Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Kaplan English Cambridge İngilizce Dil Okulu

İngiltere Cambridge’de Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Dil Okulu EC English

EC English Dil Okulu – Cambridge

İngiltere’de alacağınız dil eğitimi için Cambridge’i mi düşünüyorsunuz? Sizin gibi düşünen yüzbinler arasına hoş geldiniz! Dünyanın en iyi ilk 5 üniversitesi içerisinde yer alan Cambridge Üniversitesi’nin bulunduğu şehirde köklü ve başarılı pek çok kolej ve eğitim kurumu bulunmaktadır. Eğitim kalitesiyle dünyada bilinen Cambridge eğitim kurumları bugüne kadar pek çok başbakan, şair, bilim insanı ve yazarı dünyaya kazandırmıştır. Bu şehirde alacağınız kaliteli bir eğitim, hayatınıza yön verecek önemli bir viraj olacaktır. Cambridge hakkındaki kısa bilgilendirme eğitim kalitesinin önemini anlamanızı sağladıysa bu şehirde eğitim alabileceğiniz okulları size sıralayalım… Cambridge’de İngilizce dil eğitimi almak isteyenlere sunacağımız okulların başında Kaplan English Cambridge geliyor. Dünyanın pek çok noktasında dil okullarına sahip olan Kaplan English eğitim kurumlarının Cambridge şubesi her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlıyor. Okula yaptığımız ziyarete dair yorumlarımıza gelirsek; Kaplan EnglishCambridge içerisine girdiğiniz anda modern binasıyla kendinizi rahat ve ferah bir ortamda hissetmenizi sağlıyor. Şehrin en merkezi noktasındaki dil okulu olma özelliği taşıyan Kaplan English Cambridge; merkeze 10 dakika, Market Square ve Central City Library’e 100 metreden kısa mesafede bulunuyor. Okuldan çıktığınız anda Primark’a ve restoranlara yürüyerek çok kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Ders aralarında şehirdeki bir işinizi gidermek ya da arkadaşlarınızla bir kahve içmek için uzun yollar kat etmek zorunda kalmıyorsunuz. Her şey elinizin altında bulunuyor. Ünlü King’s College Chapel ve ana otobüs durağı okula yalnızca 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul, sağladığı ulaşım kolaylığı ile hem vaktinizi hem de bütçenizi koruyor. Konaklama yaptığınız yerden okula ulaşmak için otobüs kullanacaksanız 18 veya 75 numaralı otobüslere binip Grange Road durağında inmeniz gerekiyor. Okulda; Standart İngilizce Kursu, Yoğun İngilizce Kursu, Akademik Yıl Kursları, Bire Bir Özel Dersler, FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları, TOEFL Sınav Hazırlık Kursları, IELTS Sınav Hazırlık Kursları, GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları, Bire Bir İş İngilizcesi, Özel Dersler veriliyor. Okulun en yoğun kayıt aldığı programlar ise; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Programlar, IELTS ve Cambridge Sınavları Hazırlık.

Cambridge’de Eğitim Kalitesi Yüksek Dil Okulu

EC Cambridge’e yaptığımız ziyaretimizde okul yönetimi ve eğitmenlerle görüşme fırsatı da bulduk. Bu görüşmelerde okulun İngilizce öğretmeyi bir iş olarak görmediği, bunu tutkuyla yaptıklarını fark ettik. Her öğrenciye özel ilgi göstermeye çalışan eğitmenler, okulun problemleri değil fırsatları görmeye yönelik bir yaklaşımı olduğunu altını çizdi. ‘Öğrencinin neleri başardıklarını kendilerine göstermeyi tercih ediyoruz, yapamadıklarını değil’ diyen yöneticiler; öğrencilerin bu sayede motivasyonlarının yükseldiğini ve daha fazlasını başarma gücünü kendilerinde bulduklarını söylüyor. Okul ücretsiz açtığı kulüpler ve etkinliklerle öğrencilerin sosyalleşip, İngilizceyi günlük hayatta kullanmalarına olanak sağlıyor hatta gelecekte kariyer planlarına bile destek oluyor. Kitap Kulübü, Güçlü Konuşma Seansları, Telaffuz Kliniği, Dil Atölyesi adını verdikleri kulüplerde öğrencilerin konuşma becerileri geliştirilirken, İngilizce CV hazırlama eğitimini için de ayrıca bir kulüp bulunuyor.  

Çarpıcı Mimari, Cennet Bahçeler ve Geleneksel İngiliz Kültürü !

Çevrede yaptığımız gezilerde yerel halkla da konuşma fırsatı yakalıyoruz. Kısaca Cambridge hakkında bilgi almak istediğimiz kişiler; Cambridge’i “Çarpıcı mimari ve cennet bahçeleriyle geleneksel İngiliz kültürünün keyfini çıkarabileceğiniz yer” diye nitelendiriyorlar. Biz İngilizlerin yalancısıyız diyeceğiz ama gören göz yalan söylemez, Cambridge gerçekten bu tanımı hak ediyor. Uzun yürüyüşler ve bisiklet gezileri için çok uygun bir şehir olan Cambridge; güzel mimarisi ve parklarıyla içinizi açacak güzellikte bir şehir. İster Cam Nehri’nin kenarında bir banka oturun, ister köklü üniversite veya kolejlerden birinin bahçesinde bu şehirden etkilenmemek mümkün değil. İzlediğiniz İngiliz filmlerini düşünün işte Cambridge geldiğinizde onlardan birinin setinde gibi hissedeceksiniz kendinizi. Fakat bu kez izleyici olarak değil, filmin başrol kahramanı olarak buradasınız. Cambridge Üniversitesi, Trinity College, Kings College gibi köklü eğitim kurumlarının içeresini gezebildiğimizden söz etmiş miydik? Düşünsenize Cambridge Üniversitesi’nin ihtişamlı binasının altındasınız, o havayı soluyorsunuz, öğrencilerle tanışıyorsunuz… Sizce hayata bakış açınız eskisi gibi olabilir mi? Cambridge’de geçirdiğiniz her gün kendinizi bir adım daha geliştirdiğinizi fark edeceksiniz ve büyük ihtimalle gelecekte atacağınız güzel adımların kararlarını ilk burada vermeye başlayacaksınız. Okul düzenlediği etkinliklerle öğrencilerin şehri keşfetmesini sağlıyor. Nehir gezintileri, King’s College ve Botanik Bahçesi gezileri, nehirde punting, rugby müsabakaları şehir içerisinde düzenlenen aktiviteler arasında. Öğrencilerin diğer şehirleri de tanıyabilmesi için; Oxford, Canterbury, Brighton ve Thames Nehri boyunca yapılacak tur gezileri de bulunuyor.

Cambridge’de Ne Yapılır?

  • Tarihi pubları ziyaret etmeden dönme! Kendini hem bir İngiliz filminde gibi hissedeceksin hem de geleneksel İngiliz halkını yakından tanıma fırsatı bulacaksın.
  • Nehirde punting. Punting bir tekneyi sırıkla iterek nehir boyunca gezmeye verilen isim. Bu geziler oldukça eğlenceli geçiyor.
  • Hazır İngiltere’ye gelmişken 1 gününü Londra gezisi için ayır.
  • Botanik bahçelerini gezmeden dönme. O kadar güzeller ki…
  • Ziyaret imkânın olan bütün üniversite ve kolejleri gez. Yurtdışında üniversite ve yüksek lisans için büyük bir itici güç olacak.
  • Dünyanın en çok Nobel ödülü kazanan okulu Cambridge Üniversitesi’ni keşfet!
  • Cambridge Üniversitesi’nde misafir öğrenci alan dersler bulunuyor, bir tanesine katıl!
  • Nergis ve çiğdemlerin baharda coştuğu Backs boyunca yürüyüş yap.
  • Queens’ Collage’da bulunan Matematik Köprüsü’nü gör. Hiç çivi kullanılmadan yapılan bu köprüye bayılacaksın.

Cambridge’de Konaklama

Okul içeriklerini en başından beri okuyorsanız konaklama konusunda artık bir fikriniz oluşmuş demektir. Fakat okulları incelemeye henüz başladıysanız size küçük bilgilendirmeler yapalım. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için 2 tip konaklama ön plana çıkıyor. Biri aile yanı konaklama diğer ise yurt konaklaması…

Aile Yanı Konaklama

Eğitim için yurtdışına gidenlerin tercih ettiği konaklama tiplerinden biri olan aile yanı konaklamada, ev sıcaklığından uzak kalmazsınız. Yanında konaklayacağınız aileler, kurumlar tarafından özenli ve detaylı bir denetleme sonunda seçilir ve bu denetleme öğrenci aile yanında kaldığı süre zarfında da devam eder. Genellikle çocuklu aileler ve emekli çiftler kapılarını sizler için açmaktadır. Güvenilir ve sıcakkanlı ailelerin yurtdışından gelen öğrenciler için kapılarını açtığı konaklama şeklinde, mutfak ve temizlik masrafı yapmanıza da gerek olmaz. Kalacağınız evlerde kendinize ait temiz ve rahat bir odanız olacaktır. Ev temizliği düzenli olarak yapılacaktır. Aile yanında yaşarken ana dili İngilizce olan kişilerle birebir pratik yapma şansı yakalar ve hızlı gelişim gösterirsiniz. Aile yanı konaklamalarda ailenin kurallarına uymak ve ev düzenini bozmadan saygılı bir tavır içerisinde bulunmanız aileyle geçireceğiniz zamanın kalitesini artıracaktır. Aile yanı konaklamalar genellikle okulunuza çok yakın bir konumda olur, bu sayede ulaşım masraflarınızı da düşürmüş olursunuz. Aile yanı konaklamalar EC Cambridge okul binasına, toplu taşıma ile 30-40 dakika sürmektedir.

Yurt Konaklaması

Yurtta konaklama yapmak isteyen öğrenciler biraz daha fazla sorumluluk almaya hazır olun… Aile yanı konaklamada ailelerin hazırladığı öğünlerle gününüzü tamamlarken yurt konaklamasında öğünlerinizi kendiniz ayarlamak durumundasınız. Yurtlarda genellikle mutfak bulunur, bu mutfakta yemeklerini yapabilirsiniz. Hatta farklı milletlerden gelen öğrenciler kendi ülke mutfaklarından yemekler yaparken onlarla birlikte farklı tatları keşfetme imkânı da bulursunuz. Hazır farklı milletten öğrencilerden bahsetmişken bunun İngilizcenize nasıl etki edeceğine değinmeden de geçmeyelim. Yurtta konaklarken sorunlarınıza pratik çözümler bulma konusunda ustalaşacaksınız. Bunu da farklı milletlerden arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunarak yapacaksınız. Bu sayede önceleri zorunlulukla başlayan kısa konuşmalar bir zaman sonra uzun sohbetlere dönüşecek. İngilizcenizin nasıl hızlı ilerlediğine siz bile inanamayacaksınız. Son olarak yurt odalarınızın maksimum konfora sahip olacağını, yurtların içerisinde çamaşırhanelerin bulunacağını ve arzu ettiğiniz takdirde sadece size özel tek kişilik oda seçebileceğinizi de ekleyelim… Yurt okula 15-20 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu bilgiler ışığında seçim yapmayı size bırakıyoruz… Konaklama fiyatlarıyla ilgili bilgiyi güncelliğini yitirebileceğinden buradan paylaşmıyoruz. Global Vizyon’un sıcakkanlı ve yardımsever danışmanları bu konuda bize oldukları gibi size de yardımcı olacaklardır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım