Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Londra’nın En Cazip Fiyatlı Dil Okulu Kaplan International

İngiltere Londra’da En İyi Fiyat ve Eğitim Kalitesi Sunan Dil Okulu Kaplan International

Kaplan International Dil Okulu – Londra

Adını sıkça duyduğumuz, dünyada tanınan zincir okullardan olan Kaplan International’ın Londra şubesini tanıtmaya geldi sıra… Kaplan’ın Londra’da 2 farklı şubesi bulunmaktadır. Covent Garden Şubesi ve Leicester Square Şubesi. Her iki şube de merkezi bir konumda yer alıyor, ulaşımları kolay… Kaplan’ın Leicester Square Şubesi genellikle 25 yaş üstü öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Biz iki şubeyi de beğendik. Bu şubeler arasındaki farkı ve sizin için en uygun olanı Global Vizyon danışmanlarından öğrenmenizi öneririz. Her iki şube için size net olarak aktarabileceğimiz bilgi; Kaplan International’ın Londra’daki dil okulları içerisinde fiyat-eğitim kalitesi ekseninde bakıldığında en cazip olanı olduğudur.

Kaplan’ın K+ Sistemi Hızlı Bir Gelişme Kaydetmenizi Sağlıyor

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor. Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor. Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık Sınavı, Cambridge Hazırlık Sınavı, İş İngilizcesi programları açılmaktadır.

Londra’da Yaşam ve Öğrenci Olmak

London Eye’dan Westminster’e, West End müzikallerinden Hyde Park’a kadar gezip görülecek pek çok noktası olan Londra’da öğrenci olmak büyük bir ayrıcalık. Hele okullarınız merkezi noktalardaysa ve siz vaktinizin çoğunu yollarda harcamak zorunda kalmıyorsanız daha da keyifli oluyor. Kaplan’ın Covent Garden şubesi, Holborn metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika mesafede bulunuyor. West End, Oxford Street ve Thames Nehri’ne okuldan yürüyerek ulaşmak mümkün… Leicester Square şubesi ise Londra’nın merkezinde National Gallery’nin tam arkasında, Çin mahallesine bitişik ve Picadilly Circus’a 3-4 dakika yürüme mesafesinde olan harika konumlanmış bir okul. Her iki seçenekte de sosyal hayatın içinde olacağınızdan kuşkunuz olmasın. Okul haftalık olarak öğrencileri için sosyalleşme imkanı sağlayan aktiviteler düzenliyor. Bu aktiviteler okul arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle birlikte katılabiliyorsunuz. İngilizceyi günlük hayat taşıyabildiğiniz bu etkinlikler hem dilinizin gelişmesini sağlıyor hem de Londra’yı daha yakından tanıyabiliyorsunuz.

Londra’da Konaklama

Kaplan International Dil Okulları öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması seçenekleri sunuyor. Okul, öğrencilerine 3 farklı yurtta konaklama imkânı veriyor. Bütçenize ve isteklerinize en uygun olanı seçme hakkına sahipsiniz. Eğer ev konforundan uzaklaşmak istemiyorum ve uygun bütçeli konaklama arıyorum derseniz de aile yanı konaklamayı tercih etmenizi öneririz. Londra’da aile yanı konaklama seçenekleri diğerlerine göre her zaman daha cazip fiyatlarla olmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım