Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

LSI English San Diego Sosyal Hayatın İçinde İngilizcesini Geliştirmek İsteyenler! Bu Okul Tam Sizlik!

Dil Eğitimi Almak İçin En Uygun Şehirlerden Birinde Yüksek Kalitede Eğitim İmkanı LSI San Diego’da !

LSI Dil Okulu – San Diego

Amerika’daki dil okullarını tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada San Diego’da bulunan LSI dil okulu var… 50 yıllık deneyime sahip olan ve dünya çapında 16 okulu bulunan LSI; öğrenci memnuniyet oranlarının yüksekliğiyle bilinir. LSI’nın San Diego’da bulunan şubesi şehrin kalbindeki konumuyla öğrencilerine sosyal bir hayat sunmakta….

Dil Eğitimi Almak İçin En Uygun Şehirlerden Birinde Yüksek Kalitede Eğitim İmkânı LSI’da

Göz alabildiğince uzanan kumsalları ve Amerika’daki en güzel iklimlerden birine sahip olan San Diego’da dil eğitimi almak öğrenciler için büyük bir ayrıcalık… Bu güzel şehrin merkezinden uzak kalmadan, sosyal hayatın içerisine karışarak öğrencilik yaşamak isteyenler için LSI güzel bir fırsat. Okulun 50 yıllık bir deneyime sahip olması, daha butik bir anlayışla işletilmesi, öğrencilerle bire bir iletişim kurmaya dayalı eğitim anlayışıyla LSI; İngilizcenizi kısa sürede geliştirmeyi hedefliyor.

Okul en son eğitim metotlarını benimsiyor… Okuldaki eğitmenlerinin tamamı eğitime karşı büyük bir tutkuya sahip. Her biri oldukça deneyimli olan eğitmenler; öğrencilerin sadece İngilizcelerini geliştirmekle kalmıyor onlara San Diego’ya alışma süreçlerinde de destek oluyor. Kimseyi tanımadan gittiğiniz bu şehirde okul yönetimi ve eğitmenleriniz sizin en büyük destekçiniz oluyor. Bu okulu tercih eden öğrencilerin %98’i okulu diğer arkadaşlarına da tavsiye ediyor. Bu oranda bir tavsiye oranı okulun, öğrencilerine ne kadar ilgili olduğu konusunda bir kanıt niteliğinde…

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açmaktadır. LSI öğrencilerini sosyalleşmeleri ve günlük hayata karışmaları konusunda motive eden bir okul. Aktivite ve etkinlik programları en dolu okullardan biri olan LSI’da diğer okullara nazaran çok farklı etkinlikle mevcut. Birkaç örnek vermemiz gerekirse; rock konserleri, laser tag müsabakaları, plaj voleybolu, taco geceleri, Kore barbeküsü akşamları, country ve western dansı geceleri, Hyatt Otel çatı katında manzaraya karşı şahane akşam yemekleri, dünyanın en çılgın İrlanda pub’ı McFaddens’de eğlenceli akşamlar ve daha nice etkinlikler… Şehir dışına çıkmak isteyen öğrenciler için Las Vegas gibi yakın mesafelere geziler düzenlenmektedir.

Okulun San Diego Hayvanat Bahçesine, Symphony Hall konser salonuna, San Diego Körfezi’ne yürüyüş mesafesinde olması günlük hayat içerisinde, kendi başınıza programlar yapmanıza da imkân tanır.

Konaklama

Okul; aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar ev konforundan uzaklaşmak istemeyen öğrenciler için idealken, yurt konaklaması kendi yaşıtlarıyla bir arada olmak isteyenlere uygundur. Okulun sunduğu yurtlar da evler de oldukça konforludur. Kendinize en uygun konaklamayı seçmek için Global Vizyon danışmanınızla uzun sohbetler etmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım