Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada öğrenci çalışma izni Coop work permit nasıl alınır?

Kanada co-op work permit nasıl alınır?

Kanada co-op programları, öğrencilere uzmanlık eğitimi verirken bir yandan da meslekleriyle ilgili işlerde staj imkanı sağlıyor. Okulda uzmanlar tarafından verilen teorik bilgilerin iş alanlarında pratiğe dönüşmesi, elde edilen sertifika ve diplomalar, kurulan uluslararası iş bağlantıları, öğrencilerin kariyerleri için büyük avantaj vadediyor. Üstelik Kanada co-op programlarına katılan öğrenciler gelir elde ettikleri için eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayabiliyor.

Kanada co-op work permit için gerekenler

Öğrencilerin Kanada’da co-op work permit almaları için öncelikle geçerli bir öğrenci vizelerinin bulunması gerekiyor; ayrıca Kanada’daki eğitimlerini tamamlaması için çalışmanın zaruri olduğunu, yani çalışmanın programın bir parçası olduğunu göstermeliler. Toplam çalışma süresinin de eğitim süresinin yarısından az olması şart koşuluyor.

Kanada’da öğrenci vizeleri ikiye ayrılıyor. Öğrenciler, Kısa Dönemli Öğrenci Vizesi’ne (Visitor Visa) 180 güne kadar olan dil eğitimi ve çeşitli sertifika programları için başvuruyor. Ancak bu vize çalışma izni tanımıyor ve uzatılmıyor. Öğrenci Vizesi ise (Study Permit) 180 günden uzun olan dil eğitimlerini, sertifika, lisans ve yüksek lisans programlarını kapsıyor ve hem uzatılabiliyor, hem de öğrencinin gideceği programa göre yarı zamanlı çalışma izni sağlıyor. 

Kanada eğitim vizesi almak isteyen öğrencilerin, 4 yıllık üniversite öğrencisi veya mezunu olması avantaj sağlıyor. Lise veya 2 yıllık mezunlar da eğer yeni mezun olmuşlarsa başvuru yapabiliyor.

24 haftalık dil programına katılacak öğrencilerin banka hesaplarında en az 18000 CAD, 92 haftalık ILAC Çalışmalı Diploma için en az 28000 CAD, 2 yıllık devlet koleji programları için ise en az 38000 CAD bulunması gerekiyor.

Kanada co-op sertifika ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerin neden Kanada’da Work and Study eğitimi almak istediklerini açıklayan, geçmiş iş deneyimlerinin ve gelecek planlarının ayrıntılarıyla işlendiği bir niyet mektubu yazmaları gerekiyor. Ayrıca bu mektupların başka yerden kopya edilmemesi, öğrenci için özel olarak hazırlanmış olması lazım. Global Vizyon Danışmanlık, Kanada’da Work and Study başvuruları için uzman kadrosuyla bu konuda öğrencilere yardımcı oluyor.

Eğer başvuru sahibi öğrenci bu temel kriterleri yerine getirdiyse, Global Vizyon Vize Departmanı ona rehberlik ediyor ve diğer evrakları da toplayarak ortalama 4-6 hafta arasında vize başvurusunu neticelendiriyor. Global Vizyon, Kanada vize başvurularını, Kanada Konsolosluğu’na online olarak yapıyor.

Öğrenciler; katıldıkları co-op programlarının teorik eğitim bölümünde yarı zamanlı, pratik çalışma bölümünde ise tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor. Kanada’da Work and Study yapmak isteyen öğrenciler, Georgian @ILAC’in 1 yıllık diploma programına katılıp ardından 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programına katılıp eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip oluyor.

Kanada co-op work permit alan öğrenciler, kendi meslekleriyle ilgili iş olanaklarına sahip oluyor.  Kanada’da ücretler eyaletlere göre değişiklik gösterdiği için, yaşamın daha pahalı olduğu Ontario gibi eyaletlerde asgari ücretler nispeten yüksekken, Manitoba gibi yaşamın daha ucuz olduğu eyaletlerde asgari ücretler daha düşük.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım