Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

LSI Dil Okulu – Boston

Amerika Dil Okulları Arasında Hem Ekonomik Hem Kaliteli Okullardan Biri LSI Boston

LSI Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz turumuzda sıra Boston’da bulunan LSI Dil Okullarına geldi. Uzun yıllardır eğitim veren bir dil okulu olan LSI Boston dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. Okulların tümünde kaliteli bir eğitim standardı oturtulmuştur. Boston’da bulunan LSI Boston dil okulu da diğerlerinde olduğu gibi yüksek kalitede bir eğitim sunmaktadır. Fakat diğerlerinden farklı olarak; Harvard, MIT ve Boston Üniversitesi gibi saygın eğitim kurumlarının bulunduğu entelektüel atmosfere sahip bir şehirde yaşama imkânı sağlar.

Entelektüel Bir Atmosferde Eğitim İmkânı

Dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi, MIT ve Boston Üniversitesinin şehri olan Boston’da entelektüel seviye yüksektir. Öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bu şehir gelecek planlarınız şekillendirmek için itici bir güç olmaktadır. Böyle bir atmosferde eğitim almak ve yaşamak büyük bir şans… Bu nedenle ABD’de eğitim almaya karar vermiş fakat hangi şehir olması gerektiğini seçememişseniz Boston’ı detaylıca incelemenizi öneririz. Bu güzel ve geliştirici şehirdeki dil okulları arasında LSI eğitim kalitesiyle dikkat çekmekte. Boston’da pek çok dil okulu bulunuyor fakat özellikle dikkat etmenizi istediğimiz nokta sadece fiyatları uygun diye herhangi bir dil okulunu tercih etmeyin. Size önerdiğimiz tüm okulların eğitim kalitesi belgelerle garanti altında olduğundan gönül rahatlığıyla size önerebiliyoruz. LSI’da böyle kaliteli ve gönül rahatlığıyla önerdiğimiz okullar arasında.

LSI’ın deneyimli bir eğitmen kadrosuna ve arkadaş canlısı çalışanlara sahip bir kurum olduğunu yaptığımız ziyaretimiz esnasında rahatça fark edebildik. Tüm eğitmenler ve çalışanlar öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına oldukça yardımsever davranıyor. Öğrencilerle yaptığımız sohbetlerde öğrencilerin kendi ağızlarından bunu dile getirdi.

Okulun eğitim sistemi ve okula gittiğinizde nelerle karşılaşacağınız hakkında bilgi vermemiz gerekirse. Okula gittiğiniz ilk gün yazılı bir test ve yüz yüze bir mülakata alınacaksınız. Bu test ve mülakat sonunda seviyeniz ve ihtiyaçlarınız belirlenerek seviyenize en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz.

LSI’da eğitiminize başladığınızda eğitimlerin dinamik ve enerjik bir atmosferde yapıldığını göreceksiniz. Eğitmenler, sınıfta kurulan aktif iletişimin en etkin öğrenme yöntemi olduğunu belirterek bu iletişimi geliştirmek için büyük çaba sarf ettiklerini söylüyor. Öğrencinin konuştukça akıcılık kazanması eğitmenlerin hedeflerinden.

Okul öğrencilerine düzenli olarak bireysel danışmanlık veriyor ve eğitim programlarını etkin bir şekilde hazırlıyor. Öğrencilere sunulan programlarda; tonlama pratiğinden dil bilgisi ve kelime dağarcığı geliştirmeye kadar pek çok değişik alanda destek veriliyor. Böylelikle öğrenciler yani sizler temel iletişim becerileri konusunda hızlı ilerleme kaydedebiliyorsunuz. Eğitime dair bu bilgilerin hepsini yönetim kadrosundan, eğitmenlerden ve öğrencilerin ağzından dinledik. Anlatılanlar göz önünde bulundurulduğunda LSI bize göre doğru bir seçim olacak. Son olarak okulun konforlu bir ortama sahip olduğunu da yorumlarımıza eklemek isteriz. Okulda pek çok ders materyaline kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayar odalarını kullanmanız konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık alanlarında programlar açıyor.

Boston’da Öğrenci Olmak

Boston’da Yaşamak

Amerika’nın en tarihi şehirlerinden Boston zengin bir kültürel mirasa sahip… Şehirdeki tarihi doku ve öğrenci nüfusunun yoğunluğu pek çok aktivite bulmanıza olanak sağlıyor. Müzeler, tiyatrolar, tarihi binalar, eğlenceli sokaklar, festivaller ile Boston yaşamaktan büyük keyif alacağınız bir şehir.

LSI Dil Okulunun şehrin merkezinde bulunması da bu yönde size avantaj sağlıyor. Okul; Chinatown ile tiyatro ve finans kuruluşlarının birarada olduğu mahallelerin kesişme noktasında yer alıyor. Metro, otobüs ve tren istasyonu okula oldukça yakın. Büyük bir ulaşım kolaylığı olan okulda zamanınızı yollarda geçirmek zorunda kalmadan Boston’un keyfini çıkarabileceksiniz.

Boston’un özellikle sonbaharda çok güzel olduğunu, sararan yaprakların zeminde oluşturduğu nefis kesici bir görüntü oluşturduğu duyumlarını da aldık. Biz Boston’u sonbaharda yakalayamadık siz yakalarsanız bize ne kadar güzel olduğuna dair fotoğraflar yollarsınız diye umuyoruz.

Okul öğrencileri için aktivite ve gezi programları düzenliyor. New York, Cod ve Provincetown’a hafta sonu gezisi, Charles Nehri’nde kano, Boston’un tarihi mekanlarına yürüyüş turu, sinema gecesi gibi aktiviteler size ilk etapta sayabileceklerimiz.

Boston’da Konaklama

LSI öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamada oda+kahvaltı ya da oda+kahvaltı+akşam yemeği seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. Aile yanında kalmanın en konforlu yanlarından biri de yemeğinizin hazır olması. Yurt konaklamasında böyle bir durum yok. Kendi yemeğinizi kendiniz yapmak zorundasınız. Bu bilgiler ışığında kararı size bırakıyoruz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım