Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Kaplan English San Diego

Amerika San Diego’da Kaliteli ve Güvenilir İngilizce Dil Eğitiminin Adresi Kaplan Dil Kursları !

Kaplan International – San Diego

Amerika’daki dil okullarını gezdiğimiz turumuzda San Diego’dayız. San Diego’da size tanıtmak istediğimiz bir diğer dil okulu Kaplan International. Dünya çapında bir zincir okul olan Kaplan International kaliteli eğitimi ile tüm dünyada saygın bir kuruluştur. Bu okulda eğitim almak size büyük fayda sağlayacaktır.

Kaplan International’ı; bu okulda eğitim alan Evrim’den dinleyelim isterseniz… İyi okumalar dileriz…

Deneyimli Eğitmen Kadrosu ve İlgi Çekici Eğitim Metotları ile Kısa Sürede İlerleme Gösterin

Daha önce San Diego’da dil kursuna giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu şehri seçtim. Şehir hem güvenli hem de ortalama yaşam giderlerine sahip olduğundan benim ve ailem için cazip oldu. Kaplan International’ı seçme hikayemde ise Global Vizyon danışmanlarının etkisi vardı. Kendimden, almak istediğim eğitimden, kariyer planlarımdan bahsedince önümüze 3-4 okul çıktı. İhtiyaç ve isteklerime bakıp Kaplan International’da karar kıldım. Okulda eğitim almaya başlayınca ne kadar doğru bir seçim olduğunu fark ettim. Derslerde biraz dikkat dağınıklığı yaşayan bir öğrenci olarak Kaplan International’da böyle bir sıkıntı yaşamadım. Çünkü öğretmenlerimiz o kadar güzel konular açıyor ve konuşmanın içerisine öyle bir çekiyorlardı ki bizi dersten kopmam imkansızdı. Zaten Global Vizyon danışmanlarıyla görüştüğümde bu yönümden bahsedince beni Kaplan International’a yönlendirmişlerdir. Sonra okul hakkında da araştırma yapmaya başlayınca eğitim sistemlerinin öğrencinin ilgisini derste tutmaya yönelik taktikler içerdiğini gördüm.

Okulun eğitim sistemi hakkında biraz bilgi vereyim… Kaplan International’ın kendine has bir eğitim sistemi var. Sistem; hızlı ve kesin çözümler bulmak üzerine kurulu. Zaten Kaplan’ın tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca şöyle… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olan kişilerle iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci; Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor. İşte bu metot dersten kopmanızı da engelliyor. Çünkü eğitmenler sınıfı analiz edip, sınıf genelinin üzerinde konuşacağı konu başlıklarını açıyor… Derslerde benim en çok sevdiğim nokta bu oldu. Hani ortaokuldaki İngilizce kitaplarındaki anlamsız diyalogları kurmanıza gerek kalmıyor. Günlük hoşlandığınız konulardan konuşabiliyorsunuz.

Okulda düzenli olarak yapılan değerlendirme testleri ve görüşmelerle, gösterdiğiniz ilerleme inceleniyor ve uygun görülürseniz bir üst kura geçiriliyorsunuz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programlarında eğitimler sunuluyor. Kariyerine yoğunlaşmak isteyenler için İş İngilizcesi hızlı sonuçlar yaratabiliyor. San Diego’da öğrenci olmak hayatım boyunca anlatacağım deneyimlerimden biri olacak sanırım… Orada kurduğum dostluklar, gezdiğim yerlerdeki anılarım, oradaki keyifli hayat tarzını yaşayabilmem, insanların neşeli ve rahat tavırlarını içselleştirmem, kendi ülkemizden başka şekilde yaşama imkânı olduğu görmem, hayatın ne kadar değerli olduğu fark etmem… gibi bir sürü San Diego’nun bana hediyesi oldu…

San Diego’da neler yapabilirim diye düşündüğünüzü biliyorum… Bir sürü şey yapabilirsiniz. Hele bir de arkadaş çevreni oluştukça çok güzel etkinlikler yapabilirsiniz. Festivallere katılabilir, şehrin tarihi Gaslamp bölgesinde yiyip, içip, eğlenebilirsiniz… Bu şehirde; Kaliforniya yaşam tarzı nasılmış göreceksiniz. O rahat ve keyifli kültürü hissedeceksiniz. Sahillerin, plajların tadını çıkarabileceksiniz. Sahilde karşınıza çıkan fok balıkları ve deniz aslanlarına hayranlıkla bakacaksınız.

Çekinirim kendi başıma tüm bunları yapamam derseniz okul bu konuda size yardımcı oluyor. Okul düzenlediği etkinliklerle sizi sürekli olarak sosyalleşmeye yönlendiriyor. Zaten okulun merkezi bir noktada olması, plajlara 5 dakika yürüme mesafesinde bulunması sosyal hayatın içine karışmanızı da sağlıyor. Okulun hemen yanında bulunan otobüs ve tramvay durağı gitmek istediğiniz yerlere hızlıca erişmenizi dağlıyor.

Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunuyor. Yurt konaklamasını tercih ettim. Yurdumda yüzme havuzu ve tenis kortu bile bulunuyordu. Tabi itiraf etmeliyim ki fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksekti… Ben çok konforlu bir yurt deneyimi yaşadım. İngilizce pratiği yapıp, arkadaş edinmek için paylaşımlı oda tercih ettim. Oda arkadaşımla çok güzel bir dostluk kurduk, hala görüşmeye devam ediyoruz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım