Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Öğrenci Şehri Manchester’da Hem Yaşam Uygun Fiyatlı Hem de Dil Eğitimi Almak!

Manchester’ın En İyi Dil Okullarından Birisi The Language Gallery Dil Kursu

The Language Gallery Dil Okulu – Manchester

İngiltere’de eğitim almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden bir diğeri Manchester’dır. Londra ve Edinburgh’tan sonra üçüncü popüler şehir olan Manchester’da öğrenci nüfusu yüksektir.  Öğrenci nüfusunun yüksek olması şehri canlı ve hareketli bir hale getirir. Manchester’da eğitim almak, burada bir dil okuluna gitmek size çok şey katacaktır. Eğer hazırsanız Manchester’da en çok tercih edilen dil okullarından biri ola The Language Gallery’i size tanıtmaya başlayalım…

Manchester’da Öğrencilik Hayatı ve Yaşam

Kozmopolit bir şehir olan Manchester’da pek çok milletten insan bir arada yaşar. Bu da şehre farklı dokular katıyor… Güzel sokakları, grafitilerle dolu duvarları, her zaman canlı sosyal hayatı sayesinde bu şehirde yaşamak size çok şey katacak. Yurtdışında eğitim alarak kendinizi sadece yabancı dil alanında değil sosyal ve kişisel konularda da geliştirme imkânı buluyorsunuz. Dünya görüşünüz değişiyor ve gelişiyor. Geleceğinize daha farklı gözlerle bakıyorsunuz ve planlarınızı buna göre yapıyorsunuz. İşte Manchester bu geliş ve değişime en çok yardımcı olacak şehirlerden biri… Şehirde gezip görecek çok sayıda yer vardır. Bunlardan bizim ziyaret etmeyi en sevdiklerimiz; Manchester Sanat Galerisi, Ulusal Futbol Müzesi, Bilim ve Sanayi Müzesi, Sava Müzesi, İnsanlık Tarihi Müzesi, Old Trafford Stadyumu oldu. Zaten okulunuz sizin için şehir içi ve şehir dışı etkinlikler düzenleyerek sosyal hayata karışmanızı sağlayacak. Okulun düzenlediği etkinlikleri düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Okul şehir içi turlar haricinde Londra, Cambridge, Liverpool, Salford gibi şehirlere de geziler düzenlemektedir. Okul sporla ilgilenen öğrenciler için futbol ve golf gibi spor alanlarında aktiviteler de düzenlemektedir.

Manchester’da Konaklama

The Language Gallery dil okulu aile yanık ve yurt konaklaması seçeneklerini sunuyor. Okul öğrencilerini daha çok aile yanı konaklamaya yönlendiriyor. Okul, öğrencilerinin British bir ailenin yanında kaldığı zaman; İngilizcelerinin daha hızlı geliştiğini ve İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı kazandıklarını söylüyor. Aile yanı konaklamalar British Council tarafından organize ediliyor. Yanında kalınan tüm aileler oldukça güvenilir kişilerden oluşuyor. Evler okula maksimum 30-40 dakika uzaklıkta bulunuyor. Daha detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçmenizi öneririz.

Manchester’ın En İyi Dil Okullarından…

İngiltere’nin sanayi kenti olarak adını duyuran, bir sanayi kenti olması dolayısıyla kozmopolit bir yapıya sahip olan, hayatın sürekli canlı olduğu, öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu 3. İngiltere şehri olan Manchester’da eğitim size çok şey katacak… Dil eğitiminizi bu şehirde gerçekleştirmek isterseniz size önereceğimiz okul; The Gallery of Language olacak. Manchester’ın tam kalbinde yer alan okul; Piccadilly tren istasyonuna, Piccadilly bahçelerine ve alışveriş merkezlerine birkaç dakika uzaklıktadır. Okul konumu sayesinde öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. 40’dan fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan okul farklı eğitim metotlarıyla eğitim veriyor. Sınıf içi tartışmalar ve grup çalışmalarına yoğunlaşan okul; arzu eden öğrencilerine birebir eğitim desteği vererek daha hızlı gelişim göstermelerini sağlıyor. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık programlarında eğitimler açıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım