Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Ödüllü Bir Eğitim Kurumunda Dil Eğitimi Alarak Kaliteden Ödün Vermeyin

Eğitim Kalitesiyle Adından Söz Ettiren Okul Embassy English Oxford

Kaplan English Dil Okulu – Oxford

İngiltere’nin eğitim kalitesi en yüksek şehirlerinden olan Oxford’da eğitim almak istiyorsanız, şehirdeki dil okullarını size tanıtmaya devam ediyoruz. İngiltere’de eğitim almak isteyenler ve özellikle Oxford’da bir dil okulu arayanlar için önereceğimiz diğer bir okul Kaplan  English olacak.

Eğitim Kalitesiyle Adından Söz Ettiren Okul

Zincir okullardan olan Kaplan English eğitim kalitesiyle pek çok öğrencinin beğenisini kazanmıştır. Okul; tarihin görkemi ve modern yaşamın coşkusunu dengeleyen tarihi Oxford şehrinin tam merkezinde bulunuyor. Şehrin tam merkezinde bulunan okul, modern iç tasarıma sahip bir binada eğitim veriyor. Okul ziyaretimizde yaptığımız görüşmelerde, herkesin altını çizdiği bir şey vardı o da okulun eğitim kalitesi…Okul bu konuda kendine güveniyor. Eğitmenlerin ve personelin işlerine tutku ile bağlı olduğunu söyleyen okul yönetimi, bu okulda alınan eğitim ile garantili sonuçlara ulaşacağınızı belirtiyor. Kaplan English’in; İngilizce dil okulları içerisinde en çok ödül alan okul olduğunu da öğrendik. Global İngilizce dil okulları arasında, beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanan okul, bu başarı nedeniyle bir de Super Star Ödülünü almış. Dil okulları arasında Super Star Ödülünü alan ilk okulun eğitim kalitesinin yüksek olduğuna biz de inandık… Kaplan  English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Öğrenci yoğun dönemde programlarda dubble banking (zikzak) yapılıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Kaplan English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor… Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, ELTS Sınav Hazırlık. Okul en çok Akademik İngilizce ve Genel İngilizce programlarına başvuru alıyor.

Oxford’da Öğrencilik Hayatı Oxford’da Yaşam

Oxford akademik etkileyiciliği, mimarisi ve doğal güzellikleriyle yaşanılası bir şehirdir. Saki huzurlu ve güvenilir yapısı dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle hareketlilik ve canlılık kazanır. Şehirde gezilecek pek çok tarihi yer ve yapılacak etkinlik bulunmaktadır. Tabi ki bir büyük şehir kadar fazla alternatife sahip olmasa da genç nüfusun fazlalığı sosyal hayatı aktif tutmaktadır. Oxford’da öncelikle olarak Oxford Üniversitesi ve onun bağımsız kolejlerini gezmenizi, kütüphanelerde vakit geçirmenizi, müzeleri ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sizin kendiniz yarattığınız gezi planları dışında okul da sizin için etkinlikler ve aktiviteler düzenliyor. Okul öğrencilerin şehri hayatına dahil olması, sosyalleşmesi ve öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata aktarabilmeleri için etkinlikler düzenlemektedir. Bunları eğitiminize başladığınızda haftalık olarak takip etmeniz mümkün olacak. Oxford öğrenci nüfusunu fazlalığında dolayı pek çok pub ve kafeye sahiptir. Bu pub ve kafelerde akşam üzere toplanan gençler oldukça canlı bir hava yaratmakta ve dost canlısı bir atmosfer oluşturmaktadır. Derslerden arta kalan vakitlerinizde buraları ziyaret etmenizi öneririz. Oxford’da geçirdiğiniz süre zarfında eğitim kurumlarını gezebilir, şehrin şahane mimarisini inceleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirisiniz.

Oxford’da Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olan birkaç yurt ile bütçenize uygun çok sayıda konaklama imkânı vardır. Okulda eğitim almaya karar verdiğinizde detayları Global Vizyon danışmanlarından alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım