Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Mesleki Gelişim İsteyen, Kariyerine Yön Vermeyi Amaçlayan, İş İngilizcesine İhtiyaç Duyanlar MLS International’ı İncelemenizi Öneririz…

İngiltere Bournemouth’ta Mesleki ve Kaliteli Eğitimin Adresi : MLS International College

MLS International College Dil Okulu – Bournemouth

Sırada Bournemouth’daki dil okulları arasında farklı bir alanda ön plana çıkan bir okul geliyor; MLS International College… 1987’den beri eğitim veren MLS International College; mesleki anlamda verdiği kaliteli eğitim ile kendini bu alanda geliştirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Okulun yaş ortalamasına bakıldığında diğer okullara göre daha yüksek bir ortalama olması da bunun göstergelerinden bir tanesi…

İyi Bir Kariyer İçin Yurtdışında Eğitim Şart!

Özel ve mesleki amaçlı sertifika ve diploma programları açısından Avrupa’nın en iyi okullarından olan MLS International College; mesleki olarak gelişmek isteyenler, kariyerlerine yeni bir yön vermek isteyenler ve iş İngilizcesini ilerletmek isteyenlerin tercihi oluyor. Bournemouth’un Viktorian tarzı binalarından birinde eğitim veren MLS International College; şehir merkezinin tam içerisinde bulunmaktadır. Bournemouth’un eşsiz kumsallarına sadece 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde olan okul, öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Şehrin tam merkezinde eğitim almak pek çok fırsatı da beraberinde getirecektir. Örneğin; ders aralarında kişisel ihtiyaçlarınız için hızlıca alışverişlerinizi yapabilir, merkezdeki kafelerden birinde oturup kahve içerken ana dili İngilizce olan kişilerle sohbet etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu küçük kolaylıklar ve fırsatların hem İngilizcenizi hem de hayattaki duruşunuzu geliştirmeniz için ne kadar önemli olduğunu eğitiminiz esnasında fark edeceksiniz.  İngilizceyi; keyifsiz sınıflarda, tek düze gramer derslerinde öğrenemeyeceğimizi; 11 yıl boyunca İngilizce eğitimi alıp, konuşmaya çekinen bir nesil olmamızdan anladık diye düşünüyoruz. İşte bunun farkında olan İngiliz okulları öğrenciyi konuşmaya itiyor. Okullarda yapılan tek zorlamanın bu yönde olduğunu söyleyebiliriz. MLS International College da bu yönde en destekleyici okullardan bir tanesi. Okul öğrencilerinin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde konuşabilmesi için düzenlediği Konuşma Kulüplerinde birçok farklı konu başlığını masaya yatırıyor. Öğrenciler okul arkadaşları ve eğitmenleriyle günlük hayata dair sohbetlere dalarak, dil becerilerini geliştiriyor ve konuşma özgüveni kazanıyor.

MLS International College’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık kursları açılıyor.

Bournemouth’da Ne Yapılır?

Yurtdışında eğitim almaya giderken tabi ki hepimizin aklında aynı soru oluyor; “Keyifli vakit geçirebilecek miyim?”. Size garanti ederiz ki Bournemouth’da alacağınız eğitim boyunca oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. İngiltere’nin yazlık bölgesi olan Bournemouth; özellikle yaz aylarında çok renkleniyor. Farklı milletlerden öğrencilerin dil eğitimi için, İngiliz halkının da tatil için uğradığı adres olan Bournemouth’da pek çok sanat/spor etkinliği veya festivallerle karşılaşmak sıradan bir durum. MLS International College’de şehir merkezindeki konumu gereği öğrencilerinin aktif hayat içerisinde olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra civar şehirlere de geziler düzenleyen okulda geçireceğiniz süre keyifli hale geliyor.

Bournemouth’da Konaklama

Konaklama diğer tüm ülkelerde ve eğitim kurumlarında olduğu gibi 2 alternatiften oluşuyor. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha konforlu olabilmektedir. Ev halkının hazırladığı yemekler ve evin genel temizliğinin ev sahipleri tarafından yapılması, sizin üzerinizdeki sorumluluğu bir nebze de olsa azaltmaktadır. Ev tipi konaklamada yanınızda başka öğrenciler de olabiliyor. Ailenin isteğine bağlı olarak evde maksimum 4 öğrencinin konaklama yapması mümkün. Bu açıdan sosyal hayattan uzak kalırım diye korkmanıza da gerek yok. Aile yanı konaklamanın en iyi yönü ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olabilmeniz ve İngiliz kültürüne dair pek çok şey öğrenebilmeniz.

Yurt Konaklaması

Yurt konaklaması aile yanı konaklamaya nazaran daha özgür fakat daha çok sorumluluğa sahip olduğunuz konaklama şekli. Odanızın genel temizliği, kıyafetlerinizin yıkanması ve öğünlerinizin hazırlanması tamamıyla size kalacak. Eğer bunlar benim için sorun değil derseniz, şahane yurt arkadaşlıkları kuracağınız konaklamaya hazır olun deriz. Farklı milletten arkadaşlarla keyifli sohbetler, kurulacak güçlü bağlar ile hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacaksınız.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım