Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Mesleki Gelişim İsteyen, Kariyerine Yön Vermeyi Amaçlayan, İş İngilizcesine İhtiyaç Duyanlar MLS International’ı İncelemenizi Öneririz…

İngiltere Bournemouth’ta Mesleki ve Kaliteli Eğitimin Adresi : MLS International College

MLS International College Dil Okulu – Bournemouth

Sırada Bournemouth’daki dil okulları arasında farklı bir alanda ön plana çıkan bir okul geliyor; MLS International College… 1987’den beri eğitim veren MLS International College; mesleki anlamda verdiği kaliteli eğitim ile kendini bu alanda geliştirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Okulun yaş ortalamasına bakıldığında diğer okullara göre daha yüksek bir ortalama olması da bunun göstergelerinden bir tanesi…

İyi Bir Kariyer İçin Yurtdışında Eğitim Şart!

Özel ve mesleki amaçlı sertifika ve diploma programları açısından Avrupa’nın en iyi okullarından olan MLS International College; mesleki olarak gelişmek isteyenler, kariyerlerine yeni bir yön vermek isteyenler ve iş İngilizcesini ilerletmek isteyenlerin tercihi oluyor. Bournemouth’un Viktorian tarzı binalarından birinde eğitim veren MLS International College; şehir merkezinin tam içerisinde bulunmaktadır. Bournemouth’un eşsiz kumsallarına sadece 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde olan okul, öğrencilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Şehrin tam merkezinde eğitim almak pek çok fırsatı da beraberinde getirecektir. Örneğin; ders aralarında kişisel ihtiyaçlarınız için hızlıca alışverişlerinizi yapabilir, merkezdeki kafelerden birinde oturup kahve içerken ana dili İngilizce olan kişilerle sohbet etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu küçük kolaylıklar ve fırsatların hem İngilizcenizi hem de hayattaki duruşunuzu geliştirmeniz için ne kadar önemli olduğunu eğitiminiz esnasında fark edeceksiniz.  İngilizceyi; keyifsiz sınıflarda, tek düze gramer derslerinde öğrenemeyeceğimizi; 11 yıl boyunca İngilizce eğitimi alıp, konuşmaya çekinen bir nesil olmamızdan anladık diye düşünüyoruz. İşte bunun farkında olan İngiliz okulları öğrenciyi konuşmaya itiyor. Okullarda yapılan tek zorlamanın bu yönde olduğunu söyleyebiliriz. MLS International College da bu yönde en destekleyici okullardan bir tanesi. Okul öğrencilerinin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde konuşabilmesi için düzenlediği Konuşma Kulüplerinde birçok farklı konu başlığını masaya yatırıyor. Öğrenciler okul arkadaşları ve eğitmenleriyle günlük hayata dair sohbetlere dalarak, dil becerilerini geliştiriyor ve konuşma özgüveni kazanıyor.

MLS International College’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık kursları açılıyor.

Bournemouth’da Ne Yapılır?

Yurtdışında eğitim almaya giderken tabi ki hepimizin aklında aynı soru oluyor; “Keyifli vakit geçirebilecek miyim?”. Size garanti ederiz ki Bournemouth’da alacağınız eğitim boyunca oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. İngiltere’nin yazlık bölgesi olan Bournemouth; özellikle yaz aylarında çok renkleniyor. Farklı milletlerden öğrencilerin dil eğitimi için, İngiliz halkının da tatil için uğradığı adres olan Bournemouth’da pek çok sanat/spor etkinliği veya festivallerle karşılaşmak sıradan bir durum. MLS International College’de şehir merkezindeki konumu gereği öğrencilerinin aktif hayat içerisinde olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra civar şehirlere de geziler düzenleyen okulda geçireceğiniz süre keyifli hale geliyor.

Bournemouth’da Konaklama

Konaklama diğer tüm ülkelerde ve eğitim kurumlarında olduğu gibi 2 alternatiften oluşuyor. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre daha konforlu olabilmektedir. Ev halkının hazırladığı yemekler ve evin genel temizliğinin ev sahipleri tarafından yapılması, sizin üzerinizdeki sorumluluğu bir nebze de olsa azaltmaktadır. Ev tipi konaklamada yanınızda başka öğrenciler de olabiliyor. Ailenin isteğine bağlı olarak evde maksimum 4 öğrencinin konaklama yapması mümkün. Bu açıdan sosyal hayattan uzak kalırım diye korkmanıza da gerek yok. Aile yanı konaklamanın en iyi yönü ana dili İngilizce olan kişilerle iletişimde olabilmeniz ve İngiliz kültürüne dair pek çok şey öğrenebilmeniz.

Yurt Konaklaması

Yurt konaklaması aile yanı konaklamaya nazaran daha özgür fakat daha çok sorumluluğa sahip olduğunuz konaklama şekli. Odanızın genel temizliği, kıyafetlerinizin yıkanması ve öğünlerinizin hazırlanması tamamıyla size kalacak. Eğer bunlar benim için sorun değil derseniz, şahane yurt arkadaşlıkları kuracağınız konaklamaya hazır olun deriz. Farklı milletten arkadaşlarla keyifli sohbetler, kurulacak güçlü bağlar ile hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacaksınız.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım