Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kolej Kalitesinde Eğitim Almak İçin KGIC'i Tercih Edin!

Toronto’da Butik Dil Kursu King George International College !

KGIC King George International College Dil Okulu – Toronto

Kanada’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra Toronto’daki King George International College’a (KGIC) geldi… Dil okulunun yanı sıra işletme enstitüsü de bulunan okul, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine yüksek kalitede eğitim sunuyor. Gelin geniş bir kampüse ve yüksek eğitim kalitesine sahip King George International College’ı yakından inceleyelim…

Üniversite Kalitesinde Eğitim İçin KGIC’yi Tercih Edin!

140 eğitmen ve 45 kişilik destek ekibe sahip olan KGIC; 2 şubesini birleştirip tek bir kampüs altında toplamıştır. İngilizce eğitimi veren bir dil okulu olarak başlangıç yapan KGIC; açtığı işletme enstitüsüyle iddiasını bir adım daha ileriye taşımıştır. Üniversite düzeyinde eğitim kalitesine sahip olan okul 1500 öğrenciye eğitim verebilmektedir. Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce, Çocuk ve Genç Programları, İşletme Yönetimi, Otel Yönetimi, CO-OP ve Staj programları açmaktadır.

Etkinliği Bol Toronto’da Keyifli Bir Öğrencilik Yaşayacaksınız!

Dünyanın en uzun caddesi olarak bilinen Yonge Caddesi üzerinde bulunan KGIC, sosyal hayatın içerisine dahil olmanız için uygun bir lokasyondadır. Çok kültürlü bir metropol olan Toronto’da öğrencilik hayatı yaşamak size pek çok artı değer kazandıracaktır. Farklı milletlerden insanları tanımak, yeni kültürleri keşfetmek vizyonunuzu değiştirecek ve hayata başka pencerelerden bakmanızı sağlayacaktır. Öğrencilerinin sosyalleşmesi için elini taşın altına koyan KGIC; kaya tırmanışı, bira tadım günleri, film geceleri, yoga saatleri, buz pateni kursları, tenis ve bowling turnuvaları düzenlemektedir. Okul ayrıca Vitoria şehir turu, Vancouver Sanat Galerisi ve Vancouver Akvaryum gezileri de düzenlemektedir. Okul, Amerika’ya da geziler düzenlemektedir.

Konaklama

Okul, öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunar. Kampüs içlerinde aile yanı konaklama olabileceği gibi 12-15 kişilik yurtlarda da konaklama yapılabilir. Okulun, Victoria kampüsünde 2 öğrencinin kalabileceği apartlar da vardır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım