Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

King’s Education London

King’s Education London Hakkında

King’s Education, 1957 yılında kurulmuştur ve üniversiteye hazırlık ve yetişkinler ve genç öğrenciler için İngilizce dili eğitimi konusunda uzmanlaşmış, birinci sınıf bir uluslararası eğitim kuruluşudur. King’s Education; hem Amerika, hem İngiltere’de Boston, Los Angeles, New York, Bournemouth, Brighton, Londra ve Oxford şehirlerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir.

King’s Education London, King’s Education’ın 2011 yılında Oxford’un merkezinde açtığı ve hem İngilizce dil kursları, hem sınav hazırlık kursları, hem de akademik üniversite öncesi kurslar sunan bir okuldur.

Neden King’s Education London?

King’s Education London, her zaman her öğrencinin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını ilk sıraya koyar.

Yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak için King’s Education London’ın öne çıkan özellikleri:

 • Öğrencilerinedünyanın en ikonik şehirlerinden biri olan İngiltere’nin başkenti Londra’da eğitim olanağı sunar.
 • Banliyöde bulunması şehrin karmaşışından uzakta, güvenli ama şehre ve olanaklarına kolay erişilebilir bir konumda olma olanağı sağlar.
 • En büyük resmi IELTS sınav merkezidir. 
 • Pek çok önde gelen üniversite Londra’dadır ve bunları keşfetme olanağınız olur.
 • Genç yetişkinlere üniversiteye, kariyere veya resmi niteliklere geçiş sağlayan sıkı bir İngilizce dil eğitimi verir.
 • İngilizce öğrenme nedeniniz ne olursa olsun “Senin dersin. Senin Seçimin. Senin yolun” sloganı ile size uyacak kurs seçenekleri sunar.
 • 18 yaşın altındaki öğrencilerin okul içerisinde ve sağlanan boş zaman etkinlikleri sırasında veya konaklama yerlerinde korunmasına yönelik uygun önlemleri alır.
 • Tesis, öğrencilere ve personele çalışma ve dinlenme için konforlu ve profesyonel bir ortam sağlar.
 • Ortalama sınıf mevcudunun az olması nedeniyle öğrenciler uzman öğretiminden ve kişisel ilgiden faydalanacaklardır.

King’s Education London, British Council tarafından tamamen akredite edilmiştir. English UK üyesi olup Ofsted tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. King’s Education, prestijli Kraliçe Girişim Ödülü'ne layık görülmüştür. Bu, uluslararası eğitime katkısını göstermektedir.

King’s Education London girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

King’s Education London Kursları

King’s Education London, İngilizce kursları hafta başında başlar ve tüm dil seviyeleri, milletler ve kökenlerden öğrenciler için uygundur.

 King’s Education London’daki Kurslar aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu
 • Genel İngilizce Diploma Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Diploma Kursu
 • İngilizce + İşletme, Pazarlama ve Finans Kursu
 • Hukuk İngilizcesi Kursu
 • İngilizce + Sanat ve Tasarım Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge İngilizce Kursu
 • Üniversite Öncesi Programları
 • Üniversite İngilizce Hazırlık Kursu

Genel İngilizce Kursu: Genel İngilizce becerilerinizi hızla geliştirirken aynı zamanda eğlence ve macera için bolca boş zamanınız olsun istiyorsanız bu kursu seçebilirsiniz. En az 2 haftalık olan kursta her gün 3 saat ders vardır. 16 yaş ve üzerindekiler için uygun olan kurs maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 15 saatlik 20 ders verilir. 

Genel İngilizce Diploma Kursu: İngiltere’de öğrenimi ve yurtdışında yaşamayı kapsayan kapsamlı bir deneyim edinmek ve İngilizce Dilinde uzmanlaşmak istiyorsanız bu kurs idealdir. Dersler sabah saatlerindedir ve öğleden sonraları size kalır. Kurslar 24-48 hafta arasındadır. 16 yaş ve üzerindekiler için uygun olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 15 saatlik 20 ders verilir. 

Yoğun İngilizce Kursu: Akıcılığınızı mümkün olan en kısa sürede en üst düzeye çıkarmak, uzmanlık alanlarında İngilizceyi kullanmak isteyenler için uygundur. 2-23 Hafta arası alınabilen kurs, maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 dersten oluşur ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

Yoğun İngilizce Diploma Kursu: Hem İngiliz kültürünü ve yaşamını deneyimlemek hem de üst düzey İngilizce dil becerilerine sahip olmak için bu kursu seçebilirsiniz. Kurslar 24-48 hafta arasındadır. 16 yaş ve üzerindekiler için uygun olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir.

İngilizce + İşletme, Pazarlama ve Finans Kursu: Kurs iş dünyasına yönelik İngilizce becerileri geliştirmeye ve gerçek yaşam deneyimleri kazanarak iş kariyerinizi uluslararası sahnede hızlandırmaya olanak sağlar. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir. 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

Hukuk İngilizcesi Kursu: Size dünyanın önde gelen merkezlerinden birinde gerçek yaşam deneyimi sunar. Ayrıca bu kursu alarak Londra hukuk kurumları hakkında ilk elden deneyim kazanırken Hukuk için İngilizce becerilerinizi geliştirecek ve bunları hukuk sektöründeki pratik bağlamlarda uygulamayı öğrenebilirsiniz. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir. 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

İngilizce + Sanat ve Tasarım Kursu: Bu kurs ile sanat ve tasarım becerilerinizi ve İngilizce akıcılığınızı geliştirirken İngiltere’deki Sanat Okulları için bir portfolyo da hazırlarsınız. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir. 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir.

IELTS Hazırlık Kursu: IELTS Sınavına yönelik derslerle sınava hazırlanmanızın yanı sıra Temel İngilizcede akıcılığınızı da arttırmanıza olanak sağlar. En az 2 haftalık olan kursta maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik 28 ders verilir (8 adet IELTS Odaklı Ders dahil) ve 16 yaş ve üzerindekiler bu kursu alabilir. 3 Ocak - 11 Aralık 2023 ve 8 Ocak - 9 Aralık 2024 arası her pazartesi başlar.

Cambridge Sınavına Hazırlık (FCE) ve (CAE) Kursları: Bu kurs ile Cambridge sınavı odaklı dersler aracılığıyla sınav için hazırlanırken İngilizce akıcılığınızı da geliştirebilirsiniz. İngilizce seviyenize bağlı olarak Cambridge İngilizcesi: First ve Cambridge English: Advanced arasında seçim yapabilirsiniz. 4,10 veya 12 haftalık kurslar düzenlenir ve maksimum 14 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzerindeki öğrenciler haftada 20 ders görür.

Üniversite Öncesi Programları: Lise ve üniversite eğitimi arasında bir mola verip bu programları değerlendirebilir, İngilizce dil becerinizi geliştirirken yeni bir kültürü de tanıma olanağı bulursunuz. Akademik Çalışma Programı kişisel gelişime ve üniversite düzeyinde bir İngilizce seviyesine ulaşmanıza odaklanır. 8-12 kişilik sınıflarda haftada 20-25 saat derse ek olarak ev ödevi ve kişisel çalışmadan ibarettir. Öğrenciler İleri Düzey İngilizce Hazırlık, Temel Sanat ve Tasarım, Temel Hukuk veya Temel Uluslararası İşletme derslerine katılabilirler. Lise eğitimini tamamlamış 17 yaş ve üzerindeki öğrencilere uygundur.

Üniversite İngilizce Hazırlık Kursu: Akademik içeriği ve temel çalışma becerilerini öğrenirken İngilizcenizi geliştirdiğiniz kurs hedeflerinize bağlı olarak 1-2 yıl sürmektedir ve İngiltere’deki bir üniversiteye girebilmeniz için gerekli yeterliliğe ulaşmanızı sağlamayı hedeflemektedir.

Kurs paketlerine dahil olanlar:

 • Hoş Geldiniz Bilgi Paketi
 • Çok formatlı kurs materyallerine erişim
 • Varışta seviye tespit testi, haftalık ödevler, grup katılımı ve ilerleme testleri
 • Bilgisayar Öğrenim Merkezi Kullanımı
 • Okulda ücretsiz wi-fi
 • Haftada en az iki ücretsiz aktivite içeren Kings sosyal programına tam erişim
 • Kurs sonu sertifikası ve raporu

Sınav Hazırlık Kurslarına Sınav ücretleri dahil değildir. Her hafta öğrencilere test yapılıyor ve gelişimleri kontrol ediliyor. Kur atlamaya yeterli görünen öğrencilerin geçişleri öğretmenleri tarafından onaylanıp gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku

King’s Education London Yaş ve Ulus Dağılımı

King’s Education London'daki uyruk ve yaş karışımı farklı zaman dilimlerine, kurslara ve seviyelere göre değişiklik gösterir. 2023 yılı Uluslara göre öğrenci dağılımı aşağıdaki tabloda görülebilir:

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

King’s Education London Konumu ve Sosyal Olanakları

King’s Education London, ikonik, büyüleyici ve güzel bir şehir olan Londra’da merkeze 20 dakikalık mesafedeki Beckenham’da bulunur. Londra, tek bir şehirde birçok dünya gibidir. Burada herkes için bir şeyler vardır ve ömür boyu sürecek anılar yaratabilirsiniz. Modern ve ileriye dönük bir şehir olan Londra, canlı ve hızlı bir tempoya sahip olmasına rağmen yine de harika bir tarihi ve geleneksel dokuya ve imaja sahiptir. Butik mağazalar ve restoranlarla dolu zarif bir meydan görmek için için Covent Garden'ı ziyaret edebilir, etrafta sokak sanatçılarını ve müzisyenleri sıklıkla görebilirsiniz. Londra ayrıca çok sayıda müzeye ev sahipliği yapmaktadır ve genellikle bunlar muhteşem tarihi binalardır. Popüler seçenekler arasında Doğal Tarih Müzesi ve Victoria ve Albert Müzesi sayılabilir. 135 metrelik LondonEye ile Thames Nehri kıyısında İngiltere’nin başkentinin 60 derecelik muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz. Buckingham Sarayı’nı Kraliçe’nin resmi evini ziyaret etmeden Londra’yı tam olarak gezmiş sayılmazsınız. Pazarlar Londra hayatının yüzyıllardır önemli bir parçası olmuştur. Her hafta şehrin çeşitli yerlerinde gerçekleşen pazarlarda çiçeklerden modaya, antikalara ve sokak yemeklerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Dünyanın en çeşitli yemek olanaklarına sahip olan Londra’da binlerce restoran, kafe, bar ve pub vardır. Her bütçeye ve zevke uygun seçeneklerle çok çeşitli uluslararası mutfaklaı yemeklerini tadabilirsiniz. Londra'nın birçok geleneksel İngiliz pubından birini ziyaret edebilirsiniz; bunlardan bazıları 1700'lerden beri açıktır.

King’s Education London, Londra’nın zengin ve yemyeşil banliyösü Beckenham bulunur. Londra’nın merkezine 20 dakikalık merkezinde olması şehrin gürültüsü, karmaşası, pahalılığı ve zorluklarından uzakta olmanızı sağlar. Okulun etrafında kırsal kesimin güzelliklerini ve huzur vericiliğini deneyimleyebileceğiniz parklar ve yeşil alanlar bulunmaktadır.

Ana okul binası iki büyük müstakil bölümden oluşmaktadır. Ana okul binası, resepsiyon alanını ve kafeteryayı barındıran ve ana öğretim bloklarını birbirine bağlayan, tabandan tavana camlı modern bir yapıyla birbirine bağlanan iki büyük müstakil evden oluşuyor. Öğrenciler ayrıca okulun güzel bahçelerinden de faydalanmaktadır. İki dakikalık yürüme mesafesindeki ek binasında büyük bir Bilgisayar Öğrenim Merkezi ve interaktif beyaz tahtaların bulunduğu aydınlık sınıflar bulunmaktadır. Okul 350 kişilik kapasiteye sahiptir.

King’s Education London‘daki olanaklar: 

 • Aydınlık sınıflar
 • İnteraktif beyaz tahtalar
 • Sanat stüdyosu
 • Bilgisayar Öğrenim Merkezi
 • Kütüphane
 • Tesis bünyesindeki Kafeterya
 • Dışarıda yemek alanı
 • Bahçe alanı
 • Kablosuz internet erişimi
 • Bilim Laboratuvarları
 • Resepsiyon ve Öğrenci Hizmetleri
 • Masa tenisi alanı

King’s Education London, yıl boyunca spordan kültürel faaliyetlere, şehir içi gezilerden, müzeler ve sanat galerileri ziyaretlerine, konserler ve hatta başka bir şehre veya ülkelere gezilere kadar çok çeşitli ve heyecan verici sosyal aktivite programlarına sahiptir. Bu aktiviteler hem kişisel becerilerinizi geliştirmenize, hem İngilizcenizi geliştirip pratik yapmanıza hem de uluslararası arkadaşlar edinmenize olanak sağlar. Popüler aktiviteler arasında Beckenham ve Londra'da yerel yürüyüşler, Londra parklarına ziyaretler, Müze ziyaretleri, Galeri ziyaretleri, Futbol, Pilates / yoga, Hafta sonları diğer bölgelere tam günlük geziler sayılabilir.

King’s Education London ‘da ayrıca çeşitli kulüpler ve tüm öğrencilerin katılabileceği topluluklar bulunmaktadır. Bu, ortak ilgi alanlarına sahip olan arkadaşlar edinmek ve dil becerilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat sunar. Popüler kulüpler: Bilim Kulübü, Satranç Kulübü, Öğrenci Konseyi, Tartışma Kulübü, Kitap Kulübü, İspanyol kulübü, Krallar Enterprise vb.dir.

Devamını Oku

King’s Education London Konaklama

King’s Education London’un Özel Konaklama Birimi öğrencilerin konaklama ihtiyaçları için yardım ve destek sunarlar. King’s Education Londonaile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. 

Yara Yurdu, İstasyonun bitişiğinde olması nedeniyle hem Londra merkezine hem de okula muhteşem erişim olanağı vardır ve her iki ikisine de 20 dakikalık yolculuk ile ulaşabilirsiniz. Tüm odaları tek kişilik özel banyolu olup, tam donanımlı ortak mutfak ünitesine erişime sahiptir. Oyun masaları ve büyük TV içeren ortak odaların yanı sıra açık bahçe avlusu ve Londra'nın geniş manzarasına sahip bir çatı terası bulunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. 18 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmektedir.

King’s Apartment Öğrenci Yurdu, Kings öğrencileri için özel olarak inşa edilmiş birinci sınıf bir yurttur.

Tek kişilik, iki yataklı veya stüdyo oda seçeneklerinin yanı sıra ortak veya özel banyolu geniş yatak odaları bulunur. Dairelerde ayrıca çağdaş mutfak ve banyoların yanı sıra aydınlık ve havadar oturma odaları bulunmaktadır ve hatta bazılarında özel balkon bile vardır. Kings Apartments, okula 15 dakikalık yürüme mesafesinde, yerel olanaklara ve Londra merkezine erişim sağlayan toplu taşıma bağlantılarına yakın bir konumda yer almaktadır. 18 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmektedir.

Cedars Road Öğrenci Evi, okula yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, farklı boyutlarda beş adet tek kişilik yatak odasına sahip, iki katlı, yarı müstakil bir evdir. Evin iki ortak banyosu vardır ve tam donanımlı bir ortak mutfak ile kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz şekilddir. Cedars Road, yakınlarında mağazalar, bankalar, kafeler, restoranlar, sinema ve büyük parkların bulunduğu Beckenham High Street'in yemyeşil bir yerleşim bölgesinde yer alır. Londra'nın merkezine kolay erişim sağlayan Beckenham Junction ve Clock House tren istasyonlarına ve Tramlink'e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Beckenham'da yaşamak Londra Merkezinin koşuşturmasına rahatlatıcı bir alternatif sunar. 18 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmektedir.

Churchfields road Öğrenci Evi, okula yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, beş adet tek kişilik yatak odalı, büyük, yarı müstakil bir evdir. Çağdaş yaşam alanları ve ortak banyoların yanı sıra tam donanımlı bir ortak mutfak bulunmaktadır. Churchfields Road, Beckenham'ın yemyeşil bir yerleşim bölgesinde, ana caddeye yakın ve parkın karşısında yer almaktadır. Çok çeşitli mağazalar, barlar, restoranlar ve sinema ve eğlence merkezi gibi olanaklar sunan Beckenham şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Ev, Londra'nın merkezine kolay erişim sağlayan Clock House tren istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Croydon Road Öğrenci Evi, okula yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan, farklı boyutlarda beş adet tek kişilik yatak odasına sahip büyük, yarı müstakil bir evdir. Evin iki ortak banyosu vardır ve tam donanımlı bir ortak mutfak ile kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz şekildedir. Croydon Road, yakınlarda mağazalar, bankalar, kafeler, restoranlar, sinema ve büyük parkların bulunduğu Beckenham High Street'in yemyeşil bir yerleşim bölgesinde yer alır. Londra'nın merkezine kolay erişim sağlayan Beckenham Junction ve Clock House tren istasyonlarına ve Tramlink'e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yerel bir aile yanında konaklama, yeni ülkenizdeki aile hayatını ilk elden deneyimlemenin ve İngiliz kültürü hakkında daha derin bir anlayış kazanmanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca ev sahibinizle ders dışında da İngilizce pratik yapma fırsatına sahip olursunuz. Aile yanı konaklamalarımızın tamamı özenle seçilir ve okulun deneyimli Konaklama Görevlileri tarafından düzenli olarak denetlenir. Okulun çalışan aileler, çiftler, bekarlar ve emekliler de dahil olmak üzere birçok yerel ev sahibiyle güçlü, uzun vadeli ilişkileri vardır. Tüm ev sahipleri sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama imkanı sunar. 14 yaş ve üzerindeki öğrencileri kabul etmektedir. Londra’da standart Aile Yanında Konaklamanın yanı sıra, Aile Yanında Ekstra Premium konaklma seçeneği de mevcuttur. Bu seçenekle, normal Aile Yanında Konaklamamızın tüm olanaklarına ek olarak özel banyo veya duş odası dahil birkaç ekstra ev konforuna sahip olursunuz.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

King’s Education London Fiyatları

King’s Education London ‘da Başvuru ücreti 85£’dur. Sınav Hazırlık Kurslarına sınav ücretleri dahil değildir.

King’s Education London Öğrenim Ücretleri aşağıdaki tabloda görülebilir:

Öğrenim Ücreti

2023

2024

Genel İngilizce Kurslan

General İngilizce (Öğrenim Ücreti Haftalık)

2-11 Hafta

340£

340£

12-23 Hafta

305£

305£

Yoğun İngilizce(Öğrenim Ücreti

Haftalık)

2-11 Hafta

42O£

420£

12-23 Hafta

375£

375£

Diploma of General İngilizce (Öğrenim

Ücreti Haftalık)

24 - 31 Hafta

275£

275£

32-39 Hafta

270£

270£

40+ Hafta

265£

265£

Diploma of Yoğun ingiizce (Öğrenim

Ücreti Haftalık)

24 - 31 Hafta

32O£

320£

32-39 Hafta

310£

310£

40+ Hafta

300£

300£

İngilizce + Kurslar

İngilizce + İşletme. Pazarlama ve

Fınans (Öğrenim Ücreti Haftalık)

2-11 Hafta

455£

455£

12-23 Hafta

420£

420£

24+ Hafta

330£

330£

Hukuk İngilizcesi (Öğrenim Ücreti

Haftalık)

2-11 Hafta

455£

455£

12-23 Hafta

420£

420£

24+ Hafta

330£

330£

İngilizce + Sanat ve Tasanm (Öğrenim

Ücreti Haftalık)

2-11 Hafta

455£

455£

12-23 Hafta

420£

420£

24+ Hafta

33O£

330£

Sınav Hazırlık Kursları

IELTS Hazırlık (Öğrenim Ücreti haftalık)

2-11 weeks

42O£

420£

12 -23weeks

3750£

375O£

Cambridge Sınav Hazırlık (tüm kurs fiyatı)

4 weeks

1.680£

01.68£

10 weeks

3.75O£

3.750£

12 weeks

4.500£

4.500£

Üniversite Hazırlkı Kursları

Akademik Çalışma Programları

1-2 Dönem

(Dönem Başına)

8.950£

9.154£

İleri Seviye Hazırlık Progamı

3 Dönem

26,86£

27,43£

King’s Education London maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

King’s Education London Öğrenci Vizesi Başvurusu;

King’s Education London ‘da eğitim görmeye geliyorsanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arası öğrenciler için)
 • Öğrenci Vizesi (Bir yıldan uzun eğitim programları için)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. 

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım