Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Neden London School of English?

Londra’nın resmi olarak en uzun süre hizmet sunan dil okulu olarak biliniyor ve deneyimli kadrosu sayesinde birçok sınavda başarılı bir istatistik sunuyor. Londra’nın merkezine yakın iki kampüsü bulunmaktadır. Hem eğitim hem keyif odaklı kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Notting Hill ve Kensington’a oldukça yakın, Avrupa’nın en büyük şehri alışveriş merkezlerinden biri olan Westfield’a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Birçok ülkeden akademik yönü güçlü öğrencilerin bir arada kültürel paylaşımlar yapmasına olanak sağlamaktadır. Deneyimli kadrosu öğrencilerine yönelik ilgili ve kapsamlı bir eğitim sunmaktadır.

LONDON SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU

1921 yılında kurulan London School of English, dünyanın en eski İngilizce dil okulu olarak dünyanın dört bir yanından gelerek İngilizce’yi doğru ve kaliteli eğitim metotlarıyla öğrenmek isteyenlere eğitim veriyor. 1000’e yakın bağımsız öğrenci tarafından “mükemmel” notuyla değerlendirilen London School of English, Birleşik Krallık’ın en güvenilir İngilizce dil kursu okullarının arasında kabul ediliyor. London School of English; genel İngilizce, iş ve profesyonel İngilizce, hukuk İngilizcesi, akademik İngilizce, sınavlara hazırlık kursları, üniversite hazırlığı ve bireysel eğitim gibi 18 yaş ve üstü yetişkinler için kurslar sunarken, yurt dışı dil eğitimi hayali kuranların ilk tercihlerinden biri oluyor. Akademik ve genel İngilizce yanında yurt dışı İngilizce dil eğitimi isteyen yetişkinler için 100 yılı aşkın bir deneyime sahip olan London School of English; grup ortamında, bire bire yakın eğitim almanızı sağlıyor. London School isminin güvenilirliği ve tecrübesi ile yurt dışı dil eğitimi isteyenlerin listesinde ilk sıraya girebilecek London School of English, tüm kurslarını İngilizceyi daha akıcı ve daha doğru kullanmak isteyenler için tasarlıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi alanların arasında ve birçok araştırmada beş yıldızlı değerlendirmeyle dünyanın en fazla puan alan İngilizce dil okullarından biri olan London School of English, aynı zamanda yurt dışı üniversite hazırlık programları ile birçok öğrencinin hayalini gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. London School of English’in kadrosu İngilizce dil kursu alanında tecrübe kazanmış ama bir o kadar da enerjik öğretmenlerden oluşuyor. Dil okulu denince hem dünyada hem İngiltere’de ilk akla gelen okullardan olan London School of English, Türkiye’den de birçok öğrenci tarafından tercih ediliyor. Türkiye’nin yanında Avrupa ülkelerinden yoğun talep alan bir dil okulu olan London School of English, modern eğitim metotları ile biliniyor. İngilizce dil kursu için yerinde eğitim almanın doğru olduğunu bilen bir anlayış ile hareket eden London School of English sayesinde tüm öğrenciler Londra’nın merkezinde eğitim görürken pratik yapma imkanı buluyor. Yurt dışı eğitim konusunda uzun yıllar sahip olduğu güvenilirliği ile bilinen London School’ın uzman kadrosuyla yurt dışı üniversite hazırlık programlarından kişisel gelişim temelli kurslara kadar birçok kurs alternatifi bulunduran London School of English, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bünyemizde tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz ve yurt dışı eğitim konusunda yepyeni bilgiler edinebileceğiniz hizmet anlayışımızla tanışarak hayatınıza yepyeni bir şehirde yepyeni bir deneyim katabilirsiniz. Uzun yıllar eğitim alanındaki tecrübesiyle London School of Englih’i keşfetme sırası sizde.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir. 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

Yoğun İngilizce (+35s)

Yoğun İngilizce programları kısa sürede büyük yol kat etmek isteyenlerin tercihidir. Özellikle yoğun bir çalışma hayatı olan ve işinden uzun süre ayrı kalmak istemeyenler program sayesinde kısa sürede büyük ilerleme gösterir.

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır.

 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

Şehir hakkında

Kırmızı otobüsleri, ünlü telefon kulübeleri ile ünlenen Londra’nın hareketli ve yemyeşil hayatı herkes için modern bir masal diyarı olarak tanınıyor.

 • Wifi
 • Dijital Yazı Tahtası
 • Klima
 • Doğal Işık
 • TV
35 Toplam Milliyet
120 Kapasite
14 Derslik
23 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
18 Min. Yaş Sınırı
Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
 • 19-24 Yaş %40
 • 25-29 Yaş %40
 • 30 Yaş + %15
 • 16-18 Yaş %15
Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • Batı Avrupa %28
 • Asya ve Uzak Doğulu %28
 • Orta ve Doğu Amerikalı %17
 • Ortadoğu ve Afrikalı %16
 • Orta ve Doğu Amerikalı %15
 • Orta ve Doğu Avrupalı %13
 • Asya ve Uzak Doğulu %13
 • Orta ve Doğu Avrupalı %13
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kafe
 • Spor salonu
 • Wifi
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Writing Club
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Şehir Gezisi
 • Pub Etkinlikleri
 • Bowling Turnuvaları
 • Bahçe & Açık Alan
 • Futbol
 • Basketbol
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım