Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kaplan English International – New York State Binasında Eğitim Almak İster misiniz?

Amerika New York’taki En İyi İngilizce Dil Eğitimi Kaplan Dil Okullarında !

Kaplan English International – New York

Amerika’daki dil okullarını tek tek sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Amerika’da eğitim almak isteyenler ve özellikle New York’u tercih edenler için pek çok alternatif söz konusu… Tam bir New York rüyası yaşamak istiyorum diyenler için Kaplan International’ın Empire State’deki dil okulu çok cazip bir alternatif olacaktır.

Manhattan’ın İkonik Yapısı Empire State’de Dil Okulu! Doğru Okudunuz Kaplan International Empire State Binasında!

Manhattan’ın ikonik simgesi olan Empire State binası içerisinde bulunan dil okulunda eğitim almanın nasıl heyecan verici bir deneyim olacağını sözcüklere anlatamıyoruz. Düşünsenize Amerika’da eğitim alacaksınız, New York’ta karar kılmışsınız ve bir bakmışsınız ikonik yapı Empire State’de derslere gidiyorsunuz!

Empire State’in 63. Katında muhteşem bir New York manzarasına sahip olan okulda, sıkılmanız mümkün değil! Bir nefes almak istediğiniz zaman camdan dışarı bakıp ‘Ya evet ben New York’tayım. Empire State Binası’nın tepesinden şehri izliyorum’ demeniz tüm saçma sıkıntılarınızı geçirecek.

Kaplan International’ın kaliteli eğitimini, Empires State’deki okulunda almanın öğrenciler için ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.

Okulun eğitimi hakkında bilgi vermemiz gerekirse; Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okula gittiğiniz ilk gün seviye belirleme sınavına alınıyorsunuz, sınav sonucunuza göre uygun bir sınıfa yerleştiriliyorsunuz. İlk gün okul tanıtımı yapılıyor ve kurallar anlatılıyor. Okulun derslere devam zorunluluğu mevcut. Okulda her 8-10 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programları sunulmaktadır.

Okul, Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünenler için de iyi bir alternatif. Kaplan International’ın partner olduğu Üniversite Yerleştirme Servisi ile lisansüstü programlara kayıt olabiliyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz, bizim alabildiğimi bilgi size aktardıklarımızla sınırlı… Kaplan International’ın Empire State’deki okulu; New York’un en turistik mekanlarından biri olan Manhattan’ın merkezindeki konumuyla eşsiz bir lokasyonda eğitim alma ayrıcalığı sağlıyor. Madison Square’e birkaç adım mesafede bulunan okul, sürekli yoğun bir sosyal hayatın içerisinde olmanız için büyük bir fırsat. Okuldan çıktığınız an gezip görmek istediğiniz yerlere ulaşmanız sadece yürüyüş mesafesinde…

New York’un canlı ve aktif hayatı bu şehirde pek çok etkinlik düzenlenmesiyle daha da çeşitleniyor. Her ilgi alanından öğrencinin kendine uygun bir etkinlik bulacağı şehirde sadece İngilizceniz değil sosyal becerileriniz ve ilgi alanlarınızda gelişecek.

New York’ta gezilip, görülmesi gereken yerler o kadar çok ki size hangisini ayrı ayrı anlatacağımızı bilemiyoruz.

Konaklama

Okul; öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Yurtlarda; tek, çift ve yurt tipi oda seçenekleri mevcut. Yurtlar oldukça modern ve konforlu. Soho’da bulunan yurtlar okula oldukça yakın. Aile yanı konaklamalar ise oldukça güvenilir. Okul her aileyi titizlikle seçip, sürekli olarak denetliyor. Aile yanı konaklamalar yurda göre biraz daha uzak, yaklaşık 1 saatlik mesafede yer alıyorlar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım