Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Mcgill University

Mcgill University – Mcgill Üniversitesi

1821 yılında kurulan; bakış açısı, deneyimli ve köklü kadrosuyla Kanada’nın modern üniversiteleri arasında bulunan, yeşillikler içindeki kampüsünde eğitim veren McGill Üniversitesi; Kanada’nın en eski devlet üniversitesi unvanına sahip. Hukuk, yönetim ve tıp alanlarındaki üstün eğitimi ve deneyimli bakış açısıyla bilinen McGill Üniversitesi, 11 fakültesinde ve 300 binasında öğrencilerini ağırlıyor. McGill Üniversitesi bölümleri yaklaşık 40.000 öğrenciye eğitim sunuyor. Kanada'nın en tanınmış yüksek öğrenim kurumlarından ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olan McGill Üniversitesi’nin 150'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencileri, öğrenci grubunun yaklaşık %30'unu oluşturuyor.


Yapay kan hücresi ve pleksiglas’ın icadı gibi başarılara sahip McGill Üniversitesi'nde geliştirilen “Ernest Rutherford'un radyoaktivitenin doğası üzerine araştırması”, Nobel Ödülü’ne layık görüldü. Günümüzde McGill Üniversitesi bölümleri, yeni epigenetik alanını inşa ediyor, ekin bitkilerinden alternatif enerji kaynakları geliştiriyor ve akla gelebilecek her alanda başarılara imza atıyor. 


Kanada'nın ikinci en büyük hastane tabanlı araştırma tesisi; 550 araştırmacı ve klinisyeni, 1.200 yüksek lisans ve doktora sonrası öğrencisi ve 170 milyon dolara yakın araştırma fonu ile McGill Üniversitesi Sağlık Merkezi içinde bulunuyor.


Her yaştan öğrencisini geleceğe hazırlamayı hedefleyen McGill Üniversitesi sertifika bölümleri, sürekli öğrenmenin kapısını açıyor. Bu eğitimler, yenilikçi öğrenme çözümleri sayesinde kariyerinizin herhangi bir aşaması için uyum sağlama yeteneğinizi güçlendiriyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce program ile McGill Üniversitesi sertifika bölümleri, geleceğinizi planlamanıza destek oluyor.


Öğrencilerine sunduğu danışmanlık hizmetleri ile Kanada’nın en öğrenci dostu üniversitesi olarak bilinen McGill Üniversitesi, eğitim sonrasında öğrencilerine verdiği iş desteği ile fark yaratıyor. McGill Kariyer Planlama Servisi, tüm fakültelerdeki öğrencilere kariyer hizmeti sunuyor. 


Öğretim ve araştırma programlarının mükemmelliği ile dünya çapında tanınan McGill Üniversitesi bölüm ücretleri 25.000-55.000 dolar arasında değişiyor. McGill Üniversitesi başvuru için son tarih ise 15 Ocak. “McGill Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, McGill Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. McGill Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Mcgill Üniversitesi başvuru zamanı

Kanada’nın en gözde üniversitelerin olan Mcgill Üniversitesi için son başvuru tarihi 15 Ocak.

Mcgill Üniversitesi bölümleri

 • Animal Science
 • Bioresource Engineering
 • Food Science and Agricultural Chemistry
 • Natural Resource Sciences - Agricultural Economics
 • Plant Science
  Educational and Counselling Psychology
 • Integrated Studies in Education
 • Kinesiology and Physical Education
  Chemical Engineering
 • Civil Engineering and Applied Mechanics
 • Electrical and Computer Engineering
 • Mechanical Engineering
 • Mining and Materials Engineering
  Anatomy and Cell Biology
 • Anesthesia
 • Biochemistry
 • Biomedical Engineering
 • Diagnostic Radiology
 • Epidemiology, Biostatistics & Occupational Health
 • Family Medicine

Lokasyon

Mcgill Üniversitesi nerede?

McGill Üniversitesi, Kanada’nın canlı ve çok dilli Montreal şehrinde bulunuyor. Şehirde her yıl 100'den fazla festival yapılıyor. Sanat, müzik ve tiyatro sahneleri, zengin tarihe ve inovasyonu ateşleyen kültüre sahip olan Montreal’in, en iyi öğrenci şehirlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Mcgill Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • Mcgill University, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasındaki en iyi Kanada üniversitelerinde ilk 5’te bulunuyor.

 • Mcgill University, Times dünya üniversiteleri arasında ilk 50’de bulunuyor.

 • Mcgill University, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 30’da bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 90 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Mcgill Üniversitesi bölümleri

 • Human Genetics
 • Medicine
 • Microbiology & Immunology
 • Neurology & Neurosurgery
 • Obstetrics & Gynecology
 • Oncology
 • Ophthalmology
 • Otolaryngology
 • Pathology
 • Pediatric Surgery
 • Pediatrics
 • Pharmacology & Therapeutics
 • Physiology
 • Psychiatry
 • Social Studies of Medicine
 • Surgery
 • Anthropology
 • Art History and Communication Studies
 • East Asian Studies
 • Economics
 • English
 • French Language Centre
 • Littératures de langue française, de traduction et de création
 • Geography
 • History and Classical Studies
 • Languages, Literatures and Cultures

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım