Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Kaliteli Eğitim Alırken Bütçesini Korumak İsteyenlerin Tercihi!

Dublin’de Kaliteli Dil Kursu Ekonomik Fiyatlarla

CES Dil Okulu – İrlanda

İrlanda’nın en sevilen şehri Dublin’de dil eğitimi almaya karar verdiyseniz incelemeniz gereken dil okullarından biri CES olacak… Akademik ortama ve şehir merkezine yakın konumda olan CES eğitim kalitesi ve cazip bütçeleriyle bilinen okullardandır. Gelin CES Dil Okulu aklında sizi biraz bilgilendirelim…

Bütçesini Düşünenler CES Dil Okulunu İncelemeye Alın!

Avrupa’nın en canlı şehirlerinden birinde eğitim alma yoluna girdiniz ve okul arayışı içindesiniz. E bütçelerde cazip olsun istiyorsunuz… O zaman size önerimiz CES Dil Okulu. CES hem eğitim kalitesi hem de cazip bütçeleriyle aklınızdaki soruların cevap bulduğu bir okul olacaktır. Eğitmen kalitesi ve ilgi çekici eğitim metotlarıyla CES İngilizcenizin kısa sürede gelişmesini sağlayacaktır. İlgili eğitmenler sizin eksik olduğunuz noktaları saptayıp, bu eksiklikleri gidermeniz için size destek olacak. Okula gittiğiniz ilk gün oryantasyona tabi tutulacaksınız. Bu okulu, okulun eğitim anlayışını, yaşadığınız bölgeyi ve eğitim süreniz boyunca sizi neler beklediğine dair güzel bir bilgilendirme olacaktır. Okulda düzenlenen bilgi yarışmaları ve çeşitli oyunlar İngilizcenizi pratik edebileceğiniz keyifli aktiviteler arasında… Okul; Star Language School of Europe ve Language Travel Magazine ödüllerinin de sahibidir ve İngiltere’de merkezleri bulunmaktadır. Bu sebeple güven veren ve yüksek eğitim kalitesi olan bir kurumdur. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açmaktadır.

Merkeze Yakın Okul Kendinize Ayıracağınız Daha Fazla Zaman Demek!

CES; Dublin tarihi Dublin şehrinin tam kalbinde, Dublin’in başlıca cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede yer alan bir kampüse sahiptir. Bu merkezi konumu sizin ders çıkışlarında sosyal hayatın içine adım atmanıza ve istediğiniz yere kısa sürede varmanıza olanak sağlar. Bu ulaşım kolaylığı yollarda geçirilecek zaman kaybını engelleyecek ve bir güne çok fazla aktivite sığdırmanızı sağlayacaktır. Ders çalışmaya da eğlenmeye de vaktiniz kalacak…

 CES, Dublin’in merkezinde yer alır ve bütün ana tren hatlarına yakındır, okulun hemen yanında otobüs durakları vardır. Böylece istediğiniz yere kolay ulaşım sağlarsınız. Ayrıca Dublin bisiklet kullanımı için idealdir, bu sebeple sokaklarda pek çok bisikletli görebilirsiniz. Size önerimiz gider gitmez bir bisiklet edinmeniz olacaktır. Bisikletle her yere kolayca ulaşabilir, Dublin sokaklarının keyfini çıkarabilir ve formunuzu korursunuz.

 Okul; sanat galerine ve müzelere ziyaretler, tarihi ve doğal güzelliğe sahip alanlara geziler, doğa ve tarih yürüyüşleri düzenlenmektedir. Öğleden sonraları düzenlenen futbol, bozling, beysbol, voleybol, tenis gibi çeşitli spor aktivitelerine katılıp, spor yapma imkânı bulursunuz. Kültür sanata meraklıysanız o konularda düzenlenen geziler sizin ideal olacaktır. İrlanda tarihi dokusu olan bir şehir olduğundan burada yaşamayı çok seveceksiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Her iki seçeneğin kendi içerisinde güzel yanları vardır. Aile yanında kalmak sıcak kanlı İrlanda halkıyla birlikte olmanızı sağlarken, yut konaklaması yaşıtlarınızla keyifli vakit geçirmenizi kolaylaştırır. Sizin için en uygun konaklama şeklinin hangisi olduğuna Global Vizyon danışmanlarıyla karar verirseniz daha doğru adımlar atmış olursunuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım