Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

London School of English

Neden London School of English?

Londra’nın resmi olarak en uzun süre hizmet sunan dil okulu olarak biliniyor ve deneyimli kadrosu sayesinde birçok sınavda başarılı bir istatistik sunuyor. Londra’nın merkezine yakın iki kampüsü bulunmaktadır. Hem eğitim hem keyif odaklı kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Notting Hill ve Kensington’a oldukça yakın, Avrupa’nın en büyük şehri alışveriş merkezlerinden biri olan Westfield’a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Birçok ülkeden akademik yönü güçlü öğrencilerin bir arada kültürel paylaşımlar yapmasına olanak sağlamaktadır. Deneyimli kadrosu öğrencilerine yönelik ilgili ve kapsamlı bir eğitim sunmaktadır.

LONDON SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU

1921 yılında kurulan London School of English, dünyanın en eski İngilizce dil okulu olarak dünyanın dört bir yanından gelerek İngilizce’yi doğru ve kaliteli eğitim metotlarıyla öğrenmek isteyenlere eğitim veriyor. 1000’e yakın bağımsız öğrenci tarafından “mükemmel” notuyla değerlendirilen London School of English, Birleşik Krallık’ın en güvenilir İngilizce dil kursu okullarının arasında kabul ediliyor. London School of English; genel İngilizce, iş ve profesyonel İngilizce, hukuk İngilizcesi, akademik İngilizce, sınavlara hazırlık kursları, üniversite hazırlığı ve bireysel eğitim gibi 18 yaş ve üstü yetişkinler için kurslar sunarken, yurt dışı dil eğitimi hayali kuranların ilk tercihlerinden biri oluyor. Akademik ve genel İngilizce yanında yurt dışı İngilizce dil eğitimi isteyen yetişkinler için 100 yılı aşkın bir deneyime sahip olan London School of English; grup ortamında, bire bire yakın eğitim almanızı sağlıyor. London School isminin güvenilirliği ve tecrübesi ile yurt dışı dil eğitimi isteyenlerin listesinde ilk sıraya girebilecek London School of English, tüm kurslarını İngilizceyi daha akıcı ve daha doğru kullanmak isteyenler için tasarlıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi alanların arasında ve birçok araştırmada beş yıldızlı değerlendirmeyle dünyanın en fazla puan alan İngilizce dil okullarından biri olan London School of English, aynı zamanda yurt dışı üniversite hazırlık programları ile birçok öğrencinin hayalini gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. London School of English’in kadrosu İngilizce dil kursu alanında tecrübe kazanmış ama bir o kadar da enerjik öğretmenlerden oluşuyor. Dil okulu denince hem dünyada hem İngiltere’de ilk akla gelen okullardan olan London School of English, Türkiye’den de birçok öğrenci tarafından tercih ediliyor. Türkiye’nin yanında Avrupa ülkelerinden yoğun talep alan bir dil okulu olan London School of English, modern eğitim metotları ile biliniyor. İngilizce dil kursu için yerinde eğitim almanın doğru olduğunu bilen bir anlayış ile hareket eden London School of English sayesinde tüm öğrenciler Londra’nın merkezinde eğitim görürken pratik yapma imkanı buluyor. Yurt dışı eğitim konusunda uzun yıllar sahip olduğu güvenilirliği ile bilinen London School’ın uzman kadrosuyla yurt dışı üniversite hazırlık programlarından kişisel gelişim temelli kurslara kadar birçok kurs alternatifi bulunduran London School of English, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bünyemizde tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve yurt dışı eğitim konusunda yepyeni bilgiler edinebileceğiniz hizmet anlayışımızla tanışarak hayatınıza yepyeni bir şehirde yepyeni bir deneyim katabilirsiniz. Uzun yıllar eğitim alanındaki tecrübesiyle London School of Englih’i keşfetme sırası sizde.

Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

Şehir hakkında

Kırmızı otobüsleri, ünlü telefon kulübeleri ile ünlenen Londra’nın hareketli ve yemyeşil hayatı herkes için modern bir masal diyarı olarak tanınıyor.

Öğrenci yorumu

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım