Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Kaplan English Bournemouth İngilizce Dil Okulu

İngiltere Bournemouth’ta En İyi Dil Okullarından Biri Olan Kaplan Dil Kursunda İngilizce Dil Eğitimi Yapın!

Kaplan International Dil Okulu – Bournemouth

Bournemouth’da dil eğitimi almak için araştırmalara başladıysanız karşınıza çıkan dil okullarından biri Kaplan International olacak. İngilizce konuşulan ülkeler arasında en geniş okul ağına sahip olma özelliği taşıyan Kaplan International, kendine özgü eğitim sistemi ile kısa sürede İngilizceyi günlük hayatın içerisinde konuşabilir duruma gelmenizi hedefliyor.

Kaplan’ın Özgün Eğitim Sistemiyle Kısa Sürede Hızlı İlerleme Sağlayacaksınız

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.   

Kaplan okulları eğitime gelen öğrencilerinin İngilizceyi günlük yaşantıda kullanabilmesini arzu ettiğinden dolayı öğrencinin dış dünyayı keşfetmesine ve sosyal hayata dahil olmasına özen gösteriyor. Bu sebeple okullarda pek çok aktivite ve gezi programları düzenleniyor. Bu sayede eğitim almak için geçirdiğiniz süre zarfında pek çok keyifli etkinlik yapma fırsatı da yakalıyorsunuz.

Bournemouth’da Yaşam

Sevimli bir sahil kasabası olan Bournemouth’un en güzel noktalarından birinde konumlandırılan Kaplan International ilçe merkezine sadece 5 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Ana cadde üzerinde bulanan ve ulaşımı oldukça kolay olan okul alışveriş merkezlerine oldukça yakındır.

Şehirde gezilecek yerler ve etkinlikler için sizi Bournemouth sayfasına alalım. Bournemouth’da yaşama ve etkinliklere dair daha detaylı bilgi bulabileceksiniz.

Bournemouth’da Konaklama

Önemli diğer bir nokta olan konaklamaya gelirsek, size aile yanı ve yurt konaklaması seçeneklerini sunuyoruz. Aşağıda bu alternatifleri ve olumlu yanlarını paylaşacağız, bundan sonrası ise size kalmış. Açıklamalarımızın ardından kendiniz için en uygun olana karar vereceğinize inanıyoruz…

Aile Yanı Konaklama

Güvenlik, aile sıcaklığı, daha az ev işi ve yemek yapma, daha çok İngiliz kültürü tanıma ve dil pratiği yapmak isteyenler için önerimiz aile yanı konaklama… Ev sıcaklığında kendinize ait temiz bir odada, her gün yemeğinizin yapıldığı bir ortamda, İngilizceyi ana dil olarak konuşanlar insanlarla sohbet edip, onların kültürlerini keşfetmek bizce en iyi seçeneklerden bir tanesi. Hele de temizlik ve yemek yapmayı sevmiyorsanız, dışarda yemek için para harcamayım istiyorsanız aile yanı konaklama sizin için doğru tercih.

Yurt Konaklaması

“Yaşıtlarımla vakit geçirmek, kendi yaşıtım insanlarla tanışmak, özgür olmak, kendi sorumluluğumu üstlenmek, sosyalleşmek istiyorum” diyorsanız yurt konaklamasını tercih etmenizi öneriyoruz.

Yurtlarda kurulan dostlukların gelecekte de devam ettiğini, farklı milletlerden arkadaşlar edinip, ilerleyen senelerde bu arkadaşlıkları devam ettirip, birbirlerini kendi ülkelerinde ziyaret edenler olduğunu biliyoruz. Kendimizde örnek vermemiz gerekirse; bugün İtalya’da, İspanya’da, Yunanistan’da gidip evinde kalabileceğimiz dostlarımız varsa bunu yurt konaklamamıza borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Tabi yurt konaklamasının yemek yapma, kıyafetlerini yıkama, odanın temizliğini yapma gibi ek sorumlulukları var fakat bunları halledebilirim diyorsanız yurt konaklaması yeni dostlar edinmek için en iyi seçeneklerden biri.

Bu bilgiler ışığında seçim yapmayı size bırakıyoruz… Konaklama fiyatlarıyla ilgili bilgiyi güncelliğini yitirebileceğinden buradan paylaşmıyoruz. Global Vizyon’un sıcakkanlı ve yardımsever danışmanları bu konuda bize oldukları gibi size de yardımcı olacaklardır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım