Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Malezya’da Eğitim

Malezya'da Eğitim

Malezya Üniversiteleri


Malezya, orta ve yüksek öğrenimde tercih edilen bir yer olarak dünya çapında kabül görmektedir. UNESCO tarafından öğrencilere hitap etmesi bakımından şu anda dünya genelinde 11'inci sırada bulunan Malezya'da farklı yüksek öğrenim kurumlarındaki uluslararası öğrenci sayısı 1995'te 2.000'nin altından 2020'da 180.000'e çıkmıştır.

 

Yüksek Öğrenim Bakanlığı tarafından uygulanan katı kalite standartları ile son teknoloji tesislerinin ve yenilikçi öğrenme teknolojilerinin birleşmesiyle Malezya'da eğitim görmenin çekiciliği anlaşılabilir. Uluslararası öğrencilere dostane, eşsiz ve kozmopolit bir ortamda bir dizi uluslararası çapta tanınan ve maliyeti karşılanabilir programlar sunulmaktadır. Şimdiye kadar 20 devlet üniversitesi, 40 özel üniversite ve yüksek okullar ile 5 yabancı üniversite kampüsü hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri için hazırlık dil kursları, doğrudan üniversiteye geçiş programları, ortak programlar, kısa dönem değişim programları ile uzaktan eğitim programları sunmuştur.     

 

Malezya'nın 2007-2010 Ulusal Yüksek Öğrenim Eylem Planı, tüm öğrencilere yardımcı bir öğrenme ortamını kuvvetlendirmek için uluslararası enerjiye olan ihtiyacı ortaya koymuştur. Bu ihtiyacın bilinciyle dünya genelindeki önemli kentler arasında bölgesel bir merkez olarak Malezya'nın daha çok tanıtılması için ve uluslararası devlet ve özel yüksek öğrenim kurumlarında işbirliği kanallarına öncülük etmesi için çeşitli tedbirler alınmıştır. Malezya hükümeti aynı zamanda özellikle eğitimi desteklemek için milyonlarca dolarlık altyapı projelerine yatırım yapmaktadır. Örneğin Nusajaya'daki Malezya Eğitim kenti Iskandar, buradaki uluslararası öğrencilere özel öğrenme tesisleri sunması için geliştiriliyor. "Education Malaysia", son yıllarda hükümetin ve özel sektörün dünyanın rekabetçi ortamında yukarılara çıkmak için birlikte nasıl çalıştığının bir örneğidir. Malezya üniversiteleri hakkında  www.educationmalaysia.gov.my sitesi ziyaret edilebilir.  

 

Global Vizyon Üniversite Departmanının öğrenci yerleştirdiği Malezya Üniversiteleri;

 

·        Asia Pacific University College of Technology and Innovation

·        HELP University College

·        SEGİ University College

·        Universiti Malaysia Pahang

·        Universiti Teknologi Petronas

·        Multimedia University

·        Limkokwing University of Creative Technology

·        Universiti Tun Hussein Onn Malaysia

·        KBU International College

·        Universiti Teknologi Malaysia

·        Malaysia University of Technology

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım