Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Kampüs Ortamında Dil Eğitimi Alarak Geleceğinizi Şekillendirebilirsiniz

Üniversite Kampüsünde Eğitimi Merak Edenler Buyurun Embassy English’e

Embassy English Dil Okulu – Brighton

Brighton’da ziyaret ettiğimiz diğer bir dil okulu da . Embassy English, Bellerbys Üniversitesi’nin kampüs sınırları içerisinde yer aldığından, akademik kadrosu ve okul içi atmosferiyle göz dolduruyor. Kampüsün kapısından içeri girdiğiniz anda doğru yerde olduğunuzu anlayabildiğiniz okulda eğitim kalitesi oldukça iyi bir seviyede. Modern binası etkileyici bir avlu içerisine konumlanan Embassy English şehir merkezine ve sahile oldukça yakın. Tren istasyonuna 2 dakika, şehir merkezine ise 10-15 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul ulaşım kolaylığı ile hem zamandan hem de paradan tasarrufu yapmanızı sağlıyor. “Bellerbys Üniversitesi’nin kampüsünden içeri girdiğiniz anda akademik bir ortamda olduğunuzu anlıyorsunuz. Okul turnikelerinden öğrenci kartınızı okutarak içeri giriş yapıyorsunuz. Okulun içerisi çok modern ve ferah. Türkiye’deki orta çaplı bir özel üniversite yapısını düşünün işte Embassy English binası da bu tarzda. Üniversite içerisinde konumlanan bir okul olduğundan eğitmen kadrosu akademik isimlerden oluşuyor. İçeride sıcak bir hava fakat ciddi bir eğitim var. Okuldaki öğrencilerin hepsi bu okulda eğitim almaktan çok memnun. Türk öğrencilerin okuldaki popülasyonun sadece yüzde 3’ünü oluşturması da güzel bir özellik. Böylelikle öğrenciler Türkçe konuşacakları ortamı bulamıyor ve hem diğer milletten öğrencilerle hem de ana dili İngilizce olan üniversite öğrencileriyle sohbet etme şansı yakalıyorlar” diyerek ilk izlenimlerini aktarıyor. İçerisinde büyük bir kütüphanesi, IT odası ve yemekhanesi bulunan okul öğrencilere pek çok imkân sağlıyor. Okuldaki yemekhane ve geniş avlu öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor. Yemekhanede uygun fiyatlı yemek yiyebilen öğrenciler, boş vakitlerini okulun geniş avlusunda değerlendirebiliyor. Bu arada yemekhanede Müslüman öğrencilere özel helal ibareli yemekler çıkartıldığını da eklemeden geçmeyelim. Anlayacağınız okul yönetimi uluslararası öğrenciler için her detayı incelikle düşünmüş. Bu da kendinizi ayrıcalıklı ve değerli hissetmenizi dağlıyor.

Atmosfer Sıcak ve Samimi, Eğitim ise Akademik ve Ciddi

Embassy English 16 yaş ve üzeri yaştaki öğrencilerin eğitim alabildiği bir okul. Yazımızın başında da dediğimiz gibi üniversite içerisinde yer alan okul diğer dil okullarına göre daha akademik bir eğitim sunuyor. Bir kur 12 haftada tamamlanıyor. Her 5 haftada bir öğrencilere test yapılıyor ve gelişimleri kontrol ediliyor. Eğer öğrenci 5 haftadan az kursa katılıyorsa pre-arrival test ile graduation testi karşılaştırılarak öğrencinin gelişimi raporlanıyor. Öğrenci yoğun dönemdeki programlara katıldığında “dubble banking (zikzak)” adı verilen bir sistem uygulanıyor. Ayrıca öğrencilerin Embassy English Student Dashboard online sisteminden verilen ödevleri ve görevleri tamamlaması ile paralel kur geçişleri sağlanıyor. Bunların her biri çetrefilli detaylar olarak gelebilir size fakat emin olun okula gittiğinizde eğitmenler size sürecin nasıl işlediğini oldukça açık bir şekilde anlatacaklar. Yine ekip arkadaşlarımızdan Kübra’nın yorumuyla eğitim kalitesini şöyle bir detaylandıralım isteriz. Kübra “Okuldaki eğitim oldukça kaliteli ve başarılı. Özellikle Genel İngilizce ve Akademik İngilizce alanlarından okulda eğitim alıp başarıyla tamamlamamış öğrenci bulunmuyor. Bu okulda eğitim almış bir öğrenci olarak referans olmaktayım. Okul eğitim kalitesinin yanı sıra sosyal etkinliklerde de bir o kadar başarılı. Okulun kapısından içeri girdiğiniz anda farkı anlayacaksınız” diyor.

Brighton’da Konaklama

Konaklama diğer tüm ülkelerde ve eğitim kurumlarında olduğu gibi 2 alternatiften oluşuyor. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklamalar her zaman olduğu gibi yurt konaklamasına göre daha makul fiyatlı. Fakat seçilen ailelerin evlerinin, Embassy English kampüsüne 40 dakikalık mesafede bulması biraz sıkıntı yaratabilir.  Yol masrafı hesaplaması yapılarak aile yanında mı yoksa yurtta kalmanın mı daha uygun olduğunu hesaplayıp, seçim yapmanızı öneririz. Global Vizyon danışmanları bu konuda da bilgi vereceklerdir diye düşünüyoruz.

Yurt Konaklaması

Embassy English’de yurt konaklaması en az okul binası ve atmosferi kadar güzel. Bellerbys Üniversitesi’yle ortak kullanılan bir yurt bulunuyor. Yurdun kampüs sınırları içerisinde olması öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Kampüsten yurtlara bağlanan bölümler bulunuyor. Bu da ulaşım masrafınız olmamasını sağlıyor. Kampüs içerisindeki bu yurt yaz döneminde kullanılabiliyor. Kış dönemi ise okula 10 dakika yürüme mesafesinde, 35 yataklı bir residenceda konaklanabiliyor. Yurtlar oldukça modern ve güzel döşenmiş. “Brighton’da hayat nasıl? Ne yaparım? Ne yer ne içerim?” diyorsanız hiç meraklanmayın. Hayatınız hiç olmadığı kadar güzel geçecek. Kültür sanat şehri olan Brighton’da genç nüfusun yoğunluğu, şehirde her gün bir aktivite olmasını sağlıyor. Festivaller, sanat galerileri, pubları, kafeleri, sahil etkinlikleri, müthiş peyzaja sahip parklarıyla Brighton’da sıkılmanız mümkün değil.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım