Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Neden Yurt Dışında Pazarlama Eğitimi Almalısınız?

Uluslararası ağınızı genişletirsiniz

Başarılı bir pazarlamacı olmak için hem ürününüzü hem kitlenizi tanımanız gerekir. Elbette pazarlama ile ilgili bilgilere kitaplardan da ulaşabilirsiniz ama yurt dışında pazarlama eğitimi aldığınızda farklı kültürlerden insanlarla tanışır, onların adetlerini ve kültürlerini öğrenir, neler hissettiklerini anlar, onlarla nasıl iletişim kurulacağını öğrenirsiniz. Sınıfınızdaki öğrenciler ve öğretmenlerle uluslararası iletişim ağınızı genişletir ve işe alım uzmanlarının hemen fark edeceği bir öz geçmişe sahip olursunuz. 

1. Uluslararası ağınızı genişletirsiniz

Yurt dışında pazarlama eğitimi deneyimi, yeni insanlarla tanışmak için mükemmel fırsatlar yaratır. Söz konusu pazarlama olunca geniş iletişim ağının önemini hepimiz biliriz. Beraber ders alacağınız farklı ülkelerden gelmiş arkadaşlarınızla hayat boyu sürecek anlamlı ilişkilere sahip olabilirsiniz. Bu nedenle yurt dışında pazarlama programına katılmadan önce gideceğiniz okulu ve şehri dikkatlice seçmenizi öneririz. Genç nüfusu daha yüksek, hareketli ve eğlenceli bir şehirde, eğitim amacınızla çok daha iyi bütünleşir ve daha iyi vakit geçirirsiniz. Alanında uzman öğretmenlerinizle de kuracağınız sıkı ilişkiler sayesinde onların ağlarından da faydalanabilirsiniz.

2. İletişiminizi güçlendirirsiniz

Pazarlama alanında söz sahibi olmanız için iletişim ağınızı genişletmek yetmez. Hangi ülkeden, hangi kültürden olursa olsun karşınızdakilere düşüncelerinizi doğru bir şekilde aktarabilmeniz gerekir. Yurt dışında pazarlama eğitimi aldığınızda farklı kültürlerden gelmiş insanlarla karşılaşır, onlarla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini de öğrenirsiniz.

3. Dünyayı görürsünüz

Etkili bir pazarlamacı olmak için müşteri tabanınızla empati kurmanız; onların arzularını, umutlarını ve endişelerini anlamanız gerekir. Yurt dışında pazarlama eğitimi almak, size birçok farklı alanda küresel müşterilerle doğrudan ilişki geliştirme fırsatı verir. Farklı kültürlerden müşterilerle çalışmaya alışmak, size kariyeriniz boyunca inanılmaz avantajlar sağlar.

4. İşe alım uzmanlarını etkilersiniz

Rekabetçi bir alan olan pazarlamada sahip olduğunuz en ufak avantaj sizi diğer adayların önüne çıkarır. Yurt dışında pazarlama eğitimi aldığınızda yalnızca ne kadar akıllı, meraklı ve cesur olduğunuzu kanıtlamakla kalmaz; pazarlama konusunda vizyonunuzun ne kadar geniş olduğunu da gösterir. Elbette bu durum, işe alım uzmanlarının dikkatinden kaçmaz.

5. Kendinizi geliştirirsiniz

Pazarlama sektörü hızla değişir ve uzman pazarlamacılar, trendleri takip eden ve onlara en kısa sürede uyum sağlayabilen kişilerdir. Sektördeki değişimi fark etmeniz, anlamanız ve kendi sisteminize eklemeniz için en çok ihtiyaç duyduğunuz yeteneğiniz hiç kuşkusuz İngilizce bilginiz olur. Yurt dışında pazarlama eğitimi aldığınızda hem dilinizi geliştirirsiniz hem de sektör terminolojisine daha hakim olursunuz. İngilizcenizi geliştirdiğinizde önünüze daha büyük bir dünya açılır; yalnızca sektörünüzdeki trendleri, değişimleri ve haberleri takip etmekle kalmaz, hayatınızın diğer yönlerini de zenginleştirirsiniz.

Yurt dışında pazarlama eğitimi almak istiyor ancak İngilizce seviyenizin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, yurt dışı dil okullarına da göz gezdirebilirsiniz. Global Vizyon’un rehberliğinde başta İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya, Malta ve Dubai olmak üzere istediğiniz ülkede kaliteli dil eğitimi alabilirsiniz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım