Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Neden dil eğitimi için danışmanlık almalıyım?

Neden dil eğitimi için danışmanlık almalıyım?

Yurt dışında dil eğitimi alma kararından sonraki aşama; hangi seviyede, hangi şehirde ve ülkede eğitim alınacağına karar verilmesidir. Bütçeye uygun, en doğru dil okulunu bulmak için uzman yardımı büyük önem taşıyor. Gideceğiniz ülkeye karar verdikten sonra, gerekli başvuruları internet üzerinden kulaktan dolma bilgilerle yapmak hüsranla sonuçlanabilir.

Bunun yerine, hem resmi prosedürler hem de ülkeler ve okullar hakkında bilgi sahibi uzman danışmanlar eşliğinde alternatiflerin belirlenmesi ve karar verme sürecinin yönetilmesi gerekiyor. 


Yurt dışında dil eğitimi için uzmanlardan doğru yönlendirmeleri almazsanız hem vaktiniz hem de paranız ziyan olabilir. Yanlış atılan adımların geri dönüşü olmayabilir. Bu nedenle uzman bir ekiple çalışmak her zaman fayda sağlar. Danışmanlık hizmeti, sizin beklentilerinize ve bütçenize en uygun eğitimi kapsamalı. Global Vizyon danışmanlarıyla çalıştığınızda, doğru yönlendirildiğinize emin olursunuz.


Okul seçimi, konaklamanızın ayarlanması, vize belgelerinizin tamamlanması, yurt dışına çıkışınız, orada karşılanmanız ve orada yaşamanız muhtemel tüm sorunların giderilmesi için alanında uzman kişilere danışmalısınız. Başvuru yapılacak olan dil okullarını belirledikten sonra düzenli bir başvuru dosyasının hazırlanması ve zamanında başvuruların yapılması çok önemli. Eğitim almak istediğiniz ülkeye karar verdiğinizde ilk önce; farklı okullar, programlar ve konaklama alternatifleri hakkında size bilgi sunulur. Yurt dışında eğitiminiz süresince oluşacak giderleriniz, konaklama ve yaşam maliyetlerinizi, seyahat masraflarınızı ve vize harcamalarınızı içerecek şekilde ayrıntılı olarak hesaplanır. Okulların liste fiyatları dışındaki mevcut indirim ve promosyonları ile ilgili en güncel bilgiler verilir ve bu imkanlardan yararlanmanız sağlanır.


Okul kabulü alındıktan sonra vize başvurusunun yapılması ve vizenin alınması ise önemli bir aşamayı oluşturuyor.  Her ülke konsolosluğunun vize başvurularında talep ettiği belgeler ve değerlendirme kriterleri birbirinden farklı oluyor. Eksik veya yanlış belgeler ile vize başvurusu yapılması durumunda vizeniz reddediliyor. Bu nedenle başvuru yaptığınız ülkenin konsolosluğunu tanıyan, gerekli evrakları bilen bir danışmanla bu süreci yürütmeniz kritik önem taşıyor.


Danışmanlık hizmetiyle vize başvurunuz için ilgili konsolosluğun talep ettiği standart ve özel belgeler hakkında bilgi ve listeler sunuluyor. Vize için gerekli belgeler sizden teslim alınıyor ve bir kez daha kontrol ediliyor. Eksiklik varsa tamamlamanız isteniyor. Vize formu danışmanınız tarafından profesyonelce ve eksiksiz olarak dolduruluyor. Vizeniz alındıktan hemen sonra konaklama rezervasyonunuz kesinleştiriliyor ve uçak biletiniz alınıyor. Pasaportunuz, uçak biletiniz, kurs, konaklama ve karşılama konfirmasyonlarınız, gideceğiniz ülke ile ilgili bilmeniz gerekenleri içeren gerekli dokümanlar ve haritalar veriliyor.

Yurt dışındayken de danışmanlık hizmetimiz devam ediyor. Danışmanlarınız sizinle ve ailenizle irtibatta kalırken, her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediğini kontrol ediyor. 


Yurt dışı eğitim konusunda Global Vizyon’un uzmanlığından yararlanmak isterseniz yurt dışı dil okulu başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım