Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

London School of English

London School of English

1912 yılında kurulan ve dünyanın en köklü Akredite İngilizce Dil okulu olan London School of English insanlara öncelik vermek için kurulan bir dil okulu olup 100 yıla aşkın süredir aynı değer yargılarıyla eğitim vermektedir. 

London School of English, İngilizcenin yabancı dil olarak öğretilmesi konusunda British Council tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon kazanmak için okul, okul binaları ve tesisleri, öğretmen nitelikleri, öğretim kalitesi, yönetim ve refahla ilgili katı düzenlemelere uymaktadır. 

The London School of English, The London School of International Communication ve London School Online dahil olmak üzere The London School Group'un tüm bölümleri, en son ISO 9001: 2015 standardına göre sertifikalandırılmıştır. ISO programı, Kalite Yönetim Sistemlerinin bir testidir. Verimli çalıştığından ve işle bağlantılı herkesin yararına gelişmeye devam ettiğinden emin olmak için iyi sistemlere sahip olduğunu kontrol eder. ISO şeması dünya çapında tanınmaktadır.

London School of English girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.LONDON SCHOOL OF ENGLİSH AKREDİTASYONLARI 

ARELS 

BRİTİSH COUNCİL 

ENGLİSH UK 

IALC 

QE 

LONDON SCHOOL Of ENGLISH KURSLARI

Genel İngilizce 

Genel İngilizce kursları İngilizce akıcılığını ve doğruluğunu geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu kursları alan kişilerin bir kısmı iş için, diğerleri ise eğitim için ya da sadece kişisel ilgi için öğrenmektedir. 

İster tam zamanlı olarak (haftada 24-27 saat) ister yarı zamanlı (haftada 12 saat) alınabilir.

İş ve Mesleki İngilizce

Mesleki yaşamınız veya kariyeriniz için İngilizce dil eğitimine ihtiyacınız varsa ve motivasyonu yüksek profesyonellerle eğitim almak istiyorsanız LONDON SCHOOL of ENGLİSH eğitim alacağınız başarılı dil kurslarındandır. Eğitmenler oldukça deneyimlidir ve her işletmenin aynı olmadığının bilincindedirler. Diliniz veya deneyim seviyeniz ne olursa olsun, amaç her zaman aynıdır: İngilizceyi çok çeşitli bağlamlarda anında ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için gereken becerileri ve güveni size vermek.

Sınav Hazırlığı: IELTS & TOLES

Akademik IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) sınavına veya ileri düzey TOLES (Test of Legal English Skills) sınavına hazırlık kurslarımız mümkün olan en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. 

Akademik İngilizce

Akademik İngilizce kursları tamamı akademik amaçlı İngilizce konusunda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından verilmektedir. 

 Birleşik Krallık'ta ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerde üniversite eğitimine hazırlanan uluslararası ve AB öğrencileri için akademik bir İngilizce kursudur.

 

Avukatlar için İngilizce;

Kurslar avukatlara, hukuk profesyonellerine, hukuk mezunlarına ve hukuk öğrencilerine yöneliktir. Bunlar, durdurulan ILEC sınavının yerini alan Uluslararası Hukuk İngilizcesi Sınavı TOLES'e hazırlığı içerir. 

Eğitmenler hukuk için İngilizce konusunda özel uzmanlığa sahip uzman İngilizce eğitmenleridir. Profesyonel avukatlar tarafından yürütülen oturumlar özgün ve pratik bir katkı sağlıyor ve katılımcılar genellikle bir hukuk firmasını ve mahkemeleri de ziyaret ediyor. 

Çevrimiçi İngilizce Öğrenin;

Sanal İngilizce dil kursları, kurs merkezine gitmeye gerek kalmadan deneyimli eğitmenlerle eğitim deneyimi yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır. 

Kurslar, eğitmenlerle etkileşime girebileceğiniz sanal sınıflar aracılığıyla birebir olarak verilmektedir. Sizin için en iyi seçeneği seçebilirsiniz.

BİREYSEL ZOOM DERSLERİ: Kişiselleştirilmiş eğitim planı ile zamanınızı planlayabilirsiniz.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

London School of English Konaklama

London School of English'te eğitim görmeye gittiğinizde konaklama kalitesinin ve türünün çok önemsendiğini göreceksiniz. Çeşitli yerel konaklama sağlayıcılarıyla yakın iş birliği içinde çalışıyorlar. Konaklama Yöneticisi, sizin için ayarladığı konaklamanın mükemmel standartta olduğundan emin olmak için aile yanında kalan ev sahiplerini ve yurtları düzenli olarak ziyaret etmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

London School of English için Kabul Şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, mastır veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

London School of English Sosyal Aktiviteler

Londra'da kursa katılan arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirirken İngilizcenizi daha rahat bir şekilde pratik edebilirsiniz. Ders bitiminde eğitmenlerle ve diğer kurs katılımcılarıyla tanışıp sosyal İngilizcenizi geliştirirken ücretsiz bir şeyler içip atıştırabilirsiniz. Yürüyüş turları sayesinde kenti keşfedip tekne turu, teleferik gibi aktivitelerle şehrin tadını çıkarırken müze gezileriyle tarihi dokusuyla tanışabilirsiniz.

London School of English Öğrencilerine Sağlanan İmkanlar ve Burslar

Türk öğrencilere özel olarak sunulan imkanlar ve burslar, onların dünya standartlarında bir eğitim alarak kendi potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanır. Burslar mali açıdan destek sağlamanın yanı sıra, öğrencilerin kendilerini dünya vatandaşı olarak geliştirmelerine, farklı kültürlerle etkileşime geçmelerine ve global bir perspektif kazanmalarına yardımcı olur. 

Burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konularda detaylı bilgi almak ve bu fırsatlardan yararlanmak için, öğrencilerin ve ailelerin Global Vizyon ile iletişime geçmeleri büyük önem taşımaktadır.

London School of English Fiyatlar hakkında

Eşsiz fırsatlardan yararlanmak, uluslararası bir eğitim almak ve geleceğinizi şekillendirmek için ilk adımı atmak adına London School of English’te eğitim programları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak için Global Vizyon temsilcileri ile görüşüp fiyat teklifi sorgulamak için aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz.

Fiyatlar yıllık olarak değişmekte ve Global Vizyon öğrencilerine özel fırsatlar sunulmaktadır.

London School of English maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Öğrenci yorumu

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım