Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Melbourne'un Üniversiteler Bölgesinde Dil Eğitimi Alarak Akademik Havayı Soluyun...

Avustralya Melbourne’deki En Popüler Dil Kursu EC English’te İngilizce Dil Eğitimi

EC English Dil Okulu – Melbourne

Melbourne’daki dil okulları arasında en çok tercih edilenlerden olan Embassy English Dil Okulunu tanıtacağız. Embassy English dünya çapına yayılan okullarıyla başarılı ve kaliteli bir dil okulu zinciridir.

Embassy English aldığı ödüllerle eğitim kalitesi konusunda şüpheye yer bırakmamasıyla ünlüdür. Kısa sürede hızlı ilerleme sağlayan okul, her yıl dünya çapında yüzlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Haydi gelin Embassy English’i daha yakından tanıyalım…

Üniversite Havası Solumak İsteyenler Embassy English’i Tercih Ediyor!

Son dönemde uluslararası öğrenciler tarafından daha sık bir şekilde tercih edilmeye başlayan Melbourne’da bulunan Embassy English üniversitelere yakın konumuyla öğrencilerini akademik ortama yakın eğitim alma imkânı sağlıyor. Özellikle yurtdışında üniversite ve yurtdışında yüksek lisans düşünen öğrenciler için güzel bir gözlem imkânı sunan bu okulda İngilizcenizi geliştirip, geleceğiniz hakkında planlamalara başlayabilirsiniz.

Okul eğitim kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanan okul, bu başarı nedeniyle bir de Super Star Ödülünü almıştır. Ödüllü bu okulun başarısının altında; eğitmenlerin ve personelin işlerine tutkuyla bağlı olmasının yattığı okul yönetimi tarafından söylenmektedir.

Embassy English’de 1 kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişmeleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Ayrıca öğrencilerin kur geçişleri; Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel ilerliyor…

Okulda: Genle İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi alanlarında programlar açılmaktadır.

Üniversitelerin yer aldığı bir komplekste bulunan Embassy English; özellikle Pathways öğrencilerinin ilgisini çekmektedir. Avustralya’da üniversite ya da yüksek lisans düşünen öğrenciler için önerilen bir okuldur.

Okul aynı zamanda Cambridge sınav merkezidir.

Melbourne’da Öğrenci Olmanın Keyfini Nasıl Çıkaracaksınız? Gelin Anlatalım!

Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden olan Melbourne aynı zaman da öğrenciler için de idealdir. Bu şehirde kendinizi bulacaksınız ve geleceğiniz şekillendireceksiniz. İnsanların birbirine gösterdiği hoşgörü, stressiz bir şehirde yaşamak, doğaya birkaç adım uzakta olmak sizi daha sakin ve daha hoşgörülü bir insan haline getirecek.

Embassy English’in üniversitelerle aynı kampüste yer alması, modern ve güzel bir binada eğitim sunması okula severek gitmenizi ve geleceğinizle ilgili yeni kararlar almanızı sağlayacak. Melbourne’un iş merkezleri bölgesinde bulunan okul kampüsü şık dükkanlara, gözde kafelere yakınlığıyla da ilgi çekmektedir. Okuldan dışarı çıktığınız anda sosyal bir çevrenin içerisinde kendinizi bulacaksınız ve okulda öğrendiğiniz İngilizceyi günlük hayatın içerisinde kullanma şansı bulacaksınız.

Okul öğrencilerinin sosyalleşme için çeşitli aktiviteler de düzenliyor. Hayvanat bahçesi gezisi, futbol müsabakaları, botanik bahçesi gezisi, nehir kıyısı gezisi, akvaryum gezisi, film geceleri, buz paten kursları düzenlenen aktivitelerden sadece birkaçı…

Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Ev konforundan vazgeçemeyenler ve Avustralya kültürünü yakından tanımak isteyenler aile yanı konaklamayı tercih ederken, kendi sorumluluğunu almak ve yaşıtlarıyla birlikte olmak isteyenler yurt konaklamasını tercih edebiliyor. Hangi konaklama tipinin karakterinize ve bütçenize uygun olduğunu bulmak için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım