Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kanada'da Akademik Eğitim Seçenekleri, Çalışma ve Oturum İzinleri

Kanada'da Akademik Eğitim Seçenekleri, Çalışma ve Oturum İzinleri

Kanada’da akademik eğitim almak isteyen öğrenciler, üniversitelerde lisans veya yüksek lisans eğitimi alabilecekleri gibi, devlet kolejlerinde sertifika veya diploma programlarına da katılabiliyor. Hatta Work and Study programlarında hem eğitim görüp hem gelir elde edebiliyor.

Kanada Devlet Kolejleri

Yurt dışından gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği kurum olan Kanada devlet kolejlerinde öğrenciler, 2 yıllık diploma programlarına veya 1 yıllık sertifika programlarına katılabiliyor. Kanada devlet kolejlerinde lisans eğitimi almayı planlayan öğrenciler, 1 yıllık yüksek lisans programına dahil olduklarında; öğrencilikleri esnasında yarı zamanlı, eğitimin sonunda ise 1 yıl tam zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. 2 yıllık yüksek lisans diploma programına katılan öğrenciler ise eğitimleri boyunca yarı zamanlı, eğitimlerinden sonra 3 yıl tam zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Uluslararası öğrencilerin Kanada devlet kolejlerindeki diploma programlarına katılmasının ardındaki bir başka neden ise Kanada’nın mezun olan öğrencilere göçmenlik başvuru hakkı vermesi.

Kanada devlet kolejlerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini ispat etmeleri gerekiyor. Hem eğitim görüp hem çalışmak isteyen öğrenciler, Kanada’nın en popüler devlet kolejlerinden biri olan Georgian College’a ILAC kapsamında katılabiliyor. Georgia @ILAC Toronto programlarına doğrudan katılmak isteyen öğrencilerin, eğer lise ve 2 yıllık üniversite mezunuysa 6.0 IELTS puanı veya dengi, 4 yıllık üniversite mezunu ise 6.5 IELTS puanı ve dengi puan almaları gerekiyor. İngilizce yeterliliği resmi IELTS, TOEFL, IBT, PTE, Duolingo sınav sonuçlarıyla belgelenebileceği gibi, ILAC ve Georgian College’ın İngilizce sözlü ve yazılı testleriyle de belgelenebiliyor.

Akademik Diploma Programları

Kanada’daki diploma programları öğrencinin seçtiği alanda en gerekli, spesifik yeteneklere odaklanıyor. Bu nedenle diploma programı sunan okullar öğrencinin kariyer planına en uygun dersleri seçiyor. Diploma programları genellikle staj imkanı sağlıyor, bu sayede öğrenci sektörle ilgili iş deneyimi elde ediyor ve iş ağı oluşturuyor.

Diploma programlarına katılmak isteyen öğrenciler, farklı başlangıç tarihlerinden kendilerine uygun olanı seçebiliyor. Kanada diploma programları, kısa sürede temel bilgiler konusunda uzmanlaştırdığı için kariyer değiştirme planı olan öğrenciler büyük avantaj sahibi oluyor. Üstelik diploma programlarının fiyatları diğer programlara göre daha uygun. Öğrenci seçtiği alanda kısa sürede çalışmaya başladığı için eğitim masrafları daha düşük tutuyor.

Diploma programlarına katılım şartları da nispeten basit. Programa kabul alan öğrenciler diğer kurslarla uğraşmak zorunda kalmıyor.

Akademik Sertifika Programları

Halihazırda derecesi veya diploması olan öğrencilere fazladan yeterlilik kazanma ve CV’sini güçlendirme fırsatı sunan sertifika programlarının en önemli avantajı program süreleri. Kanada’daki sertifika programlarına katılan öğrenciler uzun süreli süren programlar yerine kısa sürede gerekli pratik bilgileri ediniyor. Öğrenciler ekstra derslerle uğraşmıyor, sadece seçtiği alanla ilgili gerekli dersleri alıyor.

Diploma programları gibi, sertifika programlarının da başlangıç zamanları esnek; öğrenciler sertifika programlarına yıl içerisinde farklı dönemlerde katılabiliyor. Başvuruların son tarihi ile programın başlangıç tarihleri arasında çok kısa zaman olduğu için öğrenciler aylar boyunca beklemek zorunda kalmıyor.

Sertifika programlarının ders planı, öğrencinin iş hayatında doğrudan pratik yapabileceği spesifik bilgileri kapsıyor. Dersler genellikle sektörde çalışan uzmanlar tarafından veriliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım