Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Ödüllü Bir Eğitim Kurumunda Dil Eğitimi Alarak Kaliteden Ödün Vermeyin

Eğitim Kalitesiyle Adından Söz Ettiren Okul Embassy English Oxford

Embassy English Dil Okulu – Oxford

İngiltere’nin eğitim kalitesi en yüksek şehirlerinden olan Oxford’da eğitim almak istiyorsanız, şehirdeki dil okullarını size tanıtmaya devam ediyoruz. İngiltere’de eğitim almak isteyenler ve özellikle Oxford’da bir dil okulu arayanlar için önereceğimiz diğer bir okul Embassy English olacak.

Eğitim Kalitesiyle Adından Söz Ettiren Okul

Zincir okullardan olan Embassy English eğitim kalitesiyle pek çok öğrencinin beğenisini kazanmıştır. Okul; tarihin görkemi ve modern yaşamın coşkusunu dengeleyen tarihi Oxford şehrinin tam merkezinde bulunuyor. Şehrin tam merkezinde bulunan okul, modern iç tasarıma sahip bir binada eğitim veriyor. Okul ziyaretimizde yaptığımız görüşmelerde, herkesin altını çizdiği bir şey vardı o da okulun eğitim kalitesi…Okul bu konuda kendine güveniyor. Eğitmenlerin ve personelin işlerine tutku ile bağlı olduğunu söyleyen okul yönetimi, bu okulda alınan eğitim ile garantili sonuçlara ulaşacağınızı belirtiyor. Embassy English’in; İngilizce dil okulları içerisinde en çok ödül alan okul olduğunu da öğrendik. Global İngilizce dil okulları arasında, beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanan okul, bu başarı nedeniyle bir de Super Star Ödülünü almış. Dil okulları arasında Super Star Ödülünü alan ilk okulun eğitim kalitesinin yüksek olduğuna biz de inandık… Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Öğrenci yoğun dönemde programlarda dubble banking (zikzak) yapılıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor… Okulda sunulan programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, ELTS Sınav Hazırlık. Okul en çok Akademik İngilizce ve Genel İngilizce programlarına başvuru alıyor.

Oxford’da Öğrencilik Hayatı Oxford’da Yaşam

Oxford akademik etkileyiciliği, mimarisi ve doğal güzellikleriyle yaşanılası bir şehirdir. Saki huzurlu ve güvenilir yapısı dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle hareketlilik ve canlılık kazanır. Şehirde gezilecek pek çok tarihi yer ve yapılacak etkinlik bulunmaktadır. Tabi ki bir büyük şehir kadar fazla alternatife sahip olmasa da genç nüfusun fazlalığı sosyal hayatı aktif tutmaktadır. Oxford’da öncelikle olarak Oxford Üniversitesi ve onun bağımsız kolejlerini gezmenizi, kütüphanelerde vakit geçirmenizi, müzeleri ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sizin kendiniz yarattığınız gezi planları dışında okul da sizin için etkinlikler ve aktiviteler düzenliyor. Okul öğrencilerin şehri hayatına dahil olması, sosyalleşmesi ve öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata aktarabilmeleri için etkinlikler düzenlemektedir. Bunları eğitiminize başladığınızda haftalık olarak takip etmeniz mümkün olacak. Oxford öğrenci nüfusunu fazlalığında dolayı pek çok pub ve kafeye sahiptir. Bu pub ve kafelerde akşam üzere toplanan gençler oldukça canlı bir hava yaratmakta ve dost canlısı bir atmosfer oluşturmaktadır. Derslerden arta kalan vakitlerinizde buraları ziyaret etmenizi öneririz. Oxford’da geçirdiğiniz süre zarfında eğitim kurumlarını gezebilir, şehrin şahane mimarisini inceleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirisiniz.

Oxford’da Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olan birkaç yurt ile bütçenize uygun çok sayıda konaklama imkânı vardır. Okulda eğitim almaya karar verdiğinizde detayları Global Vizyon danışmanlarından alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım