Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Melbourne'un Üniversiteler Bölgesinde Dil Eğitimi Alarak Akademik Havayı Soluyun...

Avustralya Melbourne’deki En Popüler Dil Kursu EC English’te İngilizce Dil Eğitimi

EC English Dil Okulu – Melbourne

Melbourne’daki dil okulları arasında en çok tercih edilenlerden olan Embassy English Dil Okulunu tanıtacağız. Embassy English dünya çapına yayılan okullarıyla başarılı ve kaliteli bir dil okulu zinciridir.

Embassy English aldığı ödüllerle eğitim kalitesi konusunda şüpheye yer bırakmamasıyla ünlüdür. Kısa sürede hızlı ilerleme sağlayan okul, her yıl dünya çapında yüzlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Haydi gelin Embassy English’i daha yakından tanıyalım…

Üniversite Havası Solumak İsteyenler Embassy English’i Tercih Ediyor!

Son dönemde uluslararası öğrenciler tarafından daha sık bir şekilde tercih edilmeye başlayan Melbourne’da bulunan Embassy English üniversitelere yakın konumuyla öğrencilerini akademik ortama yakın eğitim alma imkânı sağlıyor. Özellikle yurtdışında üniversite ve yurtdışında yüksek lisans düşünen öğrenciler için güzel bir gözlem imkânı sunan bu okulda İngilizcenizi geliştirip, geleceğiniz hakkında planlamalara başlayabilirsiniz.

Okul eğitim kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanan okul, bu başarı nedeniyle bir de Super Star Ödülünü almıştır. Ödüllü bu okulun başarısının altında; eğitmenlerin ve personelin işlerine tutkuyla bağlı olmasının yattığı okul yönetimi tarafından söylenmektedir.

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor…

Okulda: Genle İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi alanlarında programlar açılmaktadır.

Üniversitelerin yer aldığı bir komplekste bulunan Embassy English; özellikle Pathways öğrencilerinin ilgisini çekmektedir. Avustralya’da üniversite ya da yüksek lisans düşünen öğrenciler için önerilen bir okuldur.

Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.

Melbourne’da Öğrenci Olmanın Keyfini Nasıl Çıkaracaksınız? Gelin Anlatalım!

Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden olan Melbourne aynı zaman da öğrenciler için de idealdir. Bu şehirde kendinizi bulacaksınız ve geleceğiniz şekillendireceksiniz. İnsanların birbirine gösterdiği hoşgörü, stressiz bir şehirde yaşamak, doğaya birkaç adım uzakta olmak sizi daha sakin ve daha hoşgörülü bir insan haline getirecek.

Embassy English’in üniversitelerle aynı kampüste yer alması, modern ve güzel bir binada eğitim sunması okula severek gitmenizi ve geleceğinizle ilgili yeni kararlar almanızı sağlayacak. Melbourne’un iş merkezleri bölgesinde bulunan okul kampüsü şık dükkanlara, gözde kafelere yakınlığıyla da ilgi çekmektedir. Okuldan dışarı çıktığınız anda sosyal bir çevrenin içerisinde kendinizi bulacaksınız ve okulda öğrendiğiniz İngilizceyi günlük hayatın içerisinde kullanma şansı bulacaksınız.

Okul öğrencilerinin sosyalleşme için çeşitli aktiviteler de düzenliyor. Hayvanat bahçesi gezisi, futbol müsabakaları, botanik bahçesi gezisi, nehir kıyısı gezisi, akvaryum gezisi, film geceleri, buz paten kursları düzenlenen aktivitelerden sadece birkaçı…

Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Ev konforundan vazgeçemeyenler ve Avustralya kültürünü yakından tanımak isteyenler aile yanı konaklamayı tercih ederken, kendi sorumluluğunu almak ve yaşıtlarıyla birlikte olmak isteyenler yurt konaklamasını tercih edebiliyor. Hangi konaklama tipinin karakterinize ve bütçenize uygun olduğunu bulmak için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım