerimiz; Manchester Sanat Galerisi, Ulusal Futbol Müzesi, Bilim ve Sanayi Müzesi, Sava Müzesi, İnsanlık Tarihi Müzesi, Old Trafford Stadyumu oldu. Zaten okulunuz sizin için şehir içi ve şehir dışı etkinlikler düzenleyerek sosyal hayata karışmanızı sağlayacak. Okulun düzenlediği etkinlikleri düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Okul şehir içi turlar haricinde Londra, Cambridge, Liverpool, Salford gibi şehirlere de geziler düzenlemektedir. Okul sporla ilgilenen öğrenciler için futbol ve golf gibi spor alanlarında aktiviteler de düzenlemektedir.

Manchester’da Konaklama

The Language Gallery dil okulu aile yanık ve yurt konaklaması seçeneklerini sunuyor. Okul öğrencilerini daha çok aile yanı konaklamaya yönlendiriyor. Okul, öğrencilerinin British bir ailenin yanında kaldığı zaman; İngilizcelerinin daha hızlı geliştiğini ve İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı kazandıklarını söylüyor. Aile yanı konaklamalar British Council tarafından organize ediliyor. Yanında kalınan tüm aileler oldukça güvenilir kişilerden oluşuyor. Evler okula maksimum 30-40 dakika uzaklıkta bulunuyor. Daha detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım