Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Kaplan English Dil Okulu – Boston

Amerika Boston’da En İyi İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu Kaplan International

Kaplan English Dil Okulu – Boston

Amerika’daki dil okullarını incelediğimiz gezimizde sıra Boston’daki dil okulu Kaplan English International’a geldi… Adını büyük ihtimalle duymuş olacağınız Kaplan English Dil Okullarının dünyanın dört bir yanında şubesi bulunmaktadır. Okul; zincir bir okul olmasına rağmen kendine has Gelişmiş K+ sistemiyle tüm okullarında eğitim kalitesini tek bir standarta oturtmayı başarmıştır. Okulun eğitim kalitesi Boston’un akademik seviyesine yakışır şekilde yüksektir.

Harvard Üniversitesi’ne Komşu Dil Okulu

Dünyanın en iyi üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’nin yanında eğitim veren Kaplan International bu akademik havayı solumak isteyenler için harika bir fırsat. Harvard gibi dünya devi bir üniversitenin önünde durmak bile insanı heyecanlandırmaya yetiyorsa sürekli bu okulda okuyan öğrencileri izlemek, okulu gezebilmek, derslerine kulak kabartabilmek nasıl bir ayrıcalık olur düşünemiyoruz… Kaplan International İngilizcenizi geliştirmenizi yanı sıra bu harika konumuyla gelecek planlarınızı şekillendirmeniz için de yardımcı olacak gibi gözüküyor.

Okulun eğitim sistemi hakkında bilgi vermemiz gerekirse kendine has bir eğitim sistemi olan Kaplan International’ın hızlı ve kesin çözümler yarattığını söyleyebiliriz. Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.
Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, TOEFL Sınav Hazırlık programlarında eğitimler sunuluyor. Kariyerine yoğunlaşmak isteyenler için İş İngilizcesi hızlı sonuçlar yaratabiliyor.

Boston’da Yaşamak

Harvard Üniversitesinin Yakınında Öğrenci Olmak

Amerika’nın en eski ve dünyanın en bilinen üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’nin harika kampüsünün yanında bulunan Kaplan International Boston’da; canlı öğrenci nüfusunun içinde, bilgiyle dolu bir atmosferde İngilizce öğrenme fırsatı bulacaksınız. Boston şehir merkezine sadece 10 dakikada bulunan okul kırmızı hat metrosu ve birçok otobüs durağına yakın mesafededir. Bu da ulaşımı dert etmemenizi sağlayacaktır.

Şehir ABD’nin köklü ve tarihi şehirlerinden olduğundan ziyaret edilecek pek çok yeri bulunmaktadır. ABD’nin doğu kıyısındaki en etkileyici şehirlerinden olan Boston’da kafeler, tiyatrolar, müzeler, parklar siz ihtiyacınız olan mutluluğu ve ilhamı verecektir.

Okul hakkında açıklama yapmak isteyen ekip arkadaşlarımızdan Elif “Okul hem Harvard Üniversitesi hem de MIT’nin bulunduğu entelektüel bir kent olan Boston’ın Cambridge bölgesinde yer alıyor. Yine Harvard Suquare’de iyi bilinen ve haklı bir akademik üne sahip Dean College’ın kampüsünde yer aldığının da altını çizmek isterim. Kaplan International’ı seçerseniz akademik seviyesi yüksek bir bölgede eğitim alacaksınız. Bu de gelecek planlarınızı gözden geçirmenize yol açacak. Bu gözden geçirmeler sonucunda yurtdışında eğitim hayatınıza devam etmek isterseniz; Kaplan’ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS) lisans ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş bir akademik ağının bulunduğunu unutmamanızı tavsiye ederim. Boston geleceğinizi planlamak için doğru adreslerden birisi…” dedi.

Boston’da Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanında kalmak isteyenler tek kişilik yada çift kişilik konaklama seçebiliyor. Sabah ve akşam yemekleri ailelerle birlikte yeniyor. Bu da yeme-içme masrafınızı düşürüyor. Yurtlarda da durum aynı şekilde… Öğrenci isterse tek isterse çift kişilik konaklamayı seçebiliyor.

Neden Boston’da Eğitim?

– Amerikan Devriminin doğum şehri olan Boston’da pek çok tarihi mekân bulunuyor. Bu mekanları tek tek gezmek ve tarihin tadını çıkarmak sizi çok geliştirecek.
– Doğu yakasının en çekici restoran, kafe, müzelerinin keyfini çıkarabileceksiniz.
– Harvard, Boston ve MIT üniversitelerinin yakınında rahat bir öğrenci ortamında eğitim alabileceksiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım