Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

New York'ta Dil Eğitimi Almak Yüksek Fiyatlıdır Diye Düşünmeyin!

St Giles Dil Okulları Amerika New York’ta Uygun Fiyatlı ve Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi Sunuyor !

St. Giles International – New York

Amerika’da dil eğitimi almak isteyip New York’taki dil kurslarını araştıranlara diğer bir önerimiz St. Giles International. Öğrencilerle birebir ilgilenme konusunda rakipleri arasından sıyrılan okulun bu özelliği sayesinde öğrenciler kısa sürede büyük ilerleme kaydediyor.

Haydi gelin St.Giles International’ı bu okulda eğitim alan arkadaşımız Batuhan’ın ağzından dinleyelim…

Birebir İlgi İsteyenler İçin İdeal Okul St.Giles International

New York’ta dil eğitimi almaya karar verdiğimde sıfır İngilizceye sahiptim. Bu yüzden gittiğim okulun öğrencilerine özel ilgi gösterebilmesi, sınıf mevcutlarının az olması, cana yakın eğitmenlere sahip olması benim için önemliydi… Bu yüzden St. Giles International’ı güvenerek ve severek tercih ettim. Öğrenci merkezli yaklaşımı benimsediklerini, bu alandaki itibar ve saygınlıklarının onlar için gurur kaynağı olduğunu söyleyen okul yetkilileri benim okula büyük bir güvenle gitmemi sağladı. Okula gittiğimde de verilen sözlerin karşılığını aldım.

Okuldaki sıcak ortam, eğitmenlerin ilgisiyle benim bile nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde İngilizcem hızla gelişti. Sanırım Türkçe konuşulmayan bir ülkede, İngilizce konuşma zorunluluğu sebebiyle kendinizi zorluyorsunuz. Çekinsen de çekinmesen de isteklerini İngilizce konuşarak belirtmek zorundasın. İlk başlarda zor oluyordu ama zamanla rahatladım. Bir de yurtdışında dil eğitimi almanın en güzel yanı etrafta Türkçe konuşan insanlar olmaması. Eskiden; Türkçe konuşan insanlardan oluşan bir grubun içinde İngilizce konuşmaya çekinirdim. Benim aksanımı duyacak, bana gülecekler, “İngilizcesi de ne kötüymüş” diyecekler gibi gelirdi… New York’taki eğitim hayatım boyunca böyle bir hissiyata kapılmadan İngilizce öğrenmek ne güzelmiş onu fark ettim. Hata yapmaktan korkmadan, çekinmeden, utanmadan konuştum da konuştum. Bu güven bana çok yol katettirdi!

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Platinum Kurs, Teacher Training programları açılıyor. Genel, yoğun ve akademik İngilizce programlarının yanı sıra Teacher Training programları ve CELTA eğitimine de büyük ilgi gösterilmektedir. Bu alanlarda da kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye edebilirim.

St. Giles International’da aldığım eğitimim süresince kendimi pek çok alanda geliştirdim.

Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde ve bir de bu şehrin tam kalbinde yer alan bir okulda okumak günlük hayata karışmama da olanak sağladı. New York’un en ünlü caddelerinden olan 5.Caddede bulunan, art deco mimariyle tasarlanmış bir binanın iki katında yer alan okul oldukça güzel. Böyle güzel bir binada eğitim almak, her sabah yataktan kalkıp derslere gitmek için önemli bir etken oluyor…

Okul her dil okulu gibi etkinliklere önem veriyor. İngilizcenin günlük hayatta kullanılmadan gelişmiş olamayacağını söyleyen okul; öğrencilerinin sosyalleşmesi için büyük emek sarf ediyor. Okul, öğrencileri aktif tutup sürekli yeni insanlarla tanıştırıp, yeni sohbetlere girmeleri için pek çok etkinlik düzenliyor. Okul; haftalık olarak bir program yapıyor ve öğrenciler de ilgi alanlarına göre bu programlara katılıyor.

Central Park’a, Times Meydanı’na, MoMA müzesine sadece birkaç blok uzaklıkta bulunan okulda eğitim almak, her gün okula gidip gelmek, yolda karşılaştığın insanlara selam vermek, kendini oranın bir parçası olarak hissetmek bile çok güzel bir duygu. Böyle anlarda başlayan sohbetlerde sorulan küçük sorulara verilen cevaplar her biri kişisel başarı tarihinizin zirvesinde yer alan hatıralar oluyor. Size önerim İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirmek istiyorsanız bolca sohbet edin, sosyalleşin, arkadaşlar edinin. Bundan daha iyi bir pratik olamaz. Bunun için de New York’u yakın tanımalısınız.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Bütçenize uygun bir konaklama çeşidi bulabiliyorsanız. Bütçeniz kısıtlıysa seçeceğiniz ailenin ya da yurdun okula biraz uzak kalması fiyatları düşüyor. Aynı şey yurt içinde geçerli olabiliyor. Her zaman söylediğim gibi aile yanı konaklamadaki konfor ve ana dili İngilizce olanlarla sürekli pratik yapma imkânı süper. Öte yandan da yurt konaklamasında kendi başının çaresine bakarken özgüvenin büyük ölçüde güçleniyor. Hangi konaklama çeşidinin size uygun olduğunu belirlemeniz için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririm.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım