Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

LSI Brighton'da İngilizce Dil Kursları

LSI Dil Okulları İngiltere Brighton’da Butik ve Kaliteli Eğitim

LSI Dil Okulu – Brighton

Daha butik bir okulda, özel ilgi alarak eğitim görmek istiyorum diyenler için LSI Brighton’u öneriyoruz. Uluslararası dil okulu zinciri olan LSI’ın Brighton şubesi; 15 kişilik 9 adet sınıftan oluşuyor ve bu sayede eğitmenler her öğrenciyle bire bir ilgilenme imkânı buluyor. Siz de kişiselleştirilmiş bir eğitim istiyorsanız LSI Brighton’ı incelemeye almanızı öneririz. Deniz kenarında, canlı ve hareketli bir şehir olan Brighton’un merkeze kıyasla daha sakin olan bir lokasyonunda bulunan LSI dil okulu; plaja ve Hove tren istasyonuna yürüyerek 5 dakika mesafede. Brighton’un seçkin bölgelerinden Hove’a oldukça yakın olan okul, güvenlik açısından sorunsuzdur. Okulun merkeze uzaklığını soracak olursanız otobüs veya trenle 10-15 dakika sürdüğünü söyleyebiliriz. Okulun; Hove sahilinde bulunan keyifli restoran ve publara yakın olması nedeniyle kimi zaman şehir merkezine inmek bile istemeyeceksiniz.

Klasik İngiliz Tarzı Bir Binada Butik Eğitim

LSI dil okulu birbirine yürüyerek 10 dakika mesafede bulunan 2 binadan oluşuyor. Öğrencilerin kendilerini rahat hissetmeleri istendiğinden yaş gruplarına göre okullar ayrılmış. Binalardan birinde 12-16 yaş arası eğitim alırken, diğerinde 16 yaş ver üzeri eğitim alabiliyor. Her iki binada klasik İngiliz mimarisini yansıtıyor. Sınıfları ve boş vakit değerlendirme alanları yenilenen okul öğrencilere daha konforlu bir ortam sağlıyor.

Okul butik olmasına rağmen kuralları bulunuyor. Örneğin öğrencilerin derslere geç kalması yasak… Derse 10 dakika geç kalan öğrenci derse kabul edilmiyor. Bu yüzden öğrencilerin her biri okul kurallarına uyarak, derslerine düzenli devam ediyor. Bunun sonuçları da yapılan testlerde olumlu sonuçlar doğuruyor. Her kurun 9-10 hafta sürdüğü okulda her hafta değerlendirme testleri yapılıyor. Testlerin toplu incelenmesi sonunda, eğitmenlerin kararıyla öğrenci kur atlayabiliyor.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, TOEFL/TOEIC/IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Kursu gibi programlardan birini seçebilirsiniz.

LSI dil okulu fiyatları seçeceğiniz program ve eğitiminiz uzunluğuna göre değişmektedir…

Aktivitesi Bol, Samimi, Sıcak, Aile Sıcaklığında Bir Okul

Öğrenciler okula her Pazartesi başlayabiliyorlar. İlk gün seviye tespit sınavına girip hangi seviyede eğitim alacağı belirlenen öğrenciye oryantasyon turu düzenleniyor. Okul yönetimi; yeni gelen öğrenciye Brighton çevresini gezdiriyor, öğrencileri birbiriyle tanıştırıp, kaynaşmalarını sağlıyor, okul kuralları hakkında bilgi veriyor. Az öğrenciye sahip olan okulda eğitmenler, öğrencilerle birebir ilgilenme fırsatı buluyor. Öğrencilerin kendilerini iyi hissetmesi, İngiltere’nin keyfini çıkarması ve sosyal hayata karışabilmesi için geziler ve aktiviteler organize ediliyor. Okulda Türk öğrenci oranının %5 seviyesinde olması; Avusturya, İtalya, İsviçre gibi ülkelerden yoğun öğrenci olması bu okulda eğitim alan öğrencilerin farklı milletlerle kaynaşmalarını ve Türkçe konuşmaktan kaçınmalarını sağlıyor. Sosyalleşmek güzel… Tüm yazılarımızda vurgu yapıyoruz. Evet anladınız sosyalleşeceksiniz. Peki ama nasıl? Yukarıda da belirttiğimiz gibi okul bu konuda sizi yalnız bırakmayacak. LSI butik bir okul olduğundan öğrencilerin birbiri ile kaynaşmasına büyük önem veriyor. Bu sebeple toplu aktiviteler düzenliyor. Okul; çalışma kulübü, fil kulübü, karaoke gecesi, futbol müsabakaları, iskele çevresinde kürek yarışı gibi düzenlediği ücretsiz aktiviteler ile öğrencilere etkinlik alternatifleri sunuyor. Bunun yanı sıra öğrencilerin Brighton çevresini gezmesi ve farkındalık kazanması için; Londra, Bath, Stonehenge, Cambridge ve Liverpool gibi şehir dışı turlar düzenleniyor.

Aile Yanı mı Yurt mu?

Eğer okul incelemelerini en başından beri okuyorsanız konaklama konusunda artık bir fikriniz oluşmuş demektir. Fakat okulları incelemeye henüz başladıysanız size küçük bilgilendirmeler yapalım. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için 2 tip konaklama ön plana çıkıyor. Biri aile yanı konaklama diğer ise yurt konaklaması…

Aile Yanı Konaklama

Eğitim için yurtdışına gidenlerin tercih ettiği konaklama tiplerinden biri olan aile yanı konaklamada, ev sıcaklığından uzak kalmazsınız. Yanında konaklayacağınız aileler, kurumlar tarafından özenli ve detaylı bir denetleme sonunda seçilir ve bu denetleme öğrenci aile yanında kaldığı süre zarfında da devam eder. Genellikle çocuklu aileler ve emekli çiftler kapılarını sizler için açmaktadır. Güvenilir ve sıcakkanlı ailelerin yurtdışından gelen öğrenciler için kapılarını açtığı konaklama şeklinde, mutfak ve temizlik masrafı yapmanıza da gerek olmaz. Kalacağınız evlerde kendinize ait temiz ve rahat bir odanız olacaktır. Ev temizliği düzenli olarak yapılacaktır. Aile yanı konaklamada en büyük handikap; ailelerin çok azının okula yürüme mesafesinde bulunması. Aile yanı evlerin büyük çoğunluğu; otobüsle, maksimum 30 dakikalık mesafede bulunuyor. Bu nokta gelir gider hesabı yapıp, seçimi yapmak size kalıyor.

Yurt Konaklaması

LSI Brighton; öğrencilere okula sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bir yurtta konaklama imkânı sunuyor. Yurt da okul gibi butik bir anlayışa sahip. 7 odası bulunan yurdun yanı sıra 15 odası bulunan başka bir yurt daha bulunuyor. Öğrenciler döneme göre bu iki yurt arasında seçim yapabiliyorlar. Yurtlar bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek detaylar düşünülerek hazırlanmış.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım