Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Malta'nın En Sevilen Dil Okullarından Chamber College'da Ayrıcalıklı Eğitim Alın!

Malta’da Ekonomik Dil Kursu Chamber College

Chamber College Dil Okulu – Malta

Malta’da dil okuluna gitmek istiyor fakat hangi dil okulu olduğuna karar veremiyorsanız Chamber College’ı incelemenizi öneririz. Malta’nın en sevilen dil okullarından biri olan Chambe College’ı gelin yakından tanıyalım.

Öğrencilerinin İngilizce seviyelerini yükseltmeyi olduğu kadar, kapsamlı bir öğrencilik deneyimi yaşatmayı da amaçlayan Chamber College; butik bir anlayışla hizmet vermektedir. Okul hem yetişkinlere hem de genç öğrencilere uygun programlar sunmaktadır. Kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra öğrencilerinin unutamayacakları bir öğrenme deneyimi yaşamasını da isteyen okul bu konuya özel ilgi göstermektedir. Okul öğrencilerine kişisel gelişim ve eğlence olanakları sunmaktadır. Bu konuya ileride tekrar değineceğiz.

Okulun öğretim kadrosu alanında deneyimli ve profesyonel isimlerden oluşmaktadır. Her bir öğrenciyle birebir ilgilenen eğitmenler, öğrencilerinin eksik noktalarını saptar ve onları gidermek için çözümler üretir. Okulda tüm öğrencilere ücretsiz konuşma dersleri sunulmaktadır.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOFEL Sınav Hazırlık programları açmaktadır.

Malta’da Eğlence Asla Bitmez!

Malta bir öğrencinin yaşayabileceği en güvenli ve en keyifli öğrencilik hayatını sunar. Yaz tatili yapar gibi İngilizce öğrenebileceğiniz bu ülkede eğlence asla bitmez. Plajları ve tarihi mekanlarıyla Malta’da keyifli zaman geçirecek pek çok aktivite bulacaksınız.

Okul öğrencilere özel etkinlikler de sunmaktadır. Okul; olimpik yüzme havuzu, spor salonu, koşu pisti, futbol sahaları, basketbol sahası, tenis kortu ve voleybol sahasının bulunduğu Üniversite Spor merkezinin hemen karşısında bulunmaktadır. Öğrenciler saydığımız bu alanları kullanabilmektedir. Bunun yanı sıra okulda; öğrencilerin atıştırabileceği, bilardo, video oyunları ve langırt oynayabileceği ve İngilizce televizyon programlarını izleyebileceği Oyun Odası & Boş Zamanları Değerlendirme Alanı ve muhteşem ada manzaralı çatı terası bulunmaktadır. Okul dışı zamanlarda ise Malta’daki tarihi ve görülmesi gereken yerlere geziler düzenlenmektedir. Bu geziler hem ülkeyi tanımanızı hem de arkadaşlıklarınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Okul; yurt, aile yanı ve otel konaklaması sunmaktadır. Yurtlar okula yürüme mesafesinde oldukça konforlu odalardan oluşmaktadır. Yurtlarda kendi yaşıtlarınızla zaman geçirebilir ve yakın dostluklar kurabilirsiniz. Aile yanı konaklamalar ise size sürekli İngilizce pratiği yapma olanağı sağlar. Her bir aile özenle seçilmiştir ve ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım