Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Küçük Yaşta Yabancı Dil Öğrenmek İçin 6 Önemli Sebep

Küçük Yaşta Neden Dil Eğitimi Gerekli

Yabancı bir dil öğrenmek için en uygun yaş aralığının ne olduğu uzun zamandır tartışılıyor. Uzmanlar ise çocukluk çağının yeni bir dil öğrenmek için en verimli çağ olduğunu iddia ediyor. Çünkü bilişsel esneklikleri sayesinde çocuklar için dil öğrenmek yetişkinlere göre daha kolay geliyor. Üstelik erken yaşta yabancı dil öğrenmenin başta özgüven ve girişkenlik olmak üzere birçok konuda faydası bulunuyor.


1. Çocukların beyin yapıları esnektir


Beynimiz ilk 6 yılda hızla gelişir. Bu nedenle çocuklar, yeni bilgileri çabucak hafızalarına alır. Ayrıca hem meraklı hem de algıları açık olduğu için öğrenmeye daha hevesli olurlar. Yeter ki onların isteyeceği şekilde, eğlenceli metotlar kullanılsın. 


2. Yabancı dil, çocukları daha öz güvenli ve girişken kılar


Benlikleri daha yeni yeni oluştuğu için çocuklar genellikle daha öz güvenli olur. Hata yapmaktan çekinmezler. Risk almaktan ve ortama katılmaktan hoşlanırlar. Bu nedenle hem yabancı dili daha aktif bir şekilde öğrenirler hem de öğrendikçe öz güvenleri ve girişkenlikleri de artar.


3. Çocukken dersler daha eğlencelidir


Çocuklar yabancı dili şarkılar, oyunlar, eğlenceli aktivitelerle öğrenir. Yabancı dil öğrenmek onlar için arkadaşlarıyla yaptıkları etkinliklerden farksızdır. Bu nedenle yetişkinlikte olduğu gibi kopmalar yaşamazlar. 


4. Yabancı dil öğrenirken çocukların bilişsel yetenekleri gelişir


Dil eğitimi beynin farklı farklı bölgelerini çalıştırdığı için çocukların düşünme, odaklanma, hafızaya alma gibi bilişsel yetenekleri gelişir. 


5. Çocuklar farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olur


Yabancı dil eğitimi alırken çocuklar diğer ülkelerden ve kültürlerden de haberdar olur. Bu sayede daha erken yaşta empatinin ve hoşgörünün temelleri atılır.


6. Gelecek yıllarda dil öğrenmeye zaman harcamaz


Yabancı dili kısıtlı zamanda öğrenmek zordur. Bu nedenle küçük yaşta, bol zaman varken öğrenen çocuklar gelecekleri için çok önemli bir adım atmış, ilerleyen yaşlarında ayrıca bu konuya zaman harcamamış olur. 


Elbette yabancı dil öğrenmenin en iyi yolu o dilin konuşulduğu bir ülkede eğitim almak. Yurt dışı eğitim sayesinde çocuğunuz yalnızca sınıf eğitimi almakla kalmaz, sürekli o dile maruz kalır ve o dilin yetiştiği kültürü özümser. Eğer çocuğunuz için yurt dışında uygun bir İngilizce eğitim programı arıyorsanız Aile Yaz Okulu’nu inceleyebilirsiniz. Aile Yaz Okulu programına çocuğunuz ile birlikte katılabilirsiniz. Çocuğunuz dil eğitimi alırken siz de dilerseniz dil eğitimi derslerine iştirak edebilir veya bu zamanı bulunduğunuz şehri keşfederek, gezi veya alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz faydalı ve hayat boyu unutamayacağı deneyimleri yaşarken, siz de bu mutlu anları onunla paylaşabilirsiniz.


İngiltere’de Aile Yaz Okulu programı sunan okulların başında Oxford Royal Academy, Churchill House, Mill Hill College, Bell Young Learners, Anglo Continental, FLS ve SKOLA geliyor. Ayrıntılı bilgi için yurt dışı eğitim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım