Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kings English Los Angeles İster Üniversite Kampüsünde İster Hollywood'un Kalbinde Eğitim Alın!

Amerika Los Angeles’ta Butik ve Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi King’s Education Dil Okulu

King’s Education Dil Okulu – Los Angeles

Amerika’daki dil okullarını incelemeye aldığımız bu gezimizin Los Angeles durağındaki son okulundayız. Adını daha öncede duymuş olmanız mümkün olan King’s Education’dayız… Los Angeles sınırları içerisinde 2 farklı kampüse sahip olan okul, dil okulları içerisinde iddialı olanlardan bir tanesi… Gelin okulu şöyle bir gezelim ve tanıyalım…

Üniversite Kampüsü İçerisinde mi Eğitim Almak İstersiniz Hollywood’un Kalbinde mi?

Başlıkta sorduğumuz sorunun kaynağı King’s Education’ın; Los Angeles sınırları içerisinde 2 farklı kampüse sahip olması. Eşi benzeri olmayan bu şehrin her bir köşesi birbirinden çekici olduğundan karar vermekte zorlanacağınız kesin. Biz size her iki kampüsü güzelce anlatalım da karar vermesi size kalsın…

Okulun Hollywood’un tam kalbinde yer alan kampüsü; sonsuz güneş ışığıyla içinizi ısıtıp, rahat yaşam tarzıyla size büyük konfor sağlayacaktır. Ünlüler Bulvarına 3 dakika mesafede bulunan okul; sizi hareketli bir hayatın içerisinde adapte etmemesi mümkün değil. Okuldan çıktığınız anda kendinizi yaşayan bir şehrin içinde bulacaksınız. Bu da size bolca sosyalleşme imkânı sağlayacak.

Okulun Marymount kampüsü ise akademik bir ortam arayanlar için ilgi çekici olacaktır. Çünkü okul; Marymount California Üniversitesi kampüsü içerisinde yer alıyor. Okul; Pasifik Okyanusu ve Catalina Adası’nın muhteşem manzarasına sahip olan Palos Verdes tepelerinde bulunmaktadır. Böylesi güzel bir manzaraya sahip okulda eğitim almak büyük bir ayrıcalık olacaktır diye düşünüyoruz. Şehri hayatını sevip ama o kadar da içinde olmayayım diyorsanız Marymount kampüsü size şehre hem yakın hem uzak olma imkânı verecek.

Bir İngiliz okulu olan King’s Education; iyi bir İngilizce öğretmenin yanı sıra öğrencilerinin gelecekteki duruşlarını ve seçimlerini de iyi yönde etkilemek istiyor. Okul yönetimiyle yaptığımız görüşmelerde öğrencilerinin yeni bilgiler ve beceriler edinmesini, edindikleri bu beceriler ile eğitim ve kariyerlerinde bir adım öne çıkarmasını hedeflediklerini söylediler. Öğrencilerin kendilerindeki gelişimi fark ederek, özgüvenli ve azimli bir kariyer ve eğitim planlaması yapmalarına imkân sağlamak istediklerinin altını çizdiler. Ve en içimizi ısıtan da öğrencilerinin aldıkları eğitim sonucu ülkeden ayrılırken uzun süreli unutulmayacak hatıralar ve kişisel gelişimle ülkelerine dönmelerini amaçlamaları oldu… 

Okul; Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Lisans ve Yüksek Lisans Hazırlık alanlarında programlar açıyor. Okul, Hollywood’un kalbinde bulunan kampüsüyle öğrencileri hareketli bir sosyal hayatın içerisine sokuyor. Sunset Bulvarı’nın hemen yanında yer alan okul, kısa sürece önce yenilenen oldukça şık bir bina olduğundan sadece okulda geçirdiğiniz zamanda bile kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Okulun Hollywood kampüsü de Marymounth kampüsü de şık ve modern binalardır. Böylesine ferah ortamlarda eğitim almak bile öğrenciler için mutluluk verici olacaktır diye düşünüyoruz.

Yurdunuzdan okula giderken ya da okuldan yurda dönerken dünyaca ünlü bir ismi görmek sıradanlaşabiliyor. Yerel bir kahvede kahvenizi içerken içeriye hayranı olduğunuz ünlünün girmemesi işten bile değil…

Amerika’nın en kalabalık ikinci şehri, dünyanın en büyük 5 şehrinden biri hakkında konuştuğumuzu unutmayın! Burada yapabileceklerinizin sınırı yok… Şehirde bitmek bilmeyen geziler yapabilir, spor yapmayı seviyorsanız sörf gibi farklı alanlarda kendinizi geliştirebilir, sinema sanatını inceleyebilir, müzeleri gezebilir, Pasifik Okyanusu kıyılarından uzakları seyre dalabilir, lüks restoranlarda yiyip içebilir, anlayacağınız bir sürü şey yapabilirsiniz.

Okulun öğrenciler için düzenlediği etkinliklere de değinmeden geçemeyeceğiz. Kings Education öğrencilerinin sosyalleşmesine önem veren bir okul olduğundan sürekli yeni aktivite planları yapmakta. Pizza partileri, sinema geceleri, plajda voleybol ve sörf etkinlikleri, özel yoga saatleri gibi geliştirici ve eğlendirici etkinliklerde yeni arkadaşlıklar kurma ve yeni çevreler edinme fırsatı buluyorsunuz.

Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama sunuyor. Okulun Marymount’daki şubesi öğrencilere yurt konaklaması öneriyor. Marymount California University içerisinde bulunan dil okulunun yurdu okula çok yakın bir mesafededir. Öğrenciler yolda vakit harcamadan okullarına varabilir.

Okulun Hollywood’daki şubesinde ise aile yanı ve yurt konaklaması sunuluyor. Aile yanı konaklamalar okula 45-55 dakika mesafede bulunmaktadır. Aileler okul tarafından özenle seçilir ve denetlenir. Aile yanı konaklamada Amerikan kültürünü yakından tanıma ve bolca İngilizce pratiği yapma imkânı bulursunuz. Yurt konaklaması tercih ederseniz de çok konforlu odalarda, kendi yaşıtlarınızla eğlenip, dostluklar kurarak vakit geçirebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım