Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kings Oxford

King’s Education Oxford Hakkında

1957 yılında kurulmuş olan King’s Education, 16-22 yaş arası öğrencilere yönelik; üniversiteye hazırlık ve yetişkinler ve genç öğrenciler için İngilizce dili eğitimi konusunda uzmanlaşmış, birinci sınıf bir uluslararası eğitim kuruluşudur. Her yıl 60'tan fazla ülkeden öğrenci okulda eğitim hayatına başlamaktadır ve İngiltere, Amerika ve dünyanın önde gelen üniversitelerinde eğitimlerine devam etmektedirler. King’s Education; hem Amerika, hem İngiltere’de Boston, Los Angeles, New York, Bournemouth, Brighton, Londra ve Oxford şehirlerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir.

King’s Education Oxford, King’s Education’ın 2011 yılında Oxford’un merkezinde açtığı iki kampüslü uluslarası okuludur ve hem İngilizce dil kursları hem de akademik üniversite öncesi kurslar sunar ve Oxford’daki güvenilir dil okullarından birisidir.

Neden King’s Education Oxford?

King’s Education Oxford, okulda geçirdiğiniz zamanın ödüllendirici, keyifli olmasını ve ölçülebilir sonuçlar vermesini sağlayacak uzmanlığa ve deneyime sahip bir okuldur. Her zaman her öğrencinin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını ilk sıraya koyan okulun eğitimi olağanüstü öğrenme sonuçları, rakipsiz kişiselleştirilmiş destek ve sınırsız fırsatlar sunar.

Yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak için King’s Education Oxford’ın öne çıkan özellikleri:

 • Öğrencilerinedünyaca ünlü akademik bir şehir olan Oxford’un kalbinde İngilizce dil eğitimi alma olanağı sunmaktadır.
 • Londra’dan sonra en büyük resmi IELTS sınav merkezidir. Her yıl 2000 ‘den fazla kişiye test yapmaktadır. Yaklaşık 25 yıldır test merkezidir.
 • Genç yetişkinlere üniversiteye, kariyere veya resmi niteliklere geçiş sağlayan sıkı bir İngilizce dil eğitimi verir.
 • İngilizce öğrenme nedeniniz ne olursa olsun “Senin dersin. Senin Seçimin. Senin yolun” sloganı ile size uyacak kurs seçenekleri sunar.
 • 18 yaşın altındaki öğrencilerin okul içerisinde ve sağlanan boş zaman etkinlikleri sırasında veya konaklama yerlerinde korunmasına yönelik uygun önlemleri alır.
 • Tesis, öğrencilere ve personele çalışma ve dinlenme için konforlu ve profesyonel bir ortam sağlar.
 • Öğrenme İlerleme Garantisi ile sizinle anlaştığı yeterlilik seviyesine ulaşmanızı taahhüt eder. Tüm derslere katılmanız ve tüm ödevleri tamamlamanız şartı ile, anlaştığınız seviyeye ulaşamamanız halinde ulaşana kadar ücretsiz olarak eğitim alabilirsiniz.
 • Ortalama sınıf mevcudunun az olması nedeniyle öğrenciler uzman öğretiminden ve kişisel ilgiden faydalanacaklardır.
 • Sadece Oxford’daki merkezde Yoğun IELTS Hazırlık Kursu ve Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu bulunmaktadır.
 • Sınıfta ve sınıf dışında; çevrimiçi öğrenme kaynakları aracılığıyla ve gerçek dünyada 7/24 öğrenme imkanı sunar.
  • Sınıfta;
   • İnteraktif multimedya öğrenimi
   • Sınıf projeleri ve ödevler
   • Küçük grup çalışması: Dünya olaylarının, kültürün ve yaşamın tüm yaşamlarımız için en büyük öneme sahip yönlerinin tartışılması
   • Çok sayıda kişisel öğretmen zamanı
  • Sınıf Dışında;
   • Ücretsiz dersler ve öğrenme atölyeleri
   • Kulüp ve topluluklar
   • İngiltere’deki Öğrenci Topluluklarına katılma imkanı
  • Çevrimiçi: Derslere katılamadığınız hallerde çeşitli çevrimiçi bireysel çalışma kaynakları bulunmaktadır.
  • Okul dışındaki ortamlarda: Şehirde, konaklama yerinizde, okulun sosyal aktivitelerinde

King’s Education Oxford’dan içeri girdiğiniz anda sıcak ve samimi bir ortam sizi karşılıyor. Çalışan personel ve eğitmenler oldukça güler yüzlü ve nazik. Öğrencilerin her sorununa okul yardımcı olmaya çalışıyor. Oxford Kütüphanesi’ne çok yakın olan okul sayesinde öğrenciler kütüphanede zaman geçirme ayrıcalığına da erişebiliyor.

King’s Education Oxford, British Council tarafından tamamen akredite edilmiştir. English UK üyesi olup Ofsted tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. King’s Education, prestijli Kraliçe Girişim Ödülü'ne layık görülmüştür. Bu, uluslararası eğitime katkısını göstermektedir.

King’s Education Oxford girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

King’s Education Oxford Programları

King’s Education Oxford, İngilizce kursları hafta başında başlar ve tüm dil seviyeleri, milletler ve kökenlerden öğrenciler için uygundur.

 King’s Education Oxford’daki Kurslar aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu 25+
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
 • Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge Sınavına Hazırlık (FCE) Kursu
 • Cambridge Sınavına Hazırlık (CAE) Kursu

Genel İngilizce Kursu: Genel İngilizce becerilerinizi hızla geliştirirken aynı zamanda eğlence ve macera için bolca boş zamanınız olsun istiyorsanız bu kursu seçebilirsiniz. En az 2 haftalık olan kursta her gün 3 saat ders vardır. 16 yaş ve üzerindekiler için uygun olan kurs maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 15 saatlik 20 ders verilir. 

Yoğun İngilizce Kursu: Akıcılığınızı mümkün olan en kısa sürede en üst düzeye çıkarmak, uzmanlık alanlarında İngilizceyi kullanmak isteyenler için uygundur. 2-23 Hafta arası alınabilen kurs, maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 dersten oluşur ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

Yoğun İngilizce Kursu 25+: 25 yaş üstü öğrencileri hedef alır ve kurs içeriğini ve ders dışı etkinlikleri genç profesyonellerin ve daha olgun öğrencilerin gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirmeye olanak tanır. 3 Ocak - 11 Aralık 2023 ve 8 Ocak - 9 Aralık 2024 arası her pazartesi başlar. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir. 

IELTS Hazırlık Kursu: IELTS Sınavına yönelik derslerle sınava hazırlanmanızın yanı sıra Temel İngilizcede akıcılığınızı da arttırmanıza olanak sağlar. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir (8 adet IELTS Odaklı Ders dahil) ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir. 3 Ocak - 11 Aralık 2023 ve 8 Ocak - 9 Aralık 2024 arası her pazartesi başlar.

Yoğun IELTS Hazırlık Kursu: En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 24 saatlik 32 ders verilir ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir. 3 Ocak - 11 Aralık 2023 ve 8 Ocak - 9 Aralık 2024 arası her pazartesi başlar.

Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu: 2 ya da 3 haftalık kurs seçeneği vardır. 3 haftalık kurs: 24 Haziran ve 15 Temmuz 2024; 2 haftalık kurs: 5 Ağustos 2024 tarihlerindedir. Maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 24 saatlik 32 ders verilir ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

Cambridge Sınavına Hazırlık (FCE) ve (CAE)Kursları: Bu kurs ile Cambridge sınavı odaklı dersler aracılığıyla sınav için hazırlanırken İngilizce akıcılığınızı da geliştirebilirsiniz. İngilizce seviyenize bağlı olarak Cambridge İngilizcesi: First ve Cambridge English: Advanced arasında seçim yapabilirsiniz. 4,10 veya 12 haftalık kurslar düzenlenir ve maksimum 14 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzerindeki öğrenciler haftada 20 ders görür.

Kurs paketlerine dahil olanlar:

 • Hoş Geldiniz Bilgi Paketi
 • Çok formatlı kurs materyallerine erişim
 • Varışta seviye tespit testi, haftalık ödevler, grup katılımı ve ilerleme testleri
 • Bilgisayar Öğrenim Merkezi Kullanımı
 • Okulda ücretsiz wi-fi
 • Haftada en az iki ücretsiz aktivite içeren Kings sosyal programına tam erişim
 • Kurs sonu sertifikası ve raporu

Sınav Hazırlık Kurslarına Sınav ücretleri dahil değildir. Her hafta öğrencilere test yapılıyor ve gelişimleri kontrol ediliyor. Kur atlamaya yeterli görünen öğrencilerin geçişleri öğretmenleri tarafından onaylanıp gerçekleştiriliyor.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

King’s Education Oxford Yaş ve Ulus dağılımı;

King’s Education Oxford'daki uyruk ve yaş karışımı farklı zaman dilimlerine, kurslara ve seviyelere göre değişiklik gösterir ve okul 16 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul eder. Yıl genelinde yaş ortalaması 23'tür. Yaz aylarında ise yaş ortalaması 21'dir.

2019 yılı Uluslara göre öğrenci dağılımı aşağıdaki tabloda görülebilir:


Screenshot_3.png

King’s Education Oxford Konumu ve Sosyal Olanakları

King’s Education Oxford, tarihi binaları ve parkları ile İngiltere’nin en ilgi çekici şehirlerinden biri olan Oxford’un kalbinde yer almaktadır. Dünyaca ünlü bir üniversite şehri olması Oxford’u, uluslararası bir öğrenci olarak eğitim almak ve yaşamak için ideal kılar. 155.000’lik nüfusu olan Oxford, İngiltere’nin merkezinde Londra’ya 1 saatlik tren yolculuğu ile erişim olanağı ile öne çıkar.

Oxford'da yüzlerce kafe, restoran, bar ve pub bulunmaktadır. Her bütçeye ve zevke uygun seçenekler mevcuttur. Asya, Çin, Hindistan, İtalya, Fransa, İngiltere ve birçok ülke mutfağından yiyecek bulmak mümkün. Sanat, kültür ve eğlencenin tadını çıkarmak için de şehirde birçok olanak var. En son sergileri görmek için Modern Art Oxford'u ziyaret edebilirsiniz. Uluslararası çağdaş sanatçıların eserleri görme imkanın yanı sıra galeri canlı etkinlikler de düzenliyor. New Theatre Oxford, en büyük gösterilerden bazılarına ev sahipliği yapıyor.

King’s Education Oxford'da St. Michaels ve St. Joseph merkezlerinde eğitim verilmektedir. İngilizce kurslarının çoğunun verildiği St. Michaels şehir merkezinde renkli bir binada ve aydınlık ve ferah bir konumda yer almaktadır. Ayrıca Alfred Caddesi köşesinde 7 derslikli bir ek bina ve King Edward Caddesindeki bir sanat stüdyosu da vardır. Süper Yoğun IELTS kursu, öğrenci dostu bir bölge olan ve şehir merkezine otobüs ile 20 dakikalık mesafede olan Cowley'deki St. Joseph kampüsünde yapılmaktadır.

St. Michaels’deki olanaklar: 10 adet aydınlık ve ferah sınıf, tüm sınıflarda interaktif beyaz tahtalar, İpadler ile donatılmış Bilgisayar Öğrenim Merkezi, Şık öğrenci dinlenme alanı, “Hot spot” bilgisayar erişimi, Ücretsiz kablosuz internet

Alfred Caddesindeki ek binadaki olanaklar: 7 büyük, aydınlık sınıf, Konferans salonu, her sınıfta interaktif beyaz tahtalar, Öğrenci dinlenme alanı, Ücretsiz kablosuz internet

St. Joseph’deki olanaklar:Geniş ve iyi donanımlı sınıflar, 2 adet Bilgisayarlı Öğrenim Merkezi, Kendi Kendine Erişim Çalışma Merkezi, Kütüphane, Bilim Laboratuvarları, Büyük kafeterya, Açık havada yemek için veranda alanı, Ücretsiz kablosuz internet, Kısa bir yürüme mesafesinde mesafede restoran ve mağazalar


King’s Education Oxford öğrencilerinin sosyalleşmesini istediğinden etkinlik ve aktivitelere önem vermektedir. Bunun için özel bir birimleri mevcuttur. Bu birimde haftalık etkinlikler organize edilir. Sosyalleşmekte zorluk çeken öğrenciler bile bu etkinliklere katılarak kendilerini açma ve yeni insanlarla tanışma imkânı bulur. King’s Education Oxford, yıl boyunca spordan kültürel faaliyetlere, şehir içi gezilerden, müzeler ve sanat galerileri ziyaretlerine, konserler ve hatta başka bir şehre veya ülkelere gezilere kadar çok çeşitli ve heyecan verici sosyal aktivite programlarına sahiptir. Okul; London, Bath, Stonehenge, Winchester, Cheltenham, Warwick Castle gezileri gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

King’s Education Oxford ‘da ayrıca çeşitli kulüpler ve tüm öğrencilerin katılabileceği topluluklar bulunmaktadır. Bu, ortak ilgi alanlarına sahip olan arkadaşlar edinmek ve dil becerilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat sunar. Popüler kulüpler: Gitar Kulübü, Mühendislik Kulübü, Öğrenci Konseyi, Basketbol Kulübü, Kitap Kulübü, Fotoğraf Kulübü gibi.

Devamını Oku

King’s Education Oxford Konaklama

King’s Education Oxford’un Özel Konaklama Birimi öğrencilerin konaklama ihtiyaçları için yardım ve destek sunarlar. King’s Education Oxfordaile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Konaklama kalitesi hem aile yanı hem de yurtlar açısından oldukça memnuniyet vericidir.

Wavy Gate Yurdu’nda, iki kampüsün ortasında yer alan güvenli bir ortamda, 16 yaş ve üzeri öğrenciler için yaz aylarında tek kişilik özel banyolu yatak odalarında konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis bünyesinde mutfak ve çamaşır yıkama (ücretli) olanaklarının yanı sıra tam zamanlı yatılı bir bekçi bulunmaktadır. Yemek hizmeti bulunmamaktadır. Yurt, Cowley'nin hareketli öğrenci bölgesinde yer alır ve St. Josephs Kampüsü'ne 15 dakikalık, St. Michaels Kampüsü ve şehir merkezine 25 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Cowley'nin hareketli öğrenci bölgesinde yer alan Spireworks Yurdu, St. Josephs Kampüsü'ne 15 dakikalık, St. Michaels Kampüsü ve şehir merkezine 25 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu premium öğrenci yurdunda geniş, tek kişilik, özel banyolu ve mutfaklı yatak odaları bulunmaktadır ve 18 yaş ve üzerindeki öğrencilere hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde mutfak ve çamaşır yıkama olanakları mevcuttur.

Yaşça daha büyük öğrenciler için bağımsız yaşam imkanı sunan iki öğrenci evi vardır: Stanley Road Öğrenci Evi ve Chielswell Road Öğrenci Evi. King’s Education Oxford öğrencilerinin konaklayabileceği, güvenli ve dost canlısı bir yerde bulunan öğrenci evleri okula

kısa bir otobüs yolculuğu veya yürüyüş mesafesindedir. (30 dakikaya kadar) Bu seçenek 18 yaş ve üzeri öğrencilere sunulmaktadır. Tam donanımlı ortak mutfak ve ortak kullanım alanı bulunan, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama tesisi, dinlenme alanları bulunur. Odalar tek kişilik olup banyoludur. Yemek hizmeti bulunmamaktadır.

Oxford'da yerel bir aileyle birlikte yaşamayı sağlayan aile yanında konaklama seçeneği de yıl boyunca mevcuttur. Her aile yanında konaklama okulun konaklama ekibi tarafından dikkatle denetlenmiştir ve düzenli olarak kontrol edilir. 

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Öğrenim Ücret 2023 2024
Genel İngilizce Kursun
General İngilizce (öğrenim Ü***** haftalık) 2-11 nafta 340E 340£
12-23 hafta 305£ 305£
Yoğun İngilizce (öğrenim ***** haftalık) 2-11 hafta 420E 420E
12-23 hafta 375T. 375£
Diploma al General İngilizce (Öğrenim Ücreti haftalık) 24-31 hafta 275£ 275£
32 - 39 hafta 270E 270E
40* hatta 265T. 265£
Diploma of Yoğun İngilizce (öğrenim ücret haftalık) 24-31 hafta 320£ 320£
32 - 39 hafta 310£ 310£
40* hafta 3O0£ 300£
Yoğun  İngilizce 2&*1 (Öğrenim Ücreti haftalık, sadece yaz doıemınce) 2-11 hafta 420£ 42 Of.
İngilizce* Kurstan
İngilizce Plus Art and Design (öğrenim ücret haftalık) 2-11 hafta 455£ 455£
12-23 hatta 420£ 42 Of
24* hatta 330£ 330£
Sınav Hazırlık Kurtlan
IELTS Hazırlık (öğrenim Ücreti haftalık) 2-11 hafta 420E 420£
12+ hafta 375£ 375£
Yoğun IELTS (öğrenim ücret haftalık) 2-11 hafta 475£ 475C
12* hatta 430T. 430F.
Süper Yoğun (öğrenim ücret haftalık) 2-3 nata 475£ 475X
IELTS Sınav Pratiği (öğrenim ücret haftalık) Hata ık 3 saat 70£ 70f
Camtrdge Sınav Hazırlık (tüm kurs fiyat) 12 hafta 4.500E 4 500E

King’s Education Oxford maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

King’s Education Oxford Vize Başvurusu

King’s Education Oxford ‘da eğitim görmeye geliyorsanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arası öğrenciler için)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. 

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım