Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

London School of English Londra En Kaliteli İngilizce Dil Okulu

Londra’da Uygun Fiyatlı ve Butik İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okul London School of English Dil Okulu

London School Of English Dil Okulu – Londra

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen ve Londra’da dil okulu arayanlar için sunacağımız diğer bir dil okulumuz London School of English olacak. London School of English İngiltere’nin resmi olarak en uzun süre faaliyet gösteren akredite edilmiş dil okuludur. Okul kişiselleştirilmiş bir hizmet sunacak kadar küçük fakat mükemmel olanaklarıyla kendine hayran bırakıyor. Londra’nın kalbi olarak kabul edilen bir noktada konumlanan okul tüm yaş grupları için programlar açmaktadır. Fakat özellikle 30 yaş üzeri, iş hayatında aktif profesyoneller için idealdir. Özellikle yetişkinler için tasarlanan okulun iki kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüsler; Holland Park Gardens ve Westcroft Square’de bulunmaktadır. Tüm kampüsler merkeze yakın konumdadır. Kampüsleri aşağıda detaylı olarak sizlere aktaracağız. Bunun öncesinde okulun eğitim anlayışı ve sistemi hakkında bilgi vermek isteriz.

Londra’da Kişiselleştirilmiş Dil Eğitimi

London School of English, 100 yıla yakın bir süredir İngilizce eğitimi veren dil okulu… Okulun ön plana çıkan özelliği olarak kişiselleştirilmiş bir eğitim sunmasını söyleyebiliriz. Okul; yetişkinlerin akademik ve profesyonel kariyerlerinde arzu ettikleri noktaya ulaşmaları için onları motive eden bir eğitim anlayışına sahip. Okul yönetimi ve eğitmenler; öğrencilerin hedeflerini gözeterek, onların bu noktaya mümkün olan en hızlı şekilde varmalarını hedefliyor. Okuldaki eğitmenlerle yaptığımız görüşmeler bizi çok etkiledi. Bir eğitmenin bize söylediklerini direkt olarak size aktarmak istedik. “Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır. Aynı şekilde öğrenmezler, ihtiyaçları farklıdır, hedefleri bambaşka olabilir. İşte bu yüzden biz okul olarak sınıflarımızda kişiselleştirilmiş eğitim vermeyi tercih ediyoruz. Öğrencinin bireysel odak noktaları vardır. Biz bunu biliyoruz, bu sebeple eğitim tarzlarımızı esnek tutuyoruz. Bu şekilde farklı öğrencilerin eğitim sürecine kolay adapte olabilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde en iyi sonuçlara kısa sürede ulaşabiliyoruz” diyerek bizlere, kişiselleştirilmiş bir eğitimin nasıl sonuçlar doğurabileceğini gösterdi. London School of English; gelişiminizi yakından takip ediliyor. Uzun dönemli eğitim alan öğrencileri hedefine ulaşmak için doğru hızda ilerleyip ilerlemedikleri kontrol ediliyor. Uzun dönem eğitim alan öğrencilerin danışmanları belirli aralıklarla öğrencilerle bir araya gelerek ne yönde gelişmeleri gerektiğini belirliyor ve hatırlatmalarda bulunuyor. Kısa dönem eğitim alanlar program sonunda sunulan sonuç raporunda; dil seviyelerini 15 farklı kategoride inceleyebiliyor. Alınan kurun sonunda; net ve özet bir analizle, öğrencilerin iyi olduğu ve zayıf olduğu yanlar gösteriliyor. Öğrenci, dönem sonunda ne kadar ilerleme kaydettiğini ve güveninin nasıl geliştiği görebiliyor. Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık programları verilmektedir. London School of English’deki eğitmenlerin tamamının, Diploma in English Language Teaching for Adults (DELTA) adı verilen uluslararası saygınlığı olan belgeye sahip olduğunu da notlarımıza ekleyelim…

Londra Öğrencilik ve Yaşam

Londra’da öğrencilik hayatınızın nasıl geçeceğine dair ilk izlenimi; okulunuzun lokasyonu, civarında neler olduğu ve konaklama yapacağınız yere olan uzaklığıyla değerlendirebilirsiniz. Uzun saatlerinizi yollarda geçirmektense, bu saatleri daha verimli harcayabileceğinizi aklınızda çıkarmayın. London School of Economics bu noktada sizin için uygun bir seçenek oluyor. Okulun 2 kampüsü de merkeze yakın konumda olduğundan kendinize daha fazla zaman ayırabiliyor ve sosyal hayata karışabiliyorsunuz. Okulun ilk kampüsü; Holland Park Gardens, Londra’nın en iyi yerleşim bölgesinde bulunuyor. Notting Hill ve Kensington’a oldukça yakın, Avrupa’nın en büyük şehir içi alışveriş merkezlerinden biri olan Westfield’a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde… Yeşil ve sakin bir muhitte olan okul ünlü Oxford Caddesine de metroyla, 15 dakikadan az bir uzaklıkta bulunuyor. Westcroft Square ise canlı ve güvenli bir alışveriş/yerleşim bölgesi olan Chikwick’tedir. Okul Chiswick ve Hammersmith arasında bulunan yüksek standartlardaki bir yerleşim blgesindedir. Bu bölgede pek çok seçkin kafe, restoran, pub ve dükkanlar bulunmaktadır. Okul Thames Nehri’ne de yürüme mesafesindedir. Okulun hemen yakınında bulunan Stamford Brook metrosuyla Londra merkeze 20 dakikadan az bir sürede gidilmektedir.

Londra’da Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama sunmaktadır. Okulun; pek çok iyi aileyle bağlantısı bulunuyor. Aile yanı konaklamayı seçenlerle yaptığımız görüşmelerde hepsi çok olumlu yorumlarda bulundu. Global Vizyon danışmanları hangi ailelerle kalabileceğinize dair sizi önceden bilgilendirebiliyor ve ailenizi yanlarından kalmaya başlamadan önce inceleyebiliyorsunuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım