Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada Coop ve Postgraduate Sertifika Programları

Kanada Co-op ve Postgraduate Sertifika Programları

Özellikle göçmenlerin başvurduğu ve Kanada vatandaşlığına giden yol olarak bilinen postgraduate sertifika programları 2 sene sürüyor. Devlet üniversiteleri veya özel kolejler tarafından uygulanan sertifika programlarını birleştiren co-op programlarına katılan öğrenciler, programın ilk yarısında sertifika alıp, diğer yarısında ise maaşlı staj yaparak hem deneyim hem de para kazanıyor. 

Öğrenciler, Vancouver’in merkezinde eğitim veren tek özel üniversite olan University Canada West’te postgraduate sertifika programlarına katılabiliyor. Devlet koleji statüsünde olan ve Türk öğrencilere verdiği ciddi burs imkanlarıyla tanınan üniversitede öğrenciler, bir yandan yüksek lisans yaparken bir yandan da yarı zamanlı çalışma fırsatına sahip oluyor. University of Canada West’te 2 yıllık MBA programını bitiren öğrenciler, 3 yıl oturma ve çalışma hakkı kazanıyor. Üstelik Kanada’daki diploma programları ile aynı fiyatta olmasına rağmen, MBA programı olduğu için vize dosyalarında daha prestijli görülüyor.

Kanada’da Co-op Postgraduate Sertifika Programları sunan üniversiteler arasında, George Brown ve ILAC College da bulunuyor.

George Brown Üniversitesi’nde Co-op Postgraduate Sertifika Programları

Human Resources Management program 

Marketing Management - Financial Services program 

Sport and Event Marketing program 

Strategic Relationship Marketing program 

Digital Media Marketing program 

ILAC College 2 yıllık Co-op Postgraduate Programları

ILAC College Business Administration (92 Hafta): 8500 CAD 

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

ILAC College Sales and Marketing (92 Hafta): 8500 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

Service Excellence for Businesses (48 Hafta): 7200 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

Service Excellence with Business Communication (60 Hafta): 7500 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

ILAC College’ın 2 yıllık Co-op Postgraduate Programları sayesinde kazanacaklarınız

  • 2 senenin sonunda İngilizceniz çok ileri seviyeye ulaşıyor.

  • Marketing, Business, Sales, Service Industry gibi popüler alanlarda postgraduate diplomanız oluyor.

  • 2 senelik programın ilk yılında yarı zamanlı, son yılında ise tam zamanlı çalışarak hem iş deneyi kazanıyor, hem de gelir elde ediyorsunuz.

  • Eğer Kanada’da eğitim ve oturuma devam etmek isterseniz 2 yılın sonunda devlet kolejleri veya üniversitelerde diploma, lisans veya yüksek lisans yaparak 2+3 yıl daha oturma ve çalışma izni alabiliyor ve toplamda Kanada’da 7 yıl kesintisiz kalabiliyorsunuz. Üstelik ILAC College Co-op Programı’na 2 yıl için sadece 8500 CAD ödüyorsunuz, yıllık ücreti ise 4250 CAD oluyor.

Kanada’da co-op postgraduate sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilerin; öncelikle eğitim durumu, dil seviyesi, ihtiyaçları ve kariyer hedefleri belirleniyor. Bu analizden sonra potansiyel şehirlerin sosyal, kültürel ve yaşam koşullarına bakılıp öğrenci için en uygun seçenek saptanıyor. Ardından gerekli vize koşullarına bakılıyor ve öğrencinin şartlara uyum sağlayıp sağlamadığı kontrol ediliyor. Vize analizi yapıldıktan sonra, öğrencinin bütçesine en uygun okullar ve programlar listeleniyor. Öğrencinin kısmi burs veya özel indirim oranlarından yararlanıp yararlanmadığı kontrol ediliyor ve en uygun seçenek belirleniyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım