Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kültürel bir öneme sahip Boston’da konaklanacak yerler

Kültürel bir öneme sahip Boston’da konaklanacak yerler

Massachusetts eyaletinin başkenti olan Boston, Amerika’nın nüfus bakımından en büyük ilk 10 şehri arasında yer alıyor. Boston şehri; önemli bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezi olarak ön plana çıkıyor. Boston, Amerika’nın en eski şehirlerinden biri olarak tarihi ve kültürel geçmişe sahip bir bölge.


Dünya’nın en prestijli üniversitelerinin olduğu Boston bölgesinde aralarında Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ve Harvard Üniversitesi olmak üzere 8 üniversite bulunuyor. Üniversite şehri olan Boston’da birçok kafe, park, restoran, müzik performans alanları ve sosyal eğlence mekanları bulunuyor. Şehrin gözbebekleri ise Charles Nehri, Güzel Sanatlar Müzesi, New England Akvaryumu, Newbury Caddesi, Bilim Müzesi, Fenway Park, North End ve Özgürlük Yolu.


Her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Boston’da çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Dil okulu veya üniversite eğitimi için Boston’a gelen öğrenciler konaklama seçeneği olarak sıklıkla aile yanı ve öğrenci yurtlarını tercih ediyor. Şehirdeki konaklama seçenekleri öğrenci yurtları, ev kiralama, otel ve aile yanı olarak ön plana çıkıyor.


Öğrenci yurtları


Öğrenci yurtlarının tercih edilmesinin başında güvenlik ve konfor geliyor. Bu yurtlarda dilerseniz tek kişilik bir odada kalabilir veya paylaşımlı oda seçeneği ile hem konaklamanızı daha ucuza getirip hem de başka ülkeden gelen bir öğrenci ile aynı odayı paylaşıp yeni kültürler öğrenerek dil gelişiminizi de sağlayabilirsiniz. Yurtların hemen hepsinde haftalık veya iki haftada bir olacak şekilde temizlik hizmeti veriliyor.


Aile yanında konaklama


Aile yanı konaklama da öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Öğrenci yurtlarına göre haftalık ücretlerin daha uygun olması, aile yanında konaklamayı daha cazip bir hale getiriyor. Hem aile sıcaklığını yaşamak isteyenler hem de farklı bir kültürü tanımak isteyen öğrenciler için aile yanı konaklama ideal bir seçim. Aile yanında da yurtlardaki gibi tek kişilik veya paylaşımlı oda seçeneğinin yanında sabah kahvaltılı, günde üç öğün yemek gibi seçenekler mevcut.


Oda kiralama


Airbnb veya Craiglist üzerinden ev veya oda kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz. Öğrenciler daha ekonomik olması nedeniyle daha çok oda kiralamayı tercih ediyor. Oda kiralamada giderlerin üç-dört kişi arasında bölüşülmesi, düşük bütçesi olan öğrenciler için ideal oluyor.


Ulaşım imkanları


Boston’da trafik çok yoğun. Bu sebeple araç kiralamak, araç kullanmak pek tavsiye edilmiyor. Toplu taşıma araçları ve bisiklet, trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin tercihi oluyor. Toplu taşıma araçları ucuz, güvenilir ve pratik. Ulaşım sistemi için güncel online bir ağ bulunuyor. Bu ağ üzerinden ulaşım araçları, saatleri gibi tüm detaylara hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Her şehirde olduğu gibi toplu taşıma için elektronik kart sistemi bulunuyor. Bunlardan bir tane edinerek ulaşımı kolaylaştırabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım