Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Miami'nin Aktif Sosyal Hayatını Eğitimle Buluşturan Okul...

Amerika Miami’de En İyi İngilizce Dil Eğitimi için EC English Dil Okullarını Tercih Edebilirsiniz !

Ec English Dil Okulu – Miami

Amerika dil okulları gezimizin Miami durağında ziyaret ettiğimiz ilk okulumuz EC English oluyor. Dünya çapında bilinen dil okulu zinciri olan EC English eğitimdeki kalitesiyle biliniyor. Okulun kaliteli eğitimi, İngilizceyi hayatın içinde kullanma imkânı veren Miami’nin sosyal hayatıyla birleşince ortaya güzel sonuçlar çıkıyor.  Haydi gelin ‘Büyülü Şehir’ olarak bilinen Miami’deki EC English’in eğitim standartlarını ve diğer öğrenmek istediklerinizi detaylıca anlatalım…

Kaliteli Eğitim, Aktif Sosyal Hayatla Birleşince Ne Kadar Hızlı Yol Aldığınıza İnanamayacaksınız!

Miami’de bulunan en iyi dil okullarından olan EC English eğitimdeki kalitesini kanıtlamış zincir okullardan birisidir. EC English eğitim anlayışı ve verdiği kalite eğitim ile uzun yıllardır, dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi farklı şubelerinde ağırlamakta… Eğitimdeki kalitesi dünya çapında takdir edilen EC English üst üste kazandığı ‘En İyi Zincir Okul’ ödülleriyle bu başarısını ispat ediyor.

EC English dil okulları; kendine has eğitim sistemiyle, öğrencilerinin arzu ettikleri hedefe mümkün olduğunca çabuk ulaşmasını sağlıyor. Yaptığımız görüşmeler sonucunda yönetim kadrosunun ‘öğrencilerimize verdiğimiz sözü tutarız’ iddialarının olduğunu söyleyebiliriz.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor.

EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor. Zaten Miami gibi sosyal hayata bu kadar renkli bir şehirde sosyalleşmemek imkânsız…

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okul; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi programları açıyor. “Büyülü Şehir” olarak bilinen Miami’de şehri ve civar bölgeleri keşfetmek, sosyal hayata karışmak sizler için şahane bir deneyim olacaktır. Okul lokasyonu gereği sizi zaten hareketli bir hayatın içerisine sokuyor. South Beach’in göbeğinde şehrin simgesi olmuş ikonik binalardan birinde yer alan EC English’te aldığınız eğitim süresince okuldan birkaç adım atarak günlük hayatın içerisine karışacaksınız.

Scarface gibi kült bir filmden ya da popüler kültürün en ilgi çekici dizilerinden biri olan Dexter’dan bildiğiniz Miami sokaklarında bu kez kendiniz dolaşmak büyülü bir deneyim oluyor… Biz bu keyfe eriştik sizlere de öneririz. Latin ruhun şehrin atmosferine etki ettiği, eğlenceli insanlardan oluşan bir halka sahip olan Miami’de sosyal hayata adapte olmak sizin için bir problem olmayacaktır. Zaten bu tip konularda zorluk yaşayanlar okulun öğrencilere özel düzenlediği etkinlik ve aktivite programlarında yeni arkadaşlar edinme ve sosyal hayata karışma şansı yakalayacaktır. Okul öğrencilerine özel; yoga, plaj voleybolu, açık hava sineması gibi ücretsiz etkinlikler düzenlemektedir. Günlük rutinler haline gelecek bu aktivitelerin haricinde okul öğrencilerinin bölgeyi de yakından tanımasını istediğinden Miami tekne turları, Key West ve Everglades’in vahşi yaşamını görmek için turlar düzenliyor.

Miami tatil yapar gibi bir eğitim almanızı sağlayacak. EC English’in eğitim konusundaki kontrolcü yaklaşımı eğitim hayatınıza sekte vurmadan bir yandan da eğlenceye vakit ayırmanızı sağlayacak. Okula devam zorunluluğunuz olması odak noktanızı kaydırmadan derslerinize devem etmenize olanak verirken, ders dışı artan kalan zamanlarda şehirde inanılmaz eğleneceksiniz. Dersten arta kalan zamanlarda; subtropik bir iklime sahip olan Miami’de art deco mimariyle yapılmış sokaklarda gezmek, palmiye ağaçlarıyla kaplı sokaklardan beyaz kumlu sahillere varmak, sahilde eğlenen insanları izlemek ve onlara katılmak en sevdiğiniz aktiviteler olacak.

Miami kültürel ve ekonomik olarak da hızla gelişen bir şehir olduğundan bu yönde de şehirde öğreneceğiz çok done bulacaksınız. Küresel modern sanat ve dizaynın merkez noktalarından biri olmaya başlayan Miami’de özellikle bu alanlara ilgi duyan öğrenciler kendilerini geliştirmek ve gelecek planlarını düşünmek için bolca ilham alabilecekler.

Sıcak iklimi, kültürel ve ekonomik açıdan sürekli gelişen bir şehir olması ve kaliteli eğitime sahip okulları sebebiyle bu şehre talep son yıllarda artmıştır.

Konaklama

Okul aile yanı ve öğrenci evi tip konaklamalar sağlıyor. Hep bahsettiğimiz gibi aile yanı konaklama bulunduğunuz şehrin kültürünü daha yakından tanımanıza, ana dili İngilizce olan insanlarla sürekli pratik yapmanıza, yemek yapma derdi taşımadan aile konforunda yaşamanıza olanak sağlar… Öğrenci evi tip konaklama ise daha özgürdür fakat sorumluluklarınız artar. Çamaşırdan yemek yapmaya kadar her şeyle birebir ilgilenmeniz gerekir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaşlıklar kurmanın güzelliği de bir ayrıdır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım